ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #241  
Staro 01.05.2013, 18:17
pumpkin's Avatar
pumpkin pumpkin je offline
Član
 
Datum prijave: 09.08.2012
US lokacija: zelja: San Francisco
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 11
Nepromenjeno

[QUOTE=shonsi;37985]
Jel postoji jos jedno dodatno izvlacenje ili to je to?[/QUOTE]

i mene interesuje. kad se saznalo u proslom ciklusu da ce biti dodatno izvlacenje?
  #242  
Staro 01.05.2013, 18:20
valigia's Avatar
valigia valigia je offline
Član
 
Datum prijave: 30.06.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 26
Nepromenjeno

Kod mene ista prica - nismo izvuceni, imali smo dve prijave.
  #243  
Staro 01.05.2013, 18:21
Wire Wire je offline
Član
 
Datum prijave: 10.11.2009
Poruke: 10
Nepromenjeno

HAS NOT BEEN SELECTED, četvrti pokušaj :no:
[COLOR="White"](50 karaktera)[/COLOR]
  #244  
Staro 01.05.2013, 18:41
Ivana&Petar Ivana&Petar je offline
Član
 
Datum prijave: 30.04.2012
Poruke: 15
Nepromenjeno joj sto volim da se nadam

Meni je bas super dok se ovako nadam, s obzirom da ce vjerovatno da usledi razocarenje veceras kad proverim.Kod mene je trenutno 13:30 i ne pada mi na pamet da provjeravam prije veceras :naughty:
  #245  
Staro 01.05.2013, 18:41
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

Naravno, ništa ni kod nas nema. Bio je ovo moj 9. pokušaj, a takođe i suprugin 9. pokušaj. To je to. Kao što neko reče sada se i ja okrećem mogućim opcijama za odlazak u Evropu. Ocigledno da je lutrija nesrećno završena priča za mene.
  #246  
Staro 01.05.2013, 19:00
Amona33's Avatar
Amona33 Amona33 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.11.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 36
Nepromenjeno

Has not been selected. 2 prijave,obje ćorak. Tuzna....:smrc:
  #247  
Staro 01.05.2013, 19:49
LoLa Galland LoLa Galland je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2012
Poruke: 49
Nepromenjeno

Koliko se sjecam treba provjeravati po novom jedanput mjesecno.. provjerite jos ovu informaciju, sretno!
  #248  
Staro 01.05.2013, 20:07
wladinho's Avatar
wladinho wladinho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2012
US lokacija: Anywhere in USA . . .
YU lokacija: Beograd
Poruke: 72
Nepromenjeno

Koliko god da nisam hteo da se uzbuđujem oko lutrije, znao sam da će me trema uhvatiti dok upisujem podatke za proveru. I tako beše . . . Znao sam i kako ću se osećati i ako budem izvučen i ako ne, ali džaba kad su emocije čudo pa sam se baš onako razočarao jer ni ja ni žena ne bejasmo te sreće. Znam i da će me sutra pustiti taj osećaj, ali trenutno sam disappointed!
__________________
15.10.2012 - Applied for DV-2014
01.05.2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
25.10.2013 - Applied for DV-2015
01.05.2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
21.10.2014 - Applied for DV-2016
  #249  
Staro 01.05.2013, 20:15
robo's Avatar
robo robo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.05.2013
US lokacija: Camp Hill, PA, USA
YU lokacija: BiH
Poruke: 52
Nepromenjeno

selected for further processing, dosad 3 puta sam kiksao evo napokon sreca i meni pokucala na vrata odnosno na racunar.
  #250  
Staro 01.05.2013, 20:23
mi25 mi25 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.05.2013
Poruke: 1
Nepromenjeno

Jel si ti iz Srbije ? zanima me jer nisam nigde nasla da je neko izvucen iz Srbije ??? da li je moguce da uploaduju rezultate kasnije za Srbiju ??????
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:14.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.