ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 02.11.2010, 21:16
Budala Budala je offline
Član
 
Datum prijave: 02.11.2010
Poruke: 8
Nepromenjeno Hitno, posto mislim da je jos malo pa kraj :)

Nikako da se prijavim cekam zadnji trenutak :), imam par pitanja koje bih molio da mi odgovorite (potvrdite).

1. Za popunjavanje obrasca se koristi cirilica, latinica, ili eng ? (mislim da sam procitao latinica).

2. Trenutno sam student ,pre toga zavrsio srednju, pitanje pod 12 treba da stavim High School degree ili Some University Courses ?(ovde bi trebao da stavim srednju skolu)


Srbija ili Serbia :)
Opciona polja nema potrebe da se popunjavaju ? (kako glupo pitanje :) )

Ae recite mi sto pre da bi se prijavio :) .
Pozdrav i Hvala
  #2  
Staro 02.11.2010, 21:26
Marko3's Avatar
Marko3 Marko3 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2010
Poruke: 93
Nepromenjeno

[QUOTE=Budala;19489]Nikako da se prijavim cekam zadnji trenutak :), imam par pitanja koje bih molio da mi odgovorite (potvrdite).

1. Za popunjavanje obrasca se koristi cirilica, latinica, ili eng ? (mislim da sam procitao latinica).

2. Trenutno sam student ,pre toga zavrsio srednju, pitanje pod 12 treba da stavim High School degree ili Some University Courses ?(ovde bi trebao da stavim srednju skolu)


Srbija ili Serbia :)
Opciona polja nema potrebe da se popunjavaju ? (kako glupo pitanje :) )

Ae recite mi sto pre da bi se prijavio :) .
Pozdrav i Hvala[/QUOTE]

[url]http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=9[/url]

Brzo to pročitati!Treba samo 5 minuta!Što se tiče prijave bez žurbe samo lagano ja sam se prijavio prije 5 minuta, ako žuriš možeš i fulati lako!

Za nivo obrazovanja stavljaš onaj koji trenutno imaš završen i možeš ga dokazati, u tvom slučaju to je kako si i nave High school degree naravno ako imaš završenu četverogodišnju srednju školu.

Srbija ili Serbija?Hmm koliko ja znam to izabireš u padajućem izborniku!Nigdje ne upisuješ sam ime države!

Optional popuniš ako želiš, ja sam stavljao za svaki slučaj!

Ali ipak pročitaj uputstva na linku jer imaš još vremena!
  #3  
Staro 03.11.2010, 11:34
SevenByEight's Avatar
SevenByEight SevenByEight je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.10.2010
YU lokacija: Montenegro
Poruke: 30
Nepromenjeno

Da li je sa prijavama zavrseno ili se to moze uraditi jos danas?
  #4  
Staro 03.11.2010, 11:49
Vuvuzela Vuvuzela je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.07.2010
US lokacija: Hm, who knows?
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 96
Nepromenjeno

S obzirom da prijave traju do ponoći 3.11. po EST što je GMT-5, a mi smo sada na GMT+1 zatvorit će se u 6.00 h ujutro!(4.11.)
__________________
Prijava (supruga i ja) 7.10.2010. - prvi puta
01.05.2011. - ništa
15.07.2011. - ništa
Prijava (supruga i ja) 02.11.2011. - drugi puta
  #5  
Staro 03.11.2010, 15:44
ProfileX ProfileX je offline
Član
 
Datum prijave: 06.10.2010
Poruke: 8
Nepromenjeno

Ja mislim da se zavrsava u 18h danas popodne ispravite me ako gresim!

Secam se prosle godine da je isto bilo pa su neki ostali ispaljeni jer posle 18h je pisalo da je gotovo sa prijavama...

Jos da ne govorim da je sajt bio totalno blokiran jer svi na planeti kao da cekaju taj poslednji dan za prijavu...

Aj sto bi rekli pozuri,polako i svima puno srece :==D:
  #6  
Staro 04.11.2010, 01:23
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

Ljudi,mislim da je ovo druga godina kako posecujem ovaj forum i mislim da za sve to vreme nije bilo ovoliko ljudi,kao sada,koji nemaju dovoljno strpljenja da procitaju teme koje su x puta sazvakane nego postavljaju jedna te ista pitanja u krug.Znaci,muka mi je vise zbog takvih da posecujem ovaj forum.Ne znam da li postoji bilo kakav slucaj a da ovde vec nije prodiskutovan.Sedite i lagano procesljajte teme jer ovaj forum ne sluzi za bilo ciju neozbiljnost i zajebanciju :wtf:
  #7  
Staro 04.11.2010, 02:22
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

Kraj prijava. Ko se prijavio, prijavio se. Nadam se da ste iskoristili konzumaciju ;)

Želim svima sreću :)
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected
  #8  
Staro 04.11.2010, 08:39
dare_ns's Avatar
dare_ns dare_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2008
US lokacija: West Dover, VT
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 276
Nepromenjeno

[QUOTE=chombe_bg;19530]Ljudi,mislim da je ovo druga godina kako posecujem ovaj forum i mislim da za sve to vreme nije bilo ovoliko ljudi,kao sada,koji nemaju dovoljno strpljenja da procitaju teme koje su x puta sazvakane nego postavljaju jedna te ista pitanja u krug.Znaci,muka mi je vise zbog takvih da posecujem ovaj forum.Ne znam da li postoji bilo kakav slucaj a da ovde vec nije prodiskutovan.Sedite i lagano procesljajte teme jer ovaj forum ne sluzi za bilo ciju neozbiljnost i zajebanciju :wtf:[/QUOTE]

da, i napokon su gotove prijave, tako da sad - 'ladovina i nema više pitanja koja su xxxy puta obrađena, do sledeće godine. Samo iskustva iz ambasade, a tu su ljudi već informisani :)
__________________
6. prijava na lutriju - 06.10.2013.
J-1 visa approved - 16.03.2011.
C1/D visa approved - 09.04.2013.
Već dugo samo turista.
  #9  
Staro 04.11.2010, 21:27
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

[QUOTE=chombe_bg;19530]Ljudi,mislim da je ovo druga godina kako posecujem ovaj forum i mislim da za sve to vreme nije bilo ovoliko ljudi,kao sada,koji nemaju dovoljno strpljenja da procitaju teme koje su x puta sazvakane nego postavljaju jedna te ista pitanja u krug.Znaci,muka mi je vise zbog takvih da posecujem ovaj forum.Ne znam da li postoji bilo kakav slucaj a da ovde vec nije prodiskutovan.Sedite i lagano procesljajte teme jer ovaj forum ne sluzi za bilo ciju neozbiljnost i zajebanciju :wtf:[/QUOTE]

Slazem se sa svim sto si rekao!
Mnogi srljaju sa pitanjima a nisu ni pogledali bitnije teme. Primjera radi, meni je trebalo da skoro sve procesljam, oko 3 mjeseca laganog citanja, dok za neke informacije je potrebno mnogo manje.:book:
Samo treba volje i strpljenja, jer ako pojedinci nisu strpljivi u ovakvim ozbiljnim stvarima, onda nemaju sta traziti ovdje.
Pozdrav!:pozz:
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
  #10  
Staro 05.11.2010, 01:06
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=dare_ns;19533]da, i napokon su gotove prijave, tako da sad - 'ladovina i nema više pitanja koja su xxxy puta obrađena, do sledeće godine. Samo iskustva iz ambasade, a tu su ljudi već informisani :)[/QUOTE]
Napokon.... Misllim da je ove godine poslalo dosta manje ljudi nego inace iako su verovatno imali informaciju da je prijava do 03.11.
Svake godine dosta ljudi (barem koje ja znam) salje prijave pri kraju "da oprobaju srecu" iako realno nemaju nameru da promene zivot iz korena i presele se u USA.
Olako se shvata lutrija i igra kao da je neki [I]Bingo[/I]...
Nadam se da ce sledece godine biti izvuceni "zagrizeni"... :bravo:
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
E sad malo psihologije... Zana Vaša strana 21 06.06.2021 14:17
Pozivno pismo-----HITNO----- mitar Stare teme 38 28.03.2011 21:11
Kraj ćaskanju srdjevic ZelenaLutrija.com - O sajtu 0 21.10.2010 16:30
***hitno*** Anna Vaša strana 6 26.08.2009 10:07
Nedoumice, nedoumice.. Molim savet, hitno! nikolar Stare teme 19 07.05.2009 16:23

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:48.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.