ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » USCIS Immigrant Fee » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #141  
Staro 11.02.2016, 00:13
bibip bibip je offline
Član
 
Datum prijave: 29.11.2014
Poruke: 9
Nepromenjeno

markoss na aerodromu se cesto desi da iako I'm naglasis par puta tu promenu adrese oni je ne unesu, zato na ovom sajtu https://egov.uscis.gov/coa/displayCOAForm.do mozes sam da je promenis
Reply With Quote
  #142  
Staro 11.02.2016, 00:20
bibip bibip je offline
Član
 
Datum prijave: 29.11.2014
Poruke: 9
Nepromenjeno

...ili kad udjes u zemlju pozoves National Customer Service Center na broj 1-800-375-5283,objasnice ti sve, dati receipt number za proveru statusa green card-a ukoliko ga jos nisu poslali, ili objasniti kako da promenis adresu ako to na aerodromu ne urade...
Reply With Quote
  #143  
Staro 13.02.2016, 12:53
Anny Anny je offline
Član
 
Datum prijave: 11.11.2015
Poruke: 19
Nepromenjeno

Zdravo svima, zna li neko da li prave problem ako se placanje ovih troškova uradi direktno kod njih na aerodromu ? Posto meni ovde na papiru to stoji kao opcija koja mi je nekako ispala kao najlakša varijanta. A iskreno cimam se i oko te adrese jer sam je vec menjala a sada cu morati opet, nije do mene, pa da mi i za to nesto ne prigovaraju
Reply With Quote
  #144  
Staro 23.02.2016, 14:21
zelembac zelembac je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2015
Poruke: 24
Nepromenjeno

Jedna mala pomoc pliz

Vi koji ste uspesno platili USCIS Fee da li ste koristili vase rredovne debitne kartice koje imate i na kojima su sredstva u dinarima ili ste placali sa deviznih racuna gde ste uplatili iznos u dolarima ili evrima?

Nije mi bas najjasnije sa kojeg tipa racuna treba da platimo USCIS Fee..

Hvala unapred
Reply With Quote
  #145  
Staro 23.02.2016, 14:37
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

To ti zavisi isključivo od kartica koje imaš i banke. Možeš da platiš i debitnom i kreditnom i internet karticama (kod mene su sve tri vezane za različite račune, neke dinarske, neke devizne).
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #146  
Staro 24.02.2016, 17:40
prvoc prvoc je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 39
Nepromenjeno

Da li neko zna sta treba da se ukuca u billing address kada se placa visa karticom?

I da li neko moze da objasni sta tacno treba das se uradi kada se placa vizom immigrant fee, da li treba neki nalog da se otvori i kako, ili samo ici na pay immigrant fee i platiti, i da li treba da se polozi na visa karticu novac u evrima ili moze u konvertibilnim markama posto sam iz BiH Republika Srpska, posto sam vec jednom mprobao i pojavio se error? Unaprijed hvala
__________________
spacc

Last edited by Magelan; 24.02.2016 at 20:45.
Reply With Quote
  #147  
Staro 24.02.2016, 22:22
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

U billing address kucaš svoju adresu, odnosno onu adresu koja ti je vezana za karticu kojom plaćaš. Ja sam platila u dinarima bez problema, viza karticom.
Reply With Quote
  #148  
Staro 24.02.2016, 23:25
prvoc prvoc je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ejpril88 Prikaz poruke
U billing address kucaš svoju adresu, odnosno onu adresu koja ti je vezana za karticu kojom plaćaš. Ja sam platila u dinarima bez problema, viza karticom.
hvala Ejpril samo da te jos pitam je li ta kartica kojom si platila debitna ili kreditna ima li to veze koja je, hvala jos jednom
__________________
spacc
Reply With Quote
  #149  
Staro 25.02.2016, 07:37
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Ja sam platila debitnom, mislim da može i kreditna.
Reply With Quote
  #150  
Staro 25.02.2016, 12:15
prvoc prvoc je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ejpril88 Prikaz poruke
Ja sam platila debitnom, mislim da može i kreditna.
Hvala Ejpril, jos samo za ovaj nalog da li ga treba otvoriti je li obavezan i kako se sa njega placa fee, posto sam ga ja napravio i ne znam kako da izvrsim placanje za nas dvoje, posto mi samo daje opciju za zamjenu karte I 90 nesto, hvala
__________________
spacc
Reply With Quote
Odgovori

Tags
lifecycle, uscis


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.