ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #481  
Staro 06.05.2019, 23:04
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
^
Upravo. Ljudi su toliko sigurni u dobitak i ne razmisljaju o nicemu drugom pa se duboko razocaraju kad dodju rezultati. Zivot im obuzme lutrija a to ne valja.
Nije da mracim ali ajde da zamislimo kolike su sanse. Dakle bude oko 30k prijava iz Srbije, izvuceno oko 350 godisnje iliti oko 1.17% i da imaginarno zamislimo to je kao da stavite 100 papirica u sesir a na samo jednom pise Vase ime.
Dobitak je na nivou statisticke greske bukvalno od 1.17%. Znam da neke ljude duboko potrese kad vide da nisu izabrani i besni su na svet, ali poenta bi bila da nakon toga nastavite zivotom i radite na drugim stvarima i ne ocekujuci od lutrije mnogo.
Kao sto sam ranije reko: oprezan optimizam uz dozu realnosti.
Srecno svima sutra
1.17 x 2 prijave je oko 2.34%, a ne mora da bude 2.34%, može biti i 2.1%, a isto tako može biti i skoro 3%, nisam siguran od čega tačno zavisi taj procenat, nije ni bitno. Ukapirao sam da može malo da varira gore-dole i to nije zanemarljiva šansa za jednu lutriju koja može život da ti promeni iz korena.
Ja to gledam ovako, devojka i ja možemo biti 1 od 40ak izvučenih i ako mene pitaš, to je lutrija sa ubedljivo najboljom šansom ikada!

Neću ponavljati ono što je rečeno hiljadu puta da ne treba životne nade polagati u ovo, ali ako nekog tresne ova lutrija, SUPER, SJAJNO!

Nego, ja pre svega od srca želim gospođi koja ima dete 6. razred da dobije ove godine jer je dete tako reklo, a deca su zakon!!!

I za odjavu ovog mog posta do rezultata, par zanimljivosti:
Irena Ivić (school bus driver) gospođa koja je spasila ono dete i postala world wide famous je dobila na zelenoj lutriji,
Katarina Radivojević (Zona Zamfirče) je dobila na zelenoj lutriji !

Svi mi koji smo se registrovali na forum zelenalutrija.com (da da i ti PET iako si se reg. samo dan pred izvlačenje) imamo mnogo veće šanse jer ja tako kažem, pa nek nam je sa srećom!
ŽIVELI
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #482  
Staro 07.05.2019, 06:42
teodorinho teodorinho je offline
Član
 
Datum prijave: 31.03.2016
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Nego, ja pre svega od srca želim gospođi koja ima dete 6. razred da dobije ove godine jer je dete tako reklo, a deca su zakon!!!

I za odjavu ovog mog posta do rezultata, par zanimljivosti:
Irena Ivić (school bus driver) gospođa koja je spasila ono dete i postala world wide famous je dobila na zelenoj lutriji,
Katarina Radivojević (Zona Zamfirče) je dobila na zelenoj lutriji !

Svi mi koji smo se registrovali na forum zelenalutrija.com (da da i ti PET iako si se reg. samo dan pred izvlačenje) imamo mnogo veće šanse jer ja tako kažem, pa nek nam je sa srećom!
ŽIVELI
Rasplaka me covece!!! Hvala od srca, ja ti zelim samo da ti se vrati ono sto drugima zelis, pa da koliko vec od sutra krenemo u konsultacije oko toga gde da se uradi lekarski i ostalih tehnikalija.
Reply With Quote
  #483  
Staro 07.05.2019, 07:10
supernoproblemo supernoproblemo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2017
US lokacija: Iowa, Indiana, Illinois
YU lokacija: Srbac, Bosna i Hercegovina
Poruke: 15
Nepromenjeno

Pozdrav svima, meni i supruzi je ovo drugi pokušaj. Ne znam za vas ali meni kad se blizi ovaj datum nekako sam pun optimizma. Ovaj put dobijam 😀 ne znam za vas ali ja dobijam. Nekako mi se sve poklapa, počelo mi je biti dobro na sadašnjem poslu, krenuo mi privatni biznis dobro 😀, sve stoji ok. Ipak samo da ugledam da sam selected uhhhh... Arizono ili Indijano vidimo se, ma prihvatio bih i Sjevernu Dakotu i da sejem kukuruz u Ayovi samo da dodjemo tamo 😀
Reply With Quote
  #484  
Staro 07.05.2019, 07:43
dekac12 dekac12 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.11.2012
Poruke: 17
Nepromenjeno

Sitno brojimo, danas je taj dan jos samo par sati neizvesnosti ����.... sa srećom svima koji zaista imaju zelju za promenom zivota iz korena i odlaskom u USA, jer znam dosta slucajeva koji igraju onako cisto jer i neko iz njihovog okruzenja igra, pa eto i oni da odigraju, a u slucaju da su izvuceni jednostavno im propadne ZK, i na taj nacin umanje sanse svima nama koji iskreno zelimo da idemo.
__________________
DV2014 - Has not been selected
DV2017 (dve prijave) - Has not been selected

Last edited by dekac12; 07.05.2019 at 07:53.
Reply With Quote
  #485  
Staro 07.05.2019, 08:05
Mrrk Mrrk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: ny/chi
YU lokacija: danilovgrad/podgorica
Poruke: 36
Nepromenjeno

E zamislite neko ce danas da bude CN0000001 koliki srecnik treba da bides za to 1:ko zna koliko miliona
Reply With Quote
  #486  
Staro 07.05.2019, 08:21
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Svaki broj do 25 hiljada je extra broj,samo da se dodje na red...po meni bolje da te ne izvuku nego da dobijes neki visok nerealan broj...
U svakom slucaju,srecno svima!!!
Reply With Quote
  #487  
Staro 07.05.2019, 09:19
Tanja1911 Tanja1911 je offline
Član
 
Datum prijave: 16.10.2018
Poruke: 4
Nepromenjeno

Zdravo...aplicirala sam u oktobru za mene i dvoje dece...i ziva nisam dok ne izadju rezultati 😅😅😅😅...pratim vas povremeno i citam ali nista skoro ne kontam😎....nadam se da cu razmeti sve ako dodje do toga da budemo izvuceni...zelim srecu svima 🙏🙏🙏🙏
Reply With Quote
  #488  
Staro 07.05.2019, 09:22
Tanja1911 Tanja1911 je offline
Član
 
Datum prijave: 16.10.2018
Poruke: 4
Nepromenjeno

A inace moja deca (7 i 5 godina) od kada sam im rekla da postoji mogucnost da odemo u Ameriku...svaki dan svima i poznatima i nepoznatima pricaju...”e znate sta, mi idemo u Ameriku za koju godinu 👌👌👌....samo da se obistini to...😊
Reply With Quote
  #489  
Staro 07.05.2019, 09:22
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

ne znam ko ce biti izvucen ali sam siguran da ce vec za 2-3 dana biti i novih registracija tipa:

"ej pozdrav ja i zena igramo prvi put i dobili smo. Nismo nesto ni zainteresovani bili da igramo, ali smo probali. Sta sad treba da radimo ?"
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #490  
Staro 07.05.2019, 09:40
Tanja1911 Tanja1911 je offline
Član
 
Datum prijave: 16.10.2018
Poruke: 4
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
ne znam ko ce biti izvucen ali sam siguran da ce vec za 2-3 dana biti i novih registracija tipa:

"ej pozdrav ja i zena igramo prvi put i dobili smo. Nismo nesto ni zainteresovani bili da igramo, ali smo probali. Sta sad treba da radimo ?"
mialim da i za to sluzi forum? i da se raspitas i da pitas ako nesto nije jasno.....
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:21.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.