ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #701  
Staro 09.05.2019, 20:14
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
to sto prica Huver je mozda vazilo nekad dok je Amerika bila jedina liberalna zemlja malte-ne, danas to vise nije slucaj. Ko je Merkelova ? Cerka svestenika i domacice, a vedri i oblaci Unijom vec 12 godina. U Italiji su napravili stranku Pet Zvezda i dosli na vlast, bas me zanima pojava trece partije u USA da li bi bila moguca ? Little tomorrow.

Takodje ni razlika izmedju zap. Evrope i Amerike 2019 nije kao 1949. Evropa je mnogo napredovala, a u nekim segmentima je i ispred Amerike. kad bi ziveo u Americi zacudio bi se koliko Amerikanaca zavidi Evropljanima, narocito liberalna, demokratska pa sto ne reci i prosocijalisticka Amerika.
Vazi to druze i dan danas. Nemoj sve da gledas kroz politicki spektar, nego i sire. Ne zivim, ali sam bio vise puta, i znam da mnogi inne znaju gdje se nalazi Evropa, samo su culi za nju. Mada, Sjedinjene Drzave se ne mogu generalizovati, to je jednostavno nemoguce s obzirom na njenu velicinu. Tako da i ovo sto ja pricam je pogled iz jednog ugla, onoga sto sam vidio u Novoj Engleskoj, na istoku kontinenta.
A razlika je velika, bila nekad, sad je, i bice.
Btw, pored toga sto sam bio tamo, zavrsio sam master na Studijama SAD gdje se izucava njihova istorija, politika, ekonomija itd. pa smatram da sam koliko-toliko kredibilan da govorim na tu temu.
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote
  #702  
Staro 09.05.2019, 20:15
miloszeka miloszeka je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2017
YU lokacija: Beograd
Poruke: 23
Nepromenjeno

I mi ovaj put 2 prijave i nista kao i posle godine, ali ne treba ocajavati ima mnogo drugih nacin da se ode u USA, ja za 20-tak dana idem na radnu vizu, a kad se vratim na jesen opet igramo lutriju 😉
Reply With Quote
  #703  
Staro 09.05.2019, 20:16
RiderHD RiderHD je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2014
Poruke: 37
Nepromenjeno

Ja i danas kažem da mi je žao što nisam bio stariji 1995/96 kad se je lako išlo bez nekih zezancija oko viza i slično kao što mi danas prolazimo sa ovim lutrijama,barem iz BiH sad ne znam kakva je situacija bila u drugim zemljama.
Reply With Quote
  #704  
Staro 09.05.2019, 20:20
VictoriaG. VictoriaG. je offline
Član
 
Datum prijave: 09.05.2019
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
naravno da ima zato sto je to i dalje zemlja No 1 i dok je tako tako ce i biti. Ali platili su oni dosta veliku cenu za to, veruj mi.
Verujem. Jasno je meni da oni ljudi koji su otišli odavde i žive već duže tamo i znaju kako je i tamo i ovde imaju kompletniju i realniju sliku. Iz prve ruke sam imala prilike da čujem da Amerikanci zavide svojim sunarodnicima čak i kad ovi dođu ponekad samo na godišnji u Evropu. Imaju tako neku romantizovanu sliku Evrope. The grass is always greener on the other side?
Reply With Quote
  #705  
Staro 09.05.2019, 21:21
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

ljudi, izvucen sam...Case Number: 2020EU00000130
sta sad da radim?
Reply With Quote
  #706  
Staro 09.05.2019, 21:26
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik allenton Prikaz poruke
ljudi, izvucen sam...Case Number: 2020EU00000130
sta sad da radim?
Ništa brate ako si taj broj pakuj se Prelistaj malo forum, ima dosta odgovora šta i kako... Sve ispravno odradi i imaš velike šanse, ako ispunjavaš uslove naravno...
Reply With Quote
  #707  
Staro 09.05.2019, 21:33
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

koji su to uslovi? nemam nikog u usa i sta sad da radim?sta cu sa djevojkom , odnosno zenom uskoro?
Reply With Quote
  #708  
Staro 09.05.2019, 21:37
VictoriaG. VictoriaG. je offline
Član
 
Datum prijave: 09.05.2019
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik allenton Prikaz poruke
ljudi, izvucen sam...Case Number: 2020EU00000130
sta sad da radim?
Čestitam! Super nizak Case Number.
Iscitaj forum, pažljivo popuni DS260, pošalji ga i čekaj septembar da te zovu na intervju.
Reply With Quote
  #709  
Staro 09.05.2019, 21:39
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

do kad mi je rok da popunim to i ima li neko linlk sa tim obrascem?
Reply With Quote
  #710  
Staro 09.05.2019, 22:10
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik allenton Prikaz poruke
do kad mi je rok da popunim to i ima li neko linlk sa tim obrascem?
www.dvselectee.state.gov

Ama baš sve detaljno objašnjeno...
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.