ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 20.05.2011, 08:37
citizenx citizenx je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.07.2010
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 30
Nepromenjeno Mejl o ponistenju rezultata lutrije

Rekla mi je drugarica da je jutros dobila zvanicni mejl u kom kazu da se rezultati lutrije za dv2012 ponistavaju i da ce ponovno izvlacenje biti 15. jula. Ja nisam dobio takav mejl. Da li je jos neko dobio ovakav mejl? Interesuje me zato sto mislim da zbog male senke na fotografiji postoji mogucnost da nisam u bubnju. Da li postoji neko ko misli da je 100% ispravno popunio podatke, a da mu nije stigao navedeni mejl?
  #2  
Staro 20.05.2011, 09:48
Neverhood's Avatar
Neverhood Neverhood je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.10.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 152
Nepromenjeno

[QUOTE=citizenx;23378]Rekla mi je drugarica da je jutros dobila zvanicni mejl u kom kazu da se rezultati lutrije za dv2012 ponistavaju i da ce ponovno izvlacenje biti 15. jula. Ja nisam dobio takav mejl. Da li je jos neko dobio ovakav mejl? Interesuje me zato sto mislim da zbog male senke na fotografiji postoji mogucnost da nisam u bubnju. Da li postoji neko ko misli da je 100% ispravno popunio podatke, a da mu nije stigao navedeni mejl?[/QUOTE]

Mislim da tema pocinje na [URL="http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=924&page=4"]ovoj[/URL] strani Zaninim postom.
  #3  
Staro 23.05.2011, 16:47
Vladana123 Vladana123 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2011
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Po
Poruke: 57
Nepromenjeno

[QUOTE=citizenx;23378]Rekla mi je drugarica da je jutros dobila zvanicni mejl u kom kazu da se rezultati lutrije za dv2012 ponistavaju i da ce ponovno izvlacenje biti 15. jula. Ja nisam dobio takav mejl. Da li je jos neko dobio ovakav mejl? Interesuje me zato sto mislim da zbog male senke na fotografiji postoji mogucnost da nisam u bubnju. Da li postoji neko ko misli da je 100% ispravno popunio podatke, a da mu nije stigao navedeni mejl?[/QUOTE]

Meni je stigao mejl sa obavestenjem da se ponavlja izvlacenje i to medju prvim zelenašima.....Nemoj da te brine slika,jer da nije dobro odradjeno sigurno nebi imao confirmation number.
  #4  
Staro 23.05.2011, 17:27
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Vladana nisam sigurna da si u pravu...Prilikom prijave program provjerava samo dimenzije slike da li je 500x 500 cini mi se, dakle to sto je neko dobio confirmation number ne znaci da mu je prijava validna....Da li je slika odgovarajuca u smislu sjenki, pozadine itd..tek se to kasnije utvrdjuje, kad se rucno prolaze aplikacije...
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
  #5  
Staro 23.05.2011, 19:29
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

[QUOTE=Isabelle;23419]Vladana nisam sigurna da si u pravu...Prilikom prijave program provjerava samo dimenzije slike da li je 500x 500 cini mi se, dakle to sto je neko dobio confirmation number ne znaci da mu je prijava validna....Da li je slika odgovarajuca u smislu sjenki, pozadine itd..tek se to kasnije utvrdjuje, kad se rucno prolaze aplikacije...[/QUOTE]

Upravo tako. Mozes da stavis sliku aviona i ona ce biti za validator dobra ako je 500x500. Validator registruje samo velicinu fajla i dimenzije slike a nedostatke na samoj slici ne registruje. Probao sam svojevremeno uneti avion dimenzija 500x500 i validator ga je potvrdio.
  #6  
Staro 24.05.2011, 12:56
citizenx citizenx je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.07.2010
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 30
Nepromenjeno

tako sam i ja skontao. najverovatnije da nisam u bubnju, medjutim necu da se nerviram. sledece godine lepo u foto studio, sa svim parametrima o velicini i tezini slike i bicu prijavljen pravilno.
  #7  
Staro 24.05.2011, 14:16
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=citizenx;23437]tako sam i ja skontao. najverovatnije da nisam u bubnju, medjutim necu da se nerviram. sledece godine lepo u foto studio, sa svim parametrima o velicini i tezini slike i bicu prijavljen pravilno.[/QUOTE]

Tvoj izbor, ali mislim da je besmisleno da placas fotografskoj radnji tako nesto u 2011-oj godini sa bezbroj besplatnih programa za obradu slika.

Uputstvo je vrlo detaljno tako da ne bi trebalo biti problema. Ukoliko ne mozes da se snadjes ili nisi siguran posalji meni slike, obradicu ih ja, besplatno :estudian:
  #8  
Staro 24.05.2011, 16:19
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

Ja sam ubijedjen da svi oni koji nisu dobili e-mail ne znaci da nisu dobro popunili prijavu. Ja sam dobio dok supruga nije dobila e-mail, a po istom sablonu i potpuno isto sam za nju popunio (mislim na nacin popunjavanja polja, naravno da nisam iste podatke uneo za oboje). Nema sanse da je do toga, jer i iste smo porodicne slike koristili za obje prijave. Ako iz nekog drugoh razloga nije u bubnju zbog greske sistema ili e-mail koji joj ne stize nije dokaz da je ona u bubnju, to je nesto drugo. Na to ne mogu uticati jer rekao sam da su ameri iskomplikovali sebi zivot ovakvim selektivnim pristupom a da ne pricam o nama igracima. Na kraju ce sistem poslati e-mail samo onima koji su poslali prijavu tog i tog datuma, uz uslov da je bilo izmedju toliko i toliko sati, da je bilo suncano, da je temperatura bila tolika i tolika... :drool:

Last edited by jovke; 24.05.2011 at 16:28.
  #9  
Staro 24.05.2011, 16:29
citizenx citizenx je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.07.2010
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 30
Nepromenjeno

@ZeljkoUSA
hvala na ponudi. ja inace posedujem Adobe Certified Professional sertifikat i to upravo za photoshop, ali sam smatrao da ne bi valjalo da korigujem fotografiju, kako me ne bi diskvalifikovali.

@jovke
vratio si mi nadu tvojim postom kad kazes da zena nije dobila mejl, a po istom ste sablonu popunili. daj Boze da je tako.
  #10  
Staro 24.05.2011, 16:42
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

[QUOTE=citizenx;23442]
@jovke
vratio si mi nadu tvojim postom kad kazes da zena nije dobila mejl, a po istom ste sablonu popunili. daj Boze da je tako.[/QUOTE]
Imam i odstampane prijave i gledao sam sve je odradjeno po poljima isto za oboje. Ono sto nije isto je razlicit dan slanja prijava. Njenu prijavu sam poslao 11 dana posle svoje, negdje sredinom perioda prijavljivanja, tako da me niko ne moze ubijediti u neispravno popunjenu njenu prijavu.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Da li je moguće dobiti GC preko lutrije ako si ilegalac u SAD-u? tina14_4 Stare teme 11 03.12.2010 19:10
termini nove lutrije meliha Vaša strana 2 11.08.2010 17:13

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:43.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.