ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Kako naći najpovoljniji let za Ameriku » Bitni linkovi
10 korisnih saveta za kupovinu jeftinih avionskih karata Kupovina karata - AGENTI Kupovina karata - ONLINE Kuponi i sniženja

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #741  
Staro 04.05.2017, 22:38
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Hvala, bas sam trazila ovakvu temu ali nisam uspela da nadjem.
__________________
oktobar 2014 - prvi put aplicirali (dve prijave)
maj 2015 - muz izvucen
septembar 2015 - vencanje
oktobar 2015 - intervju, vize odobrene
mart 2016 - sleteli u Cikago
Reply With Quote
  #742  
Staro 19.05.2017, 21:22
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Hopper.com

Zgodna aplikacija, koja vam kaže da li da kartu kupite odmah, ili da čekate. Koristi iste algoritme kao i software-i koji koriste avio kompanije, pa je navodno dosta tačna sa prognozama.

Inače, ja sam danas kupio karte za nas, kayak.com, Turkish, SJJ-SYR za 612 Eur. Btw, ako putujete sa cukom, rezervaciju za istu ili istog radite preko lokalnog travel office-a ili agencije, ili ja bar nisam skontao kako da to uradim online.
Reply With Quote
  #743  
Staro 03.06.2017, 14:22
Morgy Morgy je offline
Član
 
Datum prijave: 04.10.2016
Poruke: 17
Nepromenjeno

Meni pobegoše turci sa onim svojim popustom za 10 dana... sad moram da čekam da naleti opet neki popust, šteta 480 usd je stvarno extra cena za let do Majamia u oktobru, sada je 580... jbg
Reply With Quote
  #744  
Staro 03.06.2017, 23:59
SaFuture SaFuture je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2017
US lokacija: DC, Miami
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Meni su pobjegle isto odlicne karte Turkish Airlines iz SJJ-IAD, ali smo na kraju uspjeli da nadjemo karte koje su sasvim ok (cca 560 eura). Prije toga, otisli smo u nekoliko agencija (rekose da znaju biti jeftinije) i cijene su manje vise iste ili vise... Mi smo kupili direktno na Turkish stranici i odmah nakon kupovine, karte skocise na 910 eura, tako da smo dobro prosli Pretpostavljam da ce sada samo da skacu, tako da treba pozuriti.

Iskreno, treba pogledati njihovu stranicu, imaju neke ponude za povratne karte za vise gradova, cca 550 eura i manje, ali nama nije odgovaralo zbog datuma generalno. Obzirom da smo mi iz Sarajeva, ja sam gledao i letove iz BG ili ZG, imaju cak i bolje promo akcije. Svi ostali prevoznici su bili bezobrazno skupi za jednosmjerne karte, cijene 2700KM+

BTW, prije kupovine smo se registrovali i na Miles & More, dobili odmah broj koji smo koristili prilikom kupovine karata.... Tako da ce nam doci i kartica prije polaska, ko zna - mozda i naberemo tih milja
Reply With Quote
  #745  
Staro 06.06.2017, 02:59
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Vazna informacija za sve koji polecu sa Nikola Tesla aerodroma i lete sa Air Serbia:

Airport Check-In fee for Air Serbia

The check-in fee applies only for Air Serbia's economy passengers departing from Belgrade who have not checked-in online through airserbia.com and do so at the check-in counters at Nikola Tesla Airport directly before the flight.

The price of the airport check-in is €30 per guest and travel segment, and the fee will be collected for each individual guest for trips made from 1 June 2017.

Guests who transit through Belgrade with the Stopover Paid By Carrier (STPC) service and leave the airport are also subject to this fee.

For more information please visit:

Air Serbia Airport Check In (English)
Prijava za Let na Aerodromu (Srpski)

Zahvaljujemo se agenciji Trip Design na informaciji.

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #746  
Staro 30.07.2017, 13:13
harmonija harmonija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.06.2016
Poruke: 43
Nepromenjeno

Zdravo, drugari. Jednubinformaciju da podijelim. U jucerasnjem Blicu procitah da aviokompanija Primera er nudi karte iz Amerike za Evropu za 99 dolara. Nije zgoreg istraziti ako je neko zainteresovan. Cini mi se da su letovi sa istocne obale do Londona, Brisela.... srecno!
Reply With Quote
  #747  
Staro 30.07.2017, 22:52
sanchez's Avatar
sanchez sanchez je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.04.2014
US lokacija: Miami, Florida
YU lokacija: Beograd
Poruke: 71
Nepromenjeno

Da ne ulazim u to dal je istinito, prijateljski savet da budeš oprezna sa informacijama iz Bljuca, Informera i drugih novina za dezinformisanje. Naslov pored tog članka je verovatno bio da je Željko Joksimović vanzmaljac ili da Jelena Karleuša ima 6 nogu
__________________
DV2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2019 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2022 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2023 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2024 - Izvučen 318XX
Reply With Quote
  #748  
Staro 02.09.2017, 08:15
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

Airfrance trenutno ima na popustu karte za Severnu Ameriku ex povratna za New York 419 eur za putovanja do sredine juna
Reply With Quote
  #749  
Staro 13.09.2017, 06:05
elefteros elefteros je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Boston
YU lokacija: Beograd
Poruke: 132
Pošalji Skype™ poruku korisniku elefteros
Nepromenjeno

Pratite na fejsu stranicu koja se zove Secret Flying.

Oni svakodnevno objavljuju informacije o "dobrim ponudama" avio kompanija, promocijama i sl.

Ja sam recimo početkom godine na ovoj stranici video povratne karte iz Barselone za Havaje za 350e!

Nekoliko meseci kasnije i za LA, Njujork i td.

Primetio sam da najčešće postave kao dokaz print skrin sa sajta Momondo, ali da kada produžite i prema sajtovima samih aviokompanija koje se pominju, vi takođe dobijete isti rezultat.

Inače je poplava ovakvih sajtova i grupa na fejsbuku, ali mi je pored Pirate Holidays (onaj sa papagajem na slici, mislim da su naši ljudi iza ovoga), Secret Flying omiljeni
__________________
Urednik sajta Work and Travel iskustvo
Reply With Quote
  #750  
Staro 09.03.2018, 16:46
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

Ljudi ajmo neko svezije iskustvo? Jel ima nekih akcija za karte za severnu Ameriku? Mi treba da idemo pocetkom avgusta i tad su bas skupe.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Studirati ili otici u Ameriku? IvanDash Vaša strana 19 12.10.2014 19:08
Sanse za odlazak u Ameriku dina123 Vaša strana 4 23.04.2014 07:34
Kako da dodjem kod žene u Ameriku ozenjen Porodične imigrantske vize 18 09.08.2013 23:20
Idemo u Ameriku (dokumentarci) perodot Lokacije u USA 4 27.10.2009 14:41

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:18.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.