ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 07.10.2020, 19:07
Todor25 Todor25 je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2019
Poruke: 10
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Leksi Prikaz poruke
Imam ja pitanje, meni je istekao pasoš, što znači da moram da vadim novi da bih popunjavala podatke, zar ne?
Da, mislim da nisi mogla da igras onda sa tim pasosem ni prosle dvije godine , ako grijesim volio bih da me ispravite.
Reply With Quote
  #32  
Staro 07.10.2020, 19:08
ArmiNN ArmiNN je offline
Član
 
Datum prijave: 20.07.2018
Poruke: 9
Nepromenjeno

Taman da pošaljem, pade stranica.

fali slovafali slovafali slova
Reply With Quote
  #33  
Staro 07.10.2020, 21:34
Sasha983 Sasha983 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.09.2016
Poruke: 41
Nepromenjeno ree

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Todor25 Prikaz poruke
Da, mislim da nisi mogla da igras onda sa tim pasosem ni prosle dvije godine , ako grijesim volio bih da me ispravite.
Moze se igrati ako je trenutni pasos i dalje vazece .. medjutim ako u medjuvremenu istekne a budete izvuceni nosite kopiju starog i novi pasos ..

Logika
Reply With Quote
  #34  
Staro 07.10.2020, 22:09
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Todor25 Prikaz poruke
Pozdrav ljudi, igrao sam prosle godine lutriju i nista... Idemo opet 😄
Proslu prijavi sam radio po instrukcijama sa youtube videa, ako neko moze da pomogne ove godine, a da je vec jednom izvucen kako bih bio siguran u regularnost moje prijave 😁

Kada završiš sa prijavom, onda ti se pojacvi Success i sačuvaš svu tu stranicu ili kopiraš u Word, pogotovo onaj CaseNumber i onda provjeriš u maju 2021.

Ja želim na Havaje ako dobijem, mislim da mi neće dati da idem tamo da se bavim poljoprivredom.
Reply With Quote
  #35  
Staro 08.10.2020, 10:09
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Nema niko info koju adresu moram prijavit na prijavi jer zivim trenutno u drugoj zemlji?
Reply With Quote
  #36  
Staro 08.10.2020, 11:03
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivo333 Prikaz poruke
Kada završiš sa prijavom, onda ti se pojacvi Success i sačuvaš svu tu stranicu ili kopiraš u Word, pogotovo onaj CaseNumber i onda provjeriš u maju 2021.

Ja želim na Havaje ako dobijem, mislim da mi neće dati da idem tamo da se bavim poljoprivredom.
Ako te izvuku i dobijes vizu,tj.green card,mozes ici bilo gde,pa cak i na havaje,nisi apsolutno nicim uslovljen,tj.imaces sva prava kao i americki drzavljanin osim pravo glasa (mada posle 5 godina mozes da trazis i drzavljanstvo).
E sad cime ces se tamo baviti...to je vec neka druga prica.
__________________
DV2020 - has not been selected x2
DV2021 - SELECTED x1
Case #: 2021EU00025XXX

DV2022 - has not been selected x2
DV2023 - has not been selected x2
DV2024 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #37  
Staro 08.10.2020, 15:21
Green Green je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2020
US lokacija: Dallas
YU lokacija: Kumanovo, Severna Makedonija
Poruke: 20
Nepromenjeno

Dobar dan.
Novi sam ovde na ovom forumu, i imam pitanje vezano za kako popuniti tacno i pravilno nekoliko polja u aplikaciji. Molim za odgovor.

Sta treba da napisem pod rednim brojem 9 kada popunjavam aplikaciju za zelenu lutriju?

9. . Mailing Address
a. In Care Of ( optional)
b. Address Line 1
c. Address Line 2 (optional)
e. District/County/Province/State

Zivim na istoj adresi u istoj kuci sa roditeljima, kuca se vodi na ime mog oca, racuni za struju i porez i sve ostalo dolaze na ime i prezime mog oca,
i molim ako neko zna da objasni sta da napisem u ova nekoliko polja.

Apliciram samo za mene, moji su roditelji u 60-tim godina zivota.
Reply With Quote
  #38  
Staro 08.10.2020, 20:15
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Ime i prezime pod InCareOf (optional),
adresa stanovanja pod Address Line 1 i
broj stana u kojem živiš pod Address Line 2...

Pitaj još nekoga, ja sam danas tako upisao i uspješno sam se prijavio.
Reply With Quote
  #39  
Staro 08.10.2020, 20:18
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Green Prikaz poruke
Dobar dan.
Novi sam ovde na ovom forumu, i imam pitanje vezano za kako popuniti tacno i pravilno nekoliko polja u aplikaciji. Molim za odgovor.

Sta treba da napisem pod rednim brojem 9 kada popunjavam aplikaciju za zelenu lutriju?

9. . Mailing Address
a. In Care Of ( optional)
b. Address Line 1
c. Address Line 2 (optional)
e. District/County/Province/State

Zivim na istoj adresi u istoj kuci sa roditeljima, kuca se vodi na ime mog oca, racuni za struju i porez i sve ostalo dolaze na ime i prezime mog oca,
i molim ako neko zna da objasni sta da napisem u ova nekoliko polja.

Apliciram samo za mene, moji su roditelji u 60-tim godina zivota.

Da broj stana ili kuće, i ova zadnja tačka sam stavio grad pa zarez i država...ti možeš i provinciju itd....
Reply With Quote
  #40  
Staro 09.10.2020, 06:22
Green Green je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2020
US lokacija: Dallas
YU lokacija: Kumanovo, Severna Makedonija
Poruke: 20
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivo333 Prikaz poruke
Ime i prezime pod InCareOf (optional),
adresa stanovanja pod Address Line 1 i
broj stana u kojem živiš pod Address Line 2...

Pitaj još nekoga, ja sam danas tako upisao i uspješno sam se prijavio.


Hvala na odgovoru.
Mislim da treba pod 9 a. In Care Of - ovde treba da napisem ime i prezime mog oca, jer kuca glasi na njegovo ime i prezime, no nisam potpuno siguran.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:23.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.