ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Dv 2010: Dali ima jos sansi za NL??? » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 17.06.2009, 15:27
martinwerdel martinwerdel je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.06.2009
Poruke: 30
Nepromenjeno Dv 2010: Dali ima jos sansi za NL???

Pozdrav svima,
Zelim da pitam: Postoje li jos neke sanse za prv NL???
Ili je sve vec gotovo...
Vec je 17 juni, pa zato i pitam...
Jel je mozda neko dobio svoj NL ovih dana???
Pozdrav,
  #2  
Staro 17.06.2009, 17:20
mitar's Avatar
mitar mitar je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.06.2009
US lokacija: New York City, NY
YU lokacija: Niš, Srbija
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik martinwerdel Prikaz poruke
Pozdrav svima,
Zelim da pitam: Postoje li jos neke sanse za prv NL???
Ili je sve vec gotovo...
Vec je 17 juni, pa zato i pitam...
Jel je mozda neko dobio svoj NL ovih dana???
Pozdrav,
Prosle godine je jedan decko iz Nisa dobio kovertu u septembru. Tako da je sve moguce!
  #3  
Staro 17.06.2009, 17:21
almo almo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.05.2009
Poruke: 31
Nepromenjeno

Ne vjerujem da ima jos sanse za dobiti NL. Ja cekam vec sedam godina i nista a prijavljivao sam neke osobe i izvucene su iz prvog ili drugog puta ali su uvijek dobili NL u maju. Sve znam o ovom ali me nikako nece. Ako bude DV 2011 bice mi to 8. put.
  #4  
Staro 17.06.2009, 18:58
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik almo Prikaz poruke
Ne vjerujem da ima jos sanse za dobiti NL. Ja cekam vec sedam godina i nista a prijavljivao sam neke osobe i izvucene su iz prvog ili drugog puta ali su uvijek dobili NL u maju. Sve znam o ovom ali me nikako nece. Ako bude DV 2011 bice mi to 8. put.
Ja verujem da ima sanse, kao sto rekoste, sve je moguce. Sacekate jos malo i proverite online da li ste izvuceni.
__________________
2009EU000119xx
17.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
20.05.2008 - dobio prvu kovertu
17.6.2008 - poslao kovertu u KCC
1.12.2008 - stigla druga koverta
15.1.2009 - zakazan intervju - VIZA ODOBRENA
U Atlanti od 13.maja 2009.
  #5  
Staro 18.06.2009, 07:51
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik almo Prikaz poruke
Ne vjerujem da ima jos sanse za dobiti NL. Ja cekam vec sedam godina i nista a prijavljivao sam neke osobe i izvucene su iz prvog ili drugog puta ali su uvijek dobili NL u maju. Sve znam o ovom ali me nikako nece. Ako bude DV 2011 bice mi to 8. put.

Evo ponavljam se po ko zna koji put....ja sam dobila svoju prvu kovertu u [b]Decembru 2008 godine[/B, poslala dokumenta nazad u januaru, u martu mi zakazali intervju za 1 maj pa kasnije promijenli za 29 april zbog praznika i krajem aprila sve sam zavrsila, cak mnogo prije onih koji su dobili svoje prve koverte u julu prosle godine a imali su zakazan intervju tek sad, za juni
Tako, nema mjesta tolikom pesimizmu pobogu, pa tek je prosla prva polovina juna
Jos samo da dodam, u prvoj koverti mi je pisalo da se dokumenta primaju nazad najkasnije do kraja jula 2009 godine. Znaci ni to sta sam ja dobila kovertu u decembru ni to sto sam poslala dokumenta nazad u januaru uopste nije bilo kasno, zato glavu gore i srecno svima
  #6  
Staro 18.06.2009, 08:57
zoran80's Avatar
zoran80 zoran80 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2008
Poruke: 30
Nepromenjeno

Ljudi bezveze otvarate novu temu, pravite konfuziju od tema.
Jasno je da su šanse male, skoro nikakve. To što su pojedinci dobili u septembru ili decembru su pojedinačni slučajevi. Kad nisi izvučen među tolikima u maju ili početkom juna, glupo je zaluđivati se kako još ima nade.
Zar je problem sačekati jos 10 tak dana i provjeriti on-line jeli neko izvučen ili nije.
Pozdrav!
  #7  
Staro 18.06.2009, 09:06
zoran80's Avatar
zoran80 zoran80 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2008
Poruke: 30
Nepromenjeno

Pozdrav
samo jedno pitanje za "almo"!
pošto vidim da se prijavljuješ već 7 puta, zanima me tvoje mišljenje šta ti misliš o periodu u kome se prijavljuješ (recimo oktobar ili decembar)? Jesi li u isto vrijeme prijavljivao ljude koji su kako kažeš dobili iz prvog ili drugog učešća?
Pitam te zato što je i meni ovo 5. ili 6. učešće.
Možda je glupo pitanje znam da je to lutrija, ali svakakve su mućke moguće. Jedno je ono što oni napišu zvanično, a možda nešto drugo u pozadini odrađuju. Jedan poznanik iz USA mi je rekao da je tamo upoznao nekoliko naših ljudi koji su stigli preko lutrije, i da su se oni svi prijavljivali u zadnjih 7 dana za učešće na lutriju, tad kad su dobili.
Pozdrav!

Last edited by zoran80; 18.06.2009 at 09:11.
  #8  
Staro 18.06.2009, 13:06
goranm's Avatar
goranm goranm je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.01.2009
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zoran80 Prikaz poruke
Pozdrav
samo jedno pitanje za "almo"!
pošto vidim da se prijavljuješ već 7 puta, zanima me tvoje mišljenje šta ti misliš o periodu u kome se prijavljuješ (recimo oktobar ili decembar)? Jesi li u isto vrijeme prijavljivao ljude koji su kako kažeš dobili iz prvog ili drugog učešća?
Pitam te zato što je i meni ovo 5. ili 6. učešće.
Možda je glupo pitanje znam da je to lutrija, ali svakakve su mućke moguće. Jedno je ono što oni napišu zvanično, a možda nešto drugo u pozadini odrađuju. Jedan poznanik iz USA mi je rekao da je tamo upoznao nekoliko naših ljudi koji su stigli preko lutrije, i da su se oni svi prijavljivali u zadnjih 7 dana za učešće na lutriju, tad kad su dobili.
Pozdrav!
Meni je ovo 3 prijava. Prvu sam uradio zadnja 2-3 dana, drugu bukvalno zadnji dan, a ovu trecu negde pocetkom novembra. Pravila nema, mada je neko vec rekao da je simptomaticno da dobar broj ljudi koji je vec u USA po bilo kom osnovu cesce dobija. Dakle nije to bas sve RND to je ipak poludirigovano. Sta mislite zasto vas pitaju za obrazovanje? Sta ce njima taj podatak ako nije poludirigovano? No kako bilo ja ni sa te strane nemam srece. Imam MAster diplomu, ali ne pomaze. Neki ljudi jednostavno budu izvuceni iz prvog puta. Srecnici i to ti je. Mnogi igraju 4-5 puta i posle odustanu, sto je logicno. Ipak je sansa oko 2,5%. neko je tu vec dao link sa brojem prijavljenih u Evropi i ukupnim brojem dobitnika i vidi se da je Evropski prosek oko 2,5%. Mi imamo mali broj odlazaka u USA, tako da imamo malo bolje kvote, verujem 4-5% za Srbiju. Ako igrate 4-5 puta imate sansu oko 20% da vas izvuku. Nada umire poslednja.
Pozdrav svima koji se jos nadaju i svima koji su vec imali srece!!!
  #9  
Staro 18.06.2009, 13:18
almo almo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.05.2009
Poruke: 31
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zoran80 Prikaz poruke
Pozdrav
samo jedno pitanje za "almo"!
pošto vidim da se prijavljuješ već 7 puta, zanima me tvoje mišljenje šta ti misliš o periodu u kome se prijavljuješ (recimo oktobar ili decembar)? Jesi li u isto vrijeme prijavljivao ljude koji su kako kažeš dobili iz prvog ili drugog učešća?
Pitam te zato što je i meni ovo 5. ili 6. učešće.
Možda je glupo pitanje znam da je to lutrija, ali svakakve su mućke moguće. Jedno je ono što oni napišu zvanično, a možda nešto drugo u pozadini odrađuju. Jedan poznanik iz USA mi je rekao da je tamo upoznao nekoliko naših ljudi koji su stigli preko lutrije, i da su se oni svi prijavljivali u zadnjih 7 dana za učešće na lutriju, tad kad su dobili.
Pozdrav!
Obicno sam pravio sve prijave na isti dan ukljucujuci i svoju, jer sam skontao da uvijek iz te grupe bude neko izvucen obicno je oko desetak prijava u roku od dva tri sata i to dva tri zadnja dana lutrije. Do sada su izvuceni ( od osoba koje sam ja prijavljivao) prijatelji ispod 27 godina i mladi bracni parovi. Pa sam zakljucio da i takvi imaju vise sanse nego samac kao ja od 32 godine.Naime, mladji muskarci do 27 godina koji dobiju green card moraju se prijaviti u USA rezervni sastav a za mlade bracne parove kontam da im podizu natalitet ili sta vec . Tako mislim da ja nemam sanse ali eto nada zadnja umire. Inace mislim da je iza ove lutrije opet neka zavjera americke vlade i da neki budu eliminisani na samom startu .
  #10  
Staro 18.06.2009, 13:44
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Godine starosti nisu presudne. Ja imam 47 godina (samica) i opet sam prosla i to od druge prijave izvucena, srednja skola najvise obrazovanje. Ima ovdje na forumu i tema "Najstariji dobitnik GC" pa vidite da i skoro 80-o godisnjaci mogu da budu izvuceni. Nema tu nikakve zavjere samo ispunjavanje osnovnih kriterijuma i.....sreca, sudbina, nafaka..nazovi kako hoces. Ako je sudjeno biti ce a ako nije i nece. Za 2009 je primljeno oko 9,100.000 prijava pa je i logicna eliminacija u samom startu, zar ne.
Strpite se jos malo, sad ce kraj jula pa provjerite na zvanicnom sajtu "ima li vas medju sretnima ili ne". Ja se od sveg srca nadam i zelim da svi vi budete na tom spisku, cuvam vam svima fige i navijam za vas.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Da se prebrojimo..2010 landlord Prva koverta 183 09.07.2010 08:17
kolike su mi sanse da me izvuku na lutriji za 2010? beli1991 Stare teme 63 14.06.2010 00:38
DV-2010 Prve koverte landlord Prva koverta 144 05.05.2009 17:59

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:08.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.