ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > ZelenaLutrija.com - O sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu Predlozi, sugestije, pitanja o sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu » Organizacija foruma » Bitni linkovi
Donacije Partneri Novosti Bilten (newsletter) Zelena Lutrija

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 26.04.2008, 04:40
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Exclamation Organizacija foruma

Dakle, da objasnim ovde zamišljenu organizaciju novoga sajta, odnosno foruma....

U kategoriji Zelena lutrija podelio sam forume po etapama procesa od prijave do dobijanja vize u pasošu. Očekujem da u svakom forumu bude po nekoliko sticky tema: komplet uputstvo, često postavljana pitanja, česti scenariji i sl... Svaka etapa ima specifične slučajeve, te će i nova pitanja (pretpostavljam) ići tamo.
(Ja se dobrovoljno, je li, javljam da kad dođe oktobar odradim sličice svih koraka za prijavu na lutriju preko zvaničnog sajta, pa da okačim ovde da imamo uputstvo i za to kao što imamo za formulare kada stigne prva koverta.)

U podforumu za agencije nadao sam se da će iskustva (ili još bolje, objašnjenje cele procedure) za svaku agenciju biti stikovana, dok će ljudi moći da pitaju i da se upoznaju sa agencijama za prijavu preko novih tema...
(Uskoro ću poslati pozivnice urednicima sajtova naših i stranih agencija da ostave info o sebi, pa možda bude i neke podrške za to...) ;-)

Kategorija Život u USA bi trebala da se bavi time šta kad se dođe u SAD. Forum lokacije sam zamislio da ima sticky teme sa informacijama o gradovima (metropole možda podeljene i po delu grada/predgrađa), korisnim linkovima i informacijama, dok bi ljudi mogli da postavljaju pitanja tipa "gde ovo/ono"... Vodič za emigrante može da se bavi alternativnim varijantama dolaska u SAD.
I na kraju da napomenem: NE, neće biti teme vezane za ženidbu za papire! :-D

Kategorija Razno bavila bi se sajtom, zajednicom, forumima i ljudima uopšte. Predpostavljam da će tu ljudi da se druže. :-)



I na kraju.... :-D
  • Ako bilo ko hoće da učestvuje u organizaciji sajta, neka se slobodno javi da ovde prodiskutujemo na tu temu...
  • Ako ima još ljudi koji žele da pomognu kao moderatori foruma, neka se jave na private message.
P.S. Jel ima neko neki predlog kako da se spojimo sa onim njihovim zvaničnim VISA BULLETIN-om američke vlade? Znam da ćemo morati ručno da skidamo, ali ne znam kako da organizujem to, nisam baš pratio tu listu... Ajd' dajte neki predlog. :-(
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:48.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.