ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Atlanta, Georgia » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 20.03.2009, 19:12
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Pa vrlo moguće da si naleteo na moj (bio je na adresi: usa.good-spirit.net), ali sam skoro ugasio domen. Mada bazu sa tog bloga sam sačuvao, pa bi i mogao možda da se iscimam i da podignem na drugi domen.

Ja sam se odlučio da pišem jer o Atlanti nije moglo da se nađe ništa iz našeg ugla, mahom jer je prva ekipa W&T studenata bila 2006, pa smo mi došli sledeće i od tada stalno ima nekoga tamo. Svi smo mahom radili za istu kompaniju SearsPool i to kao spasioci u supervizori.

Pokušaću da nađem sada neke od tih blogova, ali znam da mnogi nisu pisali redovno ... mada pokušaću

A taj blog što spominješ na jezeru, vrlo moguće da je u pitanju Lake Lanier kada je bila ekipa naših, mada taj amer je zapravo naš lik sa Kosova ali sa USA papirima ...

Situacija samnom je da jedva čekam da se vratim u USA. Vratili smo se ovde (moja devojka i ja) da bi završili faks, mada da sam seja pitao ne bi se ni vraćao ali možda je ovako pametnije. Ona je upravo u fazi apliciranja u mnogim školama, da bi nastavila na PhD, pošto ima super prosek. A ja čekam da vidim da li će nju neko primiti i gde, pa da gledam kako ja da odem ...
Reply With Quote
  #32  
Staro 19.04.2009, 14:45
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Evo mene najzad iz Atlante
Par infoa iz prve ruke - fin grad, strasno je "razbacan" i zauzima ogromnu povrsinu, ima puno suma i drugog zelenila i izgleda kao da su naselja nikla po sumama. Sve je divno cisto i redovno se odrzava. Sto se klime tice, nesto je toplije nego kod nas, jutra su sveza a preko dana bas zna da upece i sada u prolece, kazu da su preko leta velike vrucine.
Ljudi - svi su strasno kulturni, fini i zele da pomognu po potrebi, ima puno crnaca koji meni ni najmanje ne smetaju, pedere koje je Sloba spomenuo na srecu nisam sretao (e oni bi mi vec smetali). Moguce da ima i te kuge ovde ali neka se drzi svojih rupa.
Kola su ovde jako potrebna ali moze gradskim prevozom da se stigne iz naselja do downtown-a bez problema. Saobraca lokalni prevoznik Marta sa autobusima i vozovima.
Neka to bude pregled na brzinu a po potrebi sam na raspolaganju
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #33  
Staro 19.04.2009, 19:00
curcin's Avatar
curcin curcin je offline
Član
 
Datum prijave: 19.02.2009
US lokacija: NE u Atlanti
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 10
Nepromenjeno

Pozdrav XEG i zelim ti dobrodoslicu u Atlantu.hehehe Pederi su svuda oko tebe.... Uzivaj u prolecu i kupi azbestno odelo za leto dok jos imas sigurnih novaca.Ma uzivaj iz a mene.caooooo
Reply With Quote
  #34  
Staro 21.04.2009, 10:22
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik xeg Prikaz poruke
Evo mene najzad iz Atlante
E drugar, ako mozete, svratite na Job Fair sutra. Nadam se da ce vam pomoci i da cete videti ovaj post
http://upcoming.yahoo.com/event/2256816
__________________
2009EU000119xx
17.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
20.05.2008 - dobio prvu kovertu
17.6.2008 - poslao kovertu u KCC
1.12.2008 - stigla druga koverta
15.1.2009 - zakazan intervju - VIZA ODOBRENA
U Atlanti od 13.maja 2009.
Reply With Quote
  #35  
Staro 21.04.2009, 14:54
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik xeg Prikaz poruke
pedere koje je Sloba spomenuo na srecu nisam sretao (e oni bi mi vec smetali). Moguce da ima i te kuge ovde ali neka se drzi svojih rupa.
E polako prijatelju, sada si u Americi.....tolerancija :-)
Vidis sta je miss kalifornije izjavila....ispao opsti cirkus...trese se drzava zbog toga.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #36  
Staro 22.04.2009, 11:38
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

A sto bi jedna miss bila tolerantnija od mene, pa i ja se borim za mir u svetu... ali moram prvo da potamanim one koji mi smetaju
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #37  
Staro 22.04.2009, 23:27
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik xeg Prikaz poruke
A sto bi jedna miss bila tolerantnija od mene, pa i ja se borim za mir u svetu... ali moram prvo da potamanim one koji mi smetaju
A ta Miss ne zna da postoji zemlaj po imenu Hungary?
__________________
2009EU000119xx
17.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
20.05.2008 - dobio prvu kovertu
17.6.2008 - poslao kovertu u KCC
1.12.2008 - stigla druga koverta
15.1.2009 - zakazan intervju - VIZA ODOBRENA
U Atlanti od 13.maja 2009.
Reply With Quote
  #38  
Staro 23.04.2009, 01:44
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

Ma to sto miss ne zna to nije nista strasno....iznenadio bi se koliko ljudi nema predstavu o bilo kojoj manjoj zemlji u Evropi, cak i oni na menadzerskim pozicijama koji imaju skole.
Reply With Quote
  #39  
Staro 23.04.2009, 14:55
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Ajd sto ne znaju za drzave u evropi, nego sto mnogi misle da je evropa drzava.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #40  
Staro 24.04.2009, 01:07
curcin's Avatar
curcin curcin je offline
Član
 
Datum prijave: 19.02.2009
US lokacija: NE u Atlanti
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 10
Nepromenjeno

ma bole njih patka za evropu.oni se ljudi loze na dolar a ne na tamo neki euro.i na plemena koja su se klala od kako evropa postoji a iz kojih su njihovi preci ili oni sami pobegli u novi svet. oni se medjusobno tukli par godina i sad uce o tome celo osnovno skolovanje.da mi to radimo isli bi u skolu po 18 sati dnevno i imali samo istoriju kao predmet.mozda malkice geografije.zanemarljivo.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
atl, atlanta, dirty south, georgia, southside

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.