ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Hampton Roads, Virginia » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 09.01.2017, 23:54
Nikolaniko Nikolaniko je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 147
Nepromenjeno

Ajd da malo ozivim temu, naravno ako Vuxanne ima vremena i mogucnosti da odgovori

Ovako: Trenutno pregoravaram za posao sa kompanijom koja mi daje mogucnost da biram tri lokacije gde bih mogao da radim:

1. Virginia Beach, VA
2. Richmond, VA
3. Atlanta GA

Molio bih sve clanove koji zive/su ziveli u ovim regionima da mi objasne kakva je situacija u ovim krajevima sto se tice cost of living, skole (osnovne), safety i ostale faktore koji uticu na kvalitet zivota i naravno, koji bi bio njihov izbor od ova tri mesta i zasto

Inace, trenutno zivim u Scottsdale, AZ (deo Phoenix-a) ali mi poslednjih nekoliko meseci stalno ulece u kombinaciju taj east coast pa bi Vas zamolio da mi neko da svoje vidjenje (update-ovano) posto je poslednji post vidim bio skoro pre dve godine

Unapred hvala,
Nikola
Reply With Quote
  #32  
Staro 13.01.2017, 04:57
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikolaniko Prikaz poruke
Ajd da malo ozivim temu, naravno ako Vuxanne ima vremena i mogucnosti da odgovori

Ovako: Trenutno pregoravaram za posao sa kompanijom koja mi daje mogucnost da biram tri lokacije gde bih mogao da radim:

1. Virginia Beach, VA
2. Richmond, VA
3. Atlanta GA

Molio bih sve clanove koji zive/su ziveli u ovim regionima da mi objasne kakva je situacija u ovim krajevima sto se tice cost of living, skole (osnovne), safety i ostale faktore koji uticu na kvalitet zivota i naravno, koji bi bio njihov izbor od ova tri mesta i zasto

Inace, trenutno zivim u Scottsdale, AZ (deo Phoenix-a) ali mi poslednjih nekoliko meseci stalno ulece u kombinaciju taj east coast pa bi Vas zamolio da mi neko da svoje vidjenje (update-ovano) posto je poslednji post vidim bio skoro pre dve godine

Unapred hvala,
Nikola
Bila sam u Ricmondu jedno leto razumem se u njega i ovo ovde. Ako hoces da se cujemo vidimprivatnu poruku nemam nesto vremena ovih dana da se raspisujem
Reply With Quote
  #33  
Staro 20.01.2017, 08:18
superstarpizza superstarpizza je offline
Član
 
Datum prijave: 08.12.2014
YU lokacija: Macedonia
Poruke: 17
Nepromenjeno

Dobro bi bilo da to raspisanje bude tu a ne preko privatnih poruka..
Ima i drugih kojih bi zeleli vise informacije za Viginia...

PS.Ako se moze..
Reply With Quote
  #34  
Staro 20.01.2017, 10:58
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik superstarpizza Prikaz poruke
Dobro bi bilo da to raspisanje bude tu a ne preko privatnih poruka..
Ima i drugih kojih bi zeleli vise informacije za Viginia...

PS.Ako se moze..
Izvinite, ali ocigledno niste razumeli Vuxannu. Ona daje veliki doprinos forumu ali tada, kada je napisala taj post, nije imala vremena da se dopisuje nego je predlozila drugom clanu, koji je vec u USA, da se cuju telefonom.

Vi slobodno pitajte sta Vas zanima, verovatno ce neko moci da Vam odgovori.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #35  
Staro 20.01.2017, 18:47
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik superstarpizza Prikaz poruke
Dobro bi bilo da to raspisanje bude tu a ne preko privatnih poruka..
Ima i drugih kojih bi zeleli vise informacije za Viginia...

PS.Ako se moze..
Ukoliko te interesuju Hamptons & Richmond, Vuxanne ce ti odgovoriti, samo pitaj konkretno sta te interesuje.

Severna Virdzinija (NoVA - DMV) - postoji posebna tema pa mozes tamo da postavis pitanje i odgovoricemo ti. Ziveo sam tamo neko vreme.

Za ostatak Virdzinije ne znam sta bih rekao - osim da su Roanoke, Charlottesville, Lynchburg & Winchester manji gradovi u poredjenju sa tri glavne Metro zone u komonveltu (Hamptons, Richmond & NoVA)
__________________
In US since 02.02.2010.
Reply With Quote
  #36  
Staro 22.01.2017, 15:56
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik superstarpizza Prikaz poruke
Dobro bi bilo da to raspisanje bude tu a ne preko privatnih poruka..
Ima i drugih kojih bi zeleli vise informacije za Viginia...

PS.Ako se moze..
Treba da zavrsim pet naucnih radova do petog februara. Pisatibo Virdziji ti je isto kao pisati o Srbiji. Slicne su velicine. Mozes knjige i knjige napisati. A razgovor o Hampton Roadsu kao lokaciji za stanovsnje je veoma relativno, sve u zavisnosti od lokacije firme, ovde ima jedno odam gradiva koji se dodiruju. Ricmond je nebo i zemlja, opet sve u zavisnosti od lokacije firme.

Moj vam je savet potrazite na google, citidata, wikipedia, zillow. Nacicete brdo informacija. Sve u zavisnosti od vase profesije i interesovanja. Ne moze neko da radi vas domaci za vas, to vam nece puno pomoci. Pogotovu ako ste jos van Amerike.

Drugo, nisu sve informacije za website, postujte neciju privatnost.
Reply With Quote
  #37  
Staro 06.03.2017, 07:07
superstarpizza superstarpizza je offline
Član
 
Datum prijave: 08.12.2014
YU lokacija: Macedonia
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Treba da zavrsim pet naucnih radova do petog februara. Pisatibo Virdziji ti je isto kao pisati o Srbiji. Slicne su velicine. Mozes knjige i knjige napisati. A razgovor o Hampton Roadsu kao lokaciji za stanovsnje je veoma relativno, sve u zavisnosti od lokacije firme, ovde ima jedno odam gradiva koji se dodiruju. Ricmond je nebo i zemlja, opet sve u zavisnosti od lokacije firme.

Moj vam je savet potrazite na google, citidata, wikipedia, zillow. Nacicete brdo informacija. Sve u zavisnosti od vase profesije i interesovanja. Ne moze neko da radi vas domaci za vas, to vam nece puno pomoci. Pogotovu ako ste jos van Amerike.

Drugo, nisu sve informacije za website, postujte neciju privatnost.
Duboko izvinenje ako sam lose zvucio...mozda je ta jezicna barijera prevelika za mene kad se trudim da pricam srpski

Informacije koje crpim iz zelena lutrija forum mi je jedno 10 puta vrednija nego google.
Ono sto vi iskomunicirate s'nekim drugi tu (ovo generalno) je skratio jedno 15 mojih dosadnih pitanja i zamaranja nekog greencard starosedelca.

Inace meni ne treba JOS ...neka specificna informacija u vezu Hamptons & Richmond...
Ono sto meni treba je iskustva drugih kako bih ja izgeneralizirao mjesta na kojih bih ja i moju familiju nasli srecu ukoliko bih ta zelena karta zvekne po glavu.

Jos jednom se izvinjavam ako sam nekog iznervirao....
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Northern Virginia NoVA - Severna Virdžinija Magelan Lokacije u USA 27 11.10.2018 05:17
Charleston, West Virginia ivkodrg Lokacije u USA 10 12.09.2014 21:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:11.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.