ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #941  
Staro 29.09.2020, 17:02
dobitnikDV dobitnikDV je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2018
Poruke: 34
Nepromenjeno

Sorry za mali off topic. Ali samo ovaj thread je aktivan u poslednje vreme na ceo forum. Pa da pitam... Dali usred ova pandemija, ima neki iskustvo o vlez u USA s turisticka viza B1.B2? Svakako ako se ide preku Srbija ili Turska i nije se bilo u rizicnom podrucje prethodno? T.e dali se primaju turiste u ova doba (September i Oktomber)? Hvala i pak sorry za off topic
Reply With Quote
  #942  
Staro 04.10.2020, 08:00
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Ja sam pisao KCC-u da li ce zbog tih 9000 viza doci do sudaranja intervjua sa nama od januara,oni mi kazu da je dv2020 gotova i da ne znaju o cemu pricam.Nista mi nije jasno?
Reply With Quote
  #943  
Staro 04.10.2020, 08:32
pablo pablo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.08.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Oni nemaju pojma sta se desilo i normalno je da ti to odgovore. Nema potrebe da ih zoves jer tek treba da se izbore za te vize, ceka se konacna odluka sta ce biti sa tim, a nece biti pre nove godine sigurno . Ovo su tvitovi od jednog od advokata, ne umem da ubacim sliku nece nesto pa sam kopirao samo.


Curtis Morrison
@curtisatlaw
·
Oct 2
#DV2020 reminder:
We are seeing many of you still contacting KCC and embassies. Please do not contact KCC or the embassies until we achieve a success on the merits (a successful final judgement) in the lawsuits before the court. 1/2
Curtis Morrison
@curtisatlaw
·
Oct 2
This will probably take about 3 months. There is nothing KCC or embassies can do for you until after that.
(this reminder does not apply to expired DVs- once your travel barrier is lifted, I encourage you to try to reschedule interview for re-issuance and see what happens) 2/2
__________________
DV2018 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00030XXX
Reply With Quote
  #944  
Staro 07.10.2020, 09:23
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Post Pozz

Evo i ja da se javim i predstavim. Tek sam se sada registrovao na ovaj sajt iako vec odavno znam za njega. Naime, igram lutriju vec veoma dugo. Igrao sam od 2002. i nikada nisam izvucen. Od kako sam sa mojom sadasnjom suprugom u braku (6 godina), igram i za nju. Boom, za DV2021 ona je izvucena sa CN 10XXX sto je poprilicno dobar broj. Kakve su ove dve poslednje godine ni ovaj broj nije sjajan ali generalno je nizi i ako sve bude u redu sa banom, mislim da ce biti OK.

Inace DS-260 smo popunili jos 10.06.2020. dokumenta su nam trazili 22.09.2020. Poslali smo ih 29.09. i sada cekamo odgovor...

Zelim puno srece svima koji su u procesu i nadam se da cemo svi iz regiona biti obradjeni i da cemo pozeleneti !!!
Reply With Quote
  #945  
Staro 07.10.2020, 12:02
PeckoPivoNew PeckoPivoNew je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2020
US lokacija: FL
YU lokacija: Zemun
Poruke: 30
Nepromenjeno

Hej, šta su vam tražili od dokumenata pa ste tako brzo poslali?
Reply With Quote
  #946  
Staro 07.10.2020, 13:39
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik PeckoPivoNew Prikaz poruke
Hej, šta su vam tražili od dokumenata pa ste tako brzo poslali?
Trazili su klasiku: Izvode iz MKU za suprugu, mene i cerkicu, Izvod iz MKV, izvod iz kaznjene evidencije iz MUP-a, i ja sam poslao potvrdu jer sam sluzio regularnu vojsku. Potvrde iz suda nisu obavezne ukoliko nisi osudjivan, ali mi smo i to poslali jer smo vec bili izvadili.

Inace osim Izvoda iz KE iz MUP-a sve smo vec imali spremno tako da smo zbog toga brzo i poslali dokumentaciju. Prevodili nismo ama bas nista jer nije ni potrebno ukoliko su dokumenta iz zemlje u kojoj apliciras za vizu.
Reply With Quote
  #947  
Staro 07.10.2020, 15:51
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Evo i ja da se javim i predstavim. Tek sam se sada registrovao na ovaj sajt iako vec odavno znam za njega. Naime, igram lutriju vec veoma dugo. Igrao sam od 2002. i nikada nisam izvucen. Od kako sam sa mojom sadasnjom suprugom u braku (6 godina), igram i za nju. Boom, za DV2021 ona je izvucena sa CN 10XXX sto je poprilicno dobar broj. Kakve su ove dve poslednje godine ni ovaj broj nije sjajan ali generalno je nizi i ako sve bude u redu sa banom, mislim da ce biti OK.

Inace DS-260 smo popunili jos 10.06.2020. dokumenta su nam trazili 22.09.2020. Poslali smo ih 29.09. i sada cekamo odgovor...

Zelim puno srece svima koji su u procesu i nadam se da cemo svi iz regiona biti obradjeni i da cemo pozeleneti !!!
Kako je lijepo čuti da neko ko toliko dugo igra na kraju bude izvučen. Sve čestitke i srećno!
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote
  #948  
Staro 07.10.2020, 22:52
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzeremija Prikaz poruke
Kako je lijepo čuti da neko ko toliko dugo igra na kraju bude izvučen. Sve čestitke i srećno!
Vidim da i ti imas dug staz igranja druze. Nadam se da ce se i tebi posreciti u najskorijoj buducnosti !
Reply With Quote
  #949  
Staro 08.10.2020, 08:35
PeckoPivoNew PeckoPivoNew je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2020
US lokacija: FL
YU lokacija: Zemun
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Trazili su klasiku: Izvode iz MKU za suprugu, mene i cerkicu, Izvod iz MKV, izvod iz kaznjene evidencije iz MUP-a, i ja sam poslao potvrdu jer sam sluzio regularnu vojsku. Potvrde iz suda nisu obavezne ukoliko nisi osudjivan, ali mi smo i to poslali jer smo vec bili izvadili.

Inace osim Izvoda iz KE iz MUP-a sve smo vec imali spremno tako da smo zbog toga brzo i poslali dokumentaciju. Prevodili nismo ama bas nista jer nije ni potrebno ukoliko su dokumenta iz zemlje u kojoj apliciras za vizu.
Cool. Kapiram da će nama jedini problem biti izvodi iz kaznene evidencije zemalja u kojima smo živeli. A diplome ili potvrde o obrazovanju vam nisu tražili?
Reply With Quote
  #950  
Staro 08.10.2020, 08:58
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik PeckoPivoNew Prikaz poruke
Cool. Kapiram da će nama jedini problem biti izvodi iz kaznene evidencije zemalja u kojima smo živeli. A diplome ili potvrde o obrazovanju vam nisu tražili?
Potvrde iz zemalja u kojima ste ziveli su potrebne ako ste ziveli u toj zemlji duze od 6 meseci (ako se ne varam), neka me neko ispravi ako gresim.

Diplome ne traze da se salju u KCC. Njih spremite za razgovor u ambasadi.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 10:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.