ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1021  
Staro 03.05.2017, 14:18
Niksovac Niksovac je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.05.2012
US lokacija: Čikago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 62
Nepromenjeno Fuu :)

Jes, sad je malo lakse hvala!

..ali sad imam drugu nedoumicu..
nisam popunio ovaj formular jer sam video da moze da se doda osoba a posto planiram da idem sa devojkom sa kojom sam dugo zajedno, tako da se moramo uzeti ali to planiram u narednih dva meseca da obavimo.

Pitanje glasi, ako neko pouzdano zna.. da li zaista zavisi intervju od vremena slanja ds260, naravno da je bolje sto pre ali kako sam cuo, pozivanje na intervjue krece tek krajem leta, pocetkom jeseni, tako da potpuno je svejedno sad ili tad poslati jer ionako sve zavisi od CS-a koji smo sad dobili sto je i logicno!?

hvala
Reply With Quote
  #1022  
Staro 03.05.2017, 14:34
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Niksovac Prikaz poruke
Jes, sad je malo lakse hvala!

..ali sad imam drugu nedoumicu..
nisam popunio ovaj formular jer sam video da moze da se doda osoba a posto planiram da idem sa devojkom sa kojom sam dugo zajedno, tako da se moramo uzeti ali to planiram u narednih dva meseca da obavimo.

Pitanje glasi, ako neko pouzdano zna.. da li zaista zavisi intervju od vremena slanja ds260, naravno da je bolje sto pre ali kako sam cuo, pozivanje na intervjue krece tek krajem leta, pocetkom jeseni, tako da potpuno je svejedno sad ili tad poslati jer ionako sve zavisi od CS-a koji smo sad dobili sto je i logicno!?

hvala
S obzirom da je Vas CN visok , mozete da popunite DS-260 i kada se vencate. Clanovi koji imaju manji broj, a zele da odu sto pre, onda treba da sto pre i popune DS-260, sacekaju da im intervju bude zakazan, a onda zamole nasu ambasadu da im otkljuca obrazac da bi uneli potrebne izmene. Ukoliko zele da unesu promenu pre nego im je zakazan intevju, onda moraju da kontaktiraju Kentacky sto najcesce znaci i prolongoranje zakazivanja zbog dodatne provere.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1023  
Staro 03.05.2017, 15:00
Mikimiki Mikimiki je offline
Član
 
Datum prijave: 10.09.2016
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Niksovac Prikaz poruke
Jes, sad je malo lakse hvala!

..ali sad imam drugu nedoumicu..
nisam popunio ovaj formular jer sam video da moze da se doda osoba a posto planiram da idem sa devojkom sa kojom sam dugo zajedno, tako da se moramo uzeti ali to planiram u narednih dva meseca da obavimo.

Pitanje glasi, ako neko pouzdano zna.. da li zaista zavisi intervju od vremena slanja ds260, naravno da je bolje sto pre ali kako sam cuo, pozivanje na intervjue krece tek krajem leta, pocetkom jeseni, tako da potpuno je svejedno sad ili tad poslati jer ionako sve zavisi od CS-a koji smo sad dobili sto je i logicno!?

hvala
zaista zavisi, prvo ide obrada zahteva po rednom broju odredjenom prema visa bulitenu, znaci svaki mesec imas cut of odnosno granicu do kog broja idu zahtevi, koji se opet slazu prema datumu slanja ds 260, ti posto si veci broj, mozes da sacekas tri cetiri meseca da promenis bracni status i da posaljes ds 260 (nemoj duze) ili da posaljes sad ds 260 u statusu single, posto ameri ne prihvataju vanbracnu zajednicu, i kada resis da se zenis obratis se KCC da ti otkljucaju ds 260 da izmenih podatke, i treca opcija je da kada dobijes poziv za intervju takozvana drzga koverta (sada je samo mail), obratis se ambasadi u kojoj dobijes datum intervjua i ono ti urade isto sto i KCC, po mom misljenju prva i zadnja opciju su ti najlakse i srecno, skontaces kroz forum da druga opcija mozda nije preporucljiva iz razloga sto naknadno otkljucavanje zahteva odlaze dan intervjua, napominjem da je to samo moje misljenje, neka me neko ispravi ako gresim. i da vas brak i vezu ces dokazivati na intervju, kao i sve navode, imas milion clanova koji su imali istu situaciju videces kroz forum, samo bez nervoze.
Reply With Quote
  #1024  
Staro 03.05.2017, 17:11
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Niksovac Prikaz poruke
Jes, sad je malo lakse hvala!

..ali sad imam drugu nedoumicu..
nisam popunio ovaj formular jer sam video da moze da se doda osoba a posto planiram da idem sa devojkom sa kojom sam dugo zajedno, tako da se moramo uzeti ali to planiram u narednih dva meseca da obavimo.

Pitanje glasi, ako neko pouzdano zna.. da li zaista zavisi intervju od vremena slanja ds260, naravno da je bolje sto pre ali kako sam cuo, pozivanje na intervjue krece tek krajem leta, pocetkom jeseni, tako da potpuno je svejedno sad ili tad poslati jer ionako sve zavisi od CS-a koji smo sad dobili sto je i logicno!?

hvala

Datum intervju se kombinira od brojot Case number i datumot koga si go ispratil DS-ot
Ne brzajte vencajte se sredete papiri pasosi so drugo prezime i potoa vnesete gi izmenetite podatoci vo DS-ot
Jas bev 7*** a DS prativme nakaj 24 maj
I intervjuto bese vo noemvri
Podobro poleka no sigurno otkolku nekoja greska da imate

Vtora opcija e da pratis DS sam i potoa pred intervju da se vencate i togas od ambasada da ti go otklucat DS-ot
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #1025  
Staro 03.05.2017, 20:09
Niksovac Niksovac je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.05.2012
US lokacija: Čikago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 62
Thumbs up

Hvala ljudi na odgovorima... Ako sam dobro razumeo bratot makedonche 😉 ipak da ja sacekam mesec do dva, sredimo sve papire tj pasose i posaljem dc260 formular za oboje, ovo sve drugo mi je komplikovanije, ne znam.. Jeste broj visok, 22000 ali vidim da su prolazili i sa vecima.. 😘
Reply With Quote
  #1026  
Staro 04.05.2017, 17:28
lossmi lossmi je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2016
Poruke: 6
Nepromenjeno

auuu moj broj je 33xxx? sta je mogu da ocekujem... sledece god probati opet...
Reply With Quote
  #1027  
Staro 05.05.2017, 08:42
Mikimiki Mikimiki je offline
Član
 
Datum prijave: 10.09.2016
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lossmi Prikaz poruke
auuu moj broj je 33xxx? sta je mogu da ocekujem... sledece god probati opet...
bez brige, evo ako si primetio na forumu mozes zakljuciti da su ove godine svi brojevi u aprilu postali current, sto znaci da od maja svi brojevi stizu na red i da ima dovoljno viza za sve. ljudi sa mnogo vecim brojem ranijih godina su stizali na red. planiraj da ce te zvati na intervju od juna sledece godine.
Reply With Quote
  #1028  
Staro 05.05.2017, 16:45
vojkaninho vojkaninho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 32
Nepromenjeno

Jedno piranje cisto radi provere... Kada se zavrsi ds formular treba da pise ispod IV application COMPLETED?
Reply With Quote
  #1029  
Staro 06.05.2017, 01:08
Vjeko Vjeko je offline
Član
 
Datum prijave: 22.11.2011
Poruke: 22
Nepromenjeno

Hocu li stici na intervju ako mi je CN 30xxx nesto me to opterecuje ovih par dana. Ima li razloga da zbog toga brinem?
Reply With Quote
  #1030  
Staro 06.05.2017, 07:39
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vjeko Prikaz poruke
Hocu li stici na intervju ako mi je CN 30xxx nesto me to opterecuje ovih par dana. Ima li razloga da zbog toga brinem?
Ne bi treba biti problem. Ove godine su aktuelni svi brojevi, a i inače nije to tako visok broj.

Googlaj DV cut off numbers by year, ako ti bas trebaju detalji po godinama.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:45.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.