ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #681  
Staro 10.06.2020, 10:20
VukVG's Avatar
VukVG VukVG je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.10.2015
US lokacija: Paterson, NJ
YU lokacija: Šabac
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik smsm Prikaz poruke
Hvala marko1995 😊
Gledam da uklopim datum diplomiranja i vencanje sa datumom polaska - ali naravno nije presudno, kao i sve ostalo
Snacicemo se vec 😊
Mozete vi da zavrsite proces, odete u Ameriku, uzmete Green Card, pa se onda ti vratis nazad na mesec dva da diplomiras pa onda nazad za Ameriku, naravno ako ima finansijskih sredstava....
__________________
DV2021 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2022 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2024 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2025 -
Reply With Quote
  #682  
Staro 10.06.2020, 11:18
smsm smsm je offline
Član
 
Datum prijave: 07.06.2020
Poruke: 26
Nepromenjeno

Razmisljam sta mi se vise isplati, da li odugovlaciti proces i slanje obrasca, pa da tako pomerim intervju ili da pozurim. Samo da proverim, ne postoji mogucnost da ne dobijem termin u ambasadi ako recimo posaljem forumular krajem godine?
Reply With Quote
  #683  
Staro 10.06.2020, 14:17
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Da odlozis interviju mozes...ali da ga ubrzas mislim da ne mozes...
Deadline za slanje ds260 je 30.sep...neka me ispravi neko ako gresim...
Reply With Quote
  #684  
Staro 10.06.2020, 14:26
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik smsm Prikaz poruke
Razmisljam sta mi se vise isplati, da li odugovlaciti proces i slanje obrasca, pa da tako pomerim intervju ili da pozurim. Samo da proverim, ne postoji mogucnost da ne dobijem termin u ambasadi ako recimo posaljem forumular krajem godine?
“ if you have a very low case number and you delay the submission of your DS260 there is a chance you could delay the interview date – BUT don’t worry, you will simply be interviewed later. Interviews are conducted based on case number order but only from a pool of cases that have completed their DS260 processing.”
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #685  
Staro 10.06.2020, 14:33
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

U teoriji deadline je 30. septembar, ali 2021., dakle za godinu i više dana, ali u praksi to je kasno. U normalnim godinama neki siguran deadline bi bio maj sledeće godine, eventualno jun najkasnije, zato što treba sve to da se obradi. Ali opet ponavljam u normalnim godinama, zato što u ovoj trenutnoj situaciji ništa nije sigurno.

Edit ovo se odnosi na post od djpgiovany..
Reply With Quote
  #686  
Staro 10.06.2020, 17:04
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Suludo je reci da je deadline za ds260 30.septembar 2021. kad se tada zavrsavaju intervijui... Ovo kazem ako covek,kada je mislio na obrazac,misli na ds260...
Ako nema nekih prepreka ja bih sto pre popunio ds260... Posto je moja devojka izvucena,mi cemo u sto kracem roku obaviti gradjansko vencanje,sacekati njena nova dokumenta i popuniti ds260,znaci najkasnije do sredine jula...
Reply With Quote
  #687  
Staro 10.06.2020, 19:23
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Sve sam lepo napisao i obrazložio, ne znam šta nije jasno. Dakle, ne postoji rok za slanje ds260, tako da rok za slanje nije 30. septembar ove godine. Po 100ti put, intervjui su numerički određeni i ranije slanje ne utiče na ranije zakazivanje intervjua. Tek kada broj postane current tek tada intervju može biti zakazan.
Reply With Quote
  #688  
Staro 10.06.2020, 19:24
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Pozdrav svima,

Imam jedno specificno pitanje (kod mene sve specificno ) . Pripremamo se za popunjavanje DS-260. Da ne bih otvarao drugu temu postavicu pitanje ovde :
Supruga i ja smo vencani 2018. Medjutim prilikom promene dokumenata ona je ostavila svoju "devojacku" adresu u svim dokumentima, dok zapravo zivi 2km dalje odnosno samnom u kuci. Prezime je naravno promenila u svim dokumetima. Da li bih mogli da imamo problem zbog ovoga i koju adresu bi trebala da stavi?
Reply With Quote
  #689  
Staro 10.06.2020, 19:54
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Sve sam lepo napisao i obrazložio, ne znam šta nije jasno. Dakle, ne postoji rok za slanje ds260, tako da rok za slanje nije 30. septembar ove godine. Po 100ti put, intervjui su numerički određeni i ranije slanje ne utiče na ranije zakazivanje intervjua. Tek kada broj postane current tek tada intervju može biti zakazan.
Izvini ako si bilo sta sto sam napisao shvatio kao napad na tebe ili neko omalovazavanje ili bilo sta drugo... Nije mi bila namera...
Reply With Quote
  #690  
Staro 10.06.2020, 20:35
Master Yoda's Avatar
Master Yoda Master Yoda je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2019
US lokacija: Hopefully somewhere in the West
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 40
Nepromenjeno

Jedno hipoteticko pitanje, a vezano je za ovo sto je @smsm pitala: Recimo da si dobitnik na lutriji DV2020, case number veoma nizak npr. 2000.
Iz tebi znanih razloga razvlacis sa slanjem ds260 obrasca jer zelis intervju sto kasnije. U medjuvremenu desila se korona, ambasade se zatvorile, vidis da je djavo odneo salu i saljes ds260 u aprilu/maju mesecu.
I sad, pod pretpostavkom da ce ambasade nastaviti sa radom u julu, da li ti imas sanse da stignes na intervju? Treba uzeti u obzir i one case-ove koji su vec imali zakazan intervju, pa otkazan.
Da li oni imaju prednost u odnosu na tebe?
Ako ovakvim kalkulacijama dovodis sebe u opasnost da ne stignes na intervju onda se ja ne bih igrao sa tim.
2020 je jako cudna godina, a niko ne kaze da 2021 nece biti ista takva, a mozda i gora.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.