ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #461  
Staro 02.05.2019, 23:08
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ma znam da postoji, nisam se lepo izrazio. Mislio sam da li kod njih postoji tj. da li ga koriste da proveravaju prijave.

Inače mislim da je to sa slikama glupost. U pasošu stoji ista slika 10 godina i sve je u redu, a ovde mora svake godine nova.
Reply With Quote
  #462  
Staro 03.05.2019, 07:52
Mrrk Mrrk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: ny/chi
YU lokacija: danilovgrad/podgorica
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ne znam za vas ali ja mislim da ove godine dobijam
Cetvrta prijava
Reply With Quote
  #463  
Staro 03.05.2019, 08:52
Jovan1986 Jovan1986 je offline
Član
 
Datum prijave: 11.03.2019
US lokacija: Indiana
YU lokacija: Srbija
Poruke: 3
Nepromenjeno

Da li neko ima predstavu koliko je bilo prijava iz Srbije za DV2020?
Reply With Quote
  #464  
Staro 03.05.2019, 16:45
Filip991 Filip991 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.04.2017
YU lokacija: Srbija
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jovan1986 Prikaz poruke
Da li neko ima predstavu koliko je bilo prijava iz Srbije za DV2020?
Mislim da to niko ne zna. Na forumu postoji tabela srecnih dobitnika koji se sami jave po izvlacenju kako bi ih upisali u istu. To je cisto iz informativnih razloga za clanove foruma. Pored toga, mnogo je ljudi koji ucestvuju u lutriji a nisu na forumu. Koliko sam primetio, ima ljudi koji postanu clanovi foruma tek kada budu izvuceni, a do tada, pretpostavljam, da samo pasivno posmatraju. Ispravite me ukoliko gresim.

Srecno drugari saigraci!!! Drzim palceve da nas sto vise bude izvuceno ove godine
Reply With Quote
  #465  
Staro 03.05.2019, 18:08
DzingisKan DzingisKan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.02.2019
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jovan1986 Prikaz poruke
Da li neko ima predstavu koliko je bilo prijava iz Srbije za DV2020?
https://travel.state.gov/content/tra...tatistics.html

Na ovom linku imate statistiku 10 godina u nazad. Prošle godine je bilo za 2018:
Srbija

Entrants 29,884
Derivatives 23,729
Ukupno 53,613

P.S.
Entrants = Nosioci zelene karte tj. osobe koji su popunili aplikaciju
Derivatives = Pratioci tj. ljudi koji se "šlepaju" uz dobitnika zelene karte koji su prijavljeni kao porodica u aplikaciji (žena/muž, deca, pastorčad)
__________________
W&T 2015 - Visa is approved
W&T 2016 - Visa is approved
W&T 2017 - Visa is approved

DV 2018 - Has not been selected
DV 2019 - Has not been selected
DV 2020 - Has not been selected
Reply With Quote
  #466  
Staro 03.05.2019, 18:22
Mali Milojica Mali Milojica je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2019
YU lokacija: Beograd
Poruke: 1
Nepromenjeno Pozdrav

Pozdrav svima,upravo sam se registrovao na forum Nadam se da cu ovde saznati sve sto se tice Zelene karte, a vidim da hocu
Reply With Quote
  #467  
Staro 04.05.2019, 06:20
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mali Milojica Prikaz poruke
Pozdrav svima,upravo sam se registrovao na forum Nadam se da cu ovde saznati sve sto se tice Zelene karte, a vidim da hocu
Hoćeš sigurno. Samo čitaj…
Kad nisi siguran pročitaj još jednom. 😀😂😃
__________________
2022?
Reply With Quote
  #468  
Staro 04.05.2019, 15:22
krempita's Avatar
krempita krempita je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.06.2011
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 52
Pošalji Skype™ poruku korisniku krempita
Nepromenjeno

Uf sto volim ovaj pocetak meseca maja...
__________________
DV2017-
DV2018-
DV2019
DV2020
Reply With Quote
  #469  
Staro 04.05.2019, 17:14
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno We are going to amerika!

72h do rezultata, srecno nam bilo svima koji smo se registrovali na ovaj forum jer vec smo utvrdili da mi imamo vise sansi od onih koji nisu hohohoho!
Inace "zanimljivost" jedna, gledao sam malo statistiku koliko se ljudi prijavljuje. Poznato je da ovde nikad nije bilo dobro, da nikada nece ni biti, ali od 2012 godine prijavljuje se znatno vise i nakon toga svake godine taj procenat prijavljenih je jos:
brzi, jaci, bolji !
Slucajnos' !? Ne bih rek'o!
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #470  
Staro 06.05.2019, 08:24
teodorinho teodorinho je offline
Član
 
Datum prijave: 31.03.2016
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 26
Nepromenjeno

Evo i mene, sto se vise blizi, mene hvata neizdrz...
A sacekacu dan ili dva sa proverom, jer ne mogu da podnesem padanje servera.
Elem, ovo nam je.... hm... ja nisam sigurna koja po redu prijava... Znam da su klinci bili mali, i da kad smo razgovarali o tome, da su se jedva slozili da idu ako dobijemo, s tim sto je sin postavio uslov da se putuje tek kad on bude bio sesti razred (sto je tad bilo po njegovom misljenju, za tri zivota...).

Pogadjate, klinac u septembru krece u sesti razred. Nisam bila ovako uzbudjena i ubedjena da cu dobiti jos od prvog igranja. Nekako sacekah do sad, ali ako se blizi, nije mi dobro nikako...
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:20.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.