ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Chicago, Illinois » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #91  
Staro 30.06.2010, 09:42
lanas lanas je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.02.2010
US lokacija: New York, Chichago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 132
Talking

Hvala u ime svih, koji planiraju da odu u Chicago.
  #92  
Staro 03.02.2011, 05:17
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Ko ne voli zimu i zimske nepogode nek Chicago u startu skine sa liste potencijalnih mesta za zivot

Evo kako je juce izgledao Lake Shore Drive, jedna od vaznijih saobracajnica u gradu
Attached Images
File Type: jpg Chicago Blizzard.jpg (48,9 KB, 190 views)
  #93  
Staro 03.02.2011, 08:49
botexag's Avatar
botexag botexag je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.12.2010
Poruke: 187
Nepromenjeno

@magelan

cekaj, ovi automobili stoje?
prakticno su zavejani?
ova srednja traka lici kao da je prohodna, ali kad pogledas auto ispred autobusa, taj se nije skoro kretao (ima puno snega na zadnoj haubi)
  #94  
Staro 03.02.2011, 09:25
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno

Zaista je zima katastrofalna. I balkanski mediji prenose već danima informacije o Američkoj zimi.
Za nekog kome su klima i vremenske prilike bitna stavka za život a pri tome ne voli zimu nema smisla ići u taj dio SAD, i pored eventualno svih mogućih pogodnosti oko posla i slično tome.
  #95  
Staro 03.02.2011, 10:33
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lenhi Prikaz poruke
Zaista je zima katastrofalna. I balkanski mediji prenose već danima informacije o Američkoj zimi.
Za nekog kome su klima i vremenske prilike bitna stavka za život a pri tome ne voli zimu nema smisla ići u taj dio SAD, i pored eventualno svih mogućih pogodnosti oko posla i slično tome.
Ma ljudi to nje uopste tipicno za to podrucje, ovo je najgore vreme u Čikagu za poslednjih sto godina, to se obicno ne desava. Za sve je kriva La Ninja (sistem vazdusnih strujanja po stratosferi, trenutno pravi jos veca sranja po Australiji - hurricane category 5, vetar sa udarima do 300 km na sat?!?). Moze da se desi bilo gde, pa secate se kada je bukvalno debeli led visio sa pomorandzi u Floridi pre par godina?
__________________
Score
  #96  
Staro 03.02.2011, 12:59
cvale's Avatar
cvale cvale je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.08.2010
US lokacija: Da ne ureknem :D
YU lokacija: Bijeljina, RS, BiH
Poruke: 60
Nepromenjeno

AUUUUU care pa ovo pravo ledeno doba jbt.!!!!!!
Stvarno je ovo vrijeme iznenadjujuće i nepredvidivo u zadnjih 10 godina.



P.S. Uteče dreamerns na vreme kao da je znao.

dreadnot druze javi se dan znamo da si dobro


"Uteče" http://www.youtube.com/watch?v=_Q3XlVoJ-X0
  #97  
Staro 03.02.2011, 16:31
steelers's Avatar
steelers steelers je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 30.01.2010
YU lokacija: Nis
Poruke: 103
Pošalji MSN poruku korisniku steelers
Nepromenjeno

Koliko placaju da ocistim ovaj sneg
__________________
Success!
27.10.2010 20122CQZ1
19.10.2011 20132JN6Z
ali kada toliko zelim da odem odavde

Tako me gusi ovdje sve
  #98  
Staro 03.02.2011, 16:51
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno Chicago Blizzard

Po statistici ovo je bila najveca snezna oluja koja je pogodila CHGO u poslednjih 126 godina (od tad se u stvari i beleze vremenske prilike ovde). Slicno je bilo 1967. Tad je 50.000 automobila ostalo zavejano.

Tek danas se saobracaj polako normalizuje i sve bruji od buldozera i "grtalica"

Sinoc je Lake Shore Drive jos uvek bio zatvoren za saobracaj. Jako je cudno kad u ovolikom gradu postane tisina Jedino sto se krece su bili pesaci.

Ja sam morao da ostanem na poslu 3 vezane smene jer se niko od kolega nije pojavljivao, a kad su nas konacno pustili trebalo mi je sat da otkopam auto i polako krenem iz predgradja na jugo-zapadu u kom radim ka Cikagu. Tih 50 km sam putovao 2.5 sata. Ono sto me zaista odusevilo jeste koliko gradska vlast brine o bezbednosti gradjana. Na autoputu nije imalo sanse da se vozi preko 40km/h jer je kolonu vozila, iz bezbednosnih razloga, predvodila policija da ne bi doslo do nezgoda.

Najgore od svega je bilo prici mom delu grada. Hyde Park je dostupan preko Lake Shore Drive-a. Kako je on bio zatrpan, moralo se ici kroz getoe u juznoj strani. Srecom pa sam stigao nekako do blizu zgrade i kola uparkirao u prvi slobodni smet pored ulice Sad cemo ponovo u akciju odtrpavanja...

http://www.youtube.com/watch?v=bbYr3bvQBMY
  #99  
Staro 03.02.2011, 17:58
Marko3's Avatar
Marko3 Marko3 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2010
Poruke: 93
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Magelan Prikaz poruke
Po statistici ovo je bila najveca snezna oluja koja je pogodila CHGO u poslednjih 126 godina (od tad se u stvari i beleze vremenske prilike ovde). Slicno je bilo 1967. Tad je 50.000 automobila ostalo zavejano.

Tek danas se saobracaj polako normalizuje i sve bruji od buldozera i "grtalica"

Sinoc je Lake Shore Drive jos uvek bio zatvoren za saobracaj. Jako je cudno kad u ovolikom gradu postane tisina Jedino sto se krece su bili pesaci.

Ja sam morao da ostanem na poslu 3 vezane smene jer se niko od kolega nije pojavljivao, a kad su nas konacno pustili trebalo mi je sat da otkopam auto i polako krenem iz predgradja na jugo-zapadu u kom radim ka Cikagu. Tih 50 km sam putovao 2.5 sata. Ono sto me zaista odusevilo jeste koliko gradska vlast brine o bezbednosti gradjana. Na autoputu nije imalo sanse da se vozi preko 40km/h jer je kolonu vozila, iz bezbednosnih razloga, predvodila policija da ne bi doslo do nezgoda.

Najgore od svega je bilo prici mom delu grada. Hyde Park je dostupan preko Lake Shore Drive-a. Kako je on bio zatrpan, moralo se ici kroz getoe u juznoj strani. Srecom pa sam stigao nekako do blizu zgrade i kola uparkirao u prvi slobodni smet pored ulice Sad cemo ponovo u akciju odtrpavanja...

http://www.youtube.com/watch?v=bbYr3bvQBMY
Where can i pick up my car?We dont know hehe...al da je ovako strasno nisam si zamsljao..uff
  #100  
Staro 03.02.2011, 18:13
dragonn's Avatar
dragonn dragonn je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 94
Pošalji MSN poruku korisniku dragonn Pošalji Skype™ poruku korisniku dragonn
Nepromenjeno

Sreca moja sto sam krenuo na put u ponedeljak neplanirano ). Bukvalno sam zaobisao ceo taj oblak sa zapadne pa onda sa juzne strane. Trenutno se nalazim u Pensilvaniji na Istoku i ovde je prelepo vreme. Zanima me samo kako cu naci auto pod snegom sutra ^^ ).
__________________
.
*** U USA od februara 2010 ***
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Chicago weather dreamerns Vaša strana 16 09.10.2012 16:13
Zapadni Illinois landlord Lokacije u USA 10 24.11.2009 15:54
LA vs Chicago xeg Lokacije u USA 46 08.05.2009 17:05
Naperville, Illinois wingreen Lokacije u USA 7 11.09.2008 21:21
Minnesota ili Chicago dreamerns Lokacije u USA 10 10.05.2008 01:36

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:18.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.