ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1191  
Staro 22.12.2017, 12:44
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/...)/default.aspx
Trebalo bi da je odavde, pa pratite uputstva.
Obrišite Vaš broj iz gornje poruke, ne treba javno da ga delite.
Reply With Quote
  #1192  
Staro 23.12.2017, 03:53
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Iskreno očekivao sam malo veći skok, ali tako je, kako je. Nadam se da ćemo svi stići i da će se ubrzati u narednim mesecima.

Edit. Zaboravih da poželim puno sreće svima koji su stigli na red.
Bez brige, stizete svi. Secam se nama kako je bilo u tim momentima. Samo osmeh na lice i dan po dan...
Nadam se da imate neki plan sta posle, pa kad dodjete onda trci juri na sve strane..
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!
Reply With Quote
  #1193  
Staro 24.12.2017, 21:59
lossmi lossmi je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2016
Poruke: 6
Nepromenjeno

Moj br je 33xxx kada bih ja trebalo da stignem na intervju? Ako uopste i stignem
Reply With Quote
  #1194  
Staro 24.12.2017, 22:38
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lossmi Prikaz poruke
Moj br je 33xxx kada bih ja trebalo da stignem na intervju? Ako uopste i stignem
Moje misljenje je da cete biti negdje na ljeto, ali Vam to jos uvijek niko ne moze kazati tacno, posto je ove godine to organizovano na drugaciji nacin, u odnosu na prethodne godine.
Ohrabrujuce je da raspon izmedju brojeva, po biltenu, svakog mjeseca sve veci. Za februar je 2500 raspon, pa za mart ocekujem da ce biti veci, a i zelenu kartu je moguce dobiti do kraja septembra, pa jos ima dosta mjeseci do kraja intervjua.
Iako brinete zbog visokog broja, ja vjerujem da cete stici da dobijete zelenu kartu. Srecno i srdacan pozdrav
Reply With Quote
  #1195  
Staro 10.01.2018, 17:49
GodFather's Avatar
GodFather GodFather je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2015
US lokacija: Orlando, Florida
YU lokacija: Zadar, Hrvatska
Poruke: 25
Nepromenjeno

Nekako mi se odužilo iščekivanje novog bulletina.

Već je 10.ti u mjesecu i ništa.

A sve nestrpljiva da vidim predviđanja za mart pa da znam je li imam šanse stići na red u aprilu da se počnem pripremati..
Reply With Quote
  #1196  
Staro 10.01.2018, 21:51
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Prošlog meseca su kasnili 4-5 dana. Svi sa nestrpljenjem očekujemo novi bilten
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #1197  
Staro 10.01.2018, 23:19
Simke Simke je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2017
Poruke: 87
Nepromenjeno

I ovog meseca ce verovatno biti 15og bulletin, jer je 13 i 14ti neradni dan.. Ali nema veze, cekacemo Ovog meseca verovatno ide na 14300 bulletin, po po meni tacnim proracunima BritSimona i ekipe.. Sto je dosta veliki skok u odnosu na ranije Srecno svima!
Reply With Quote
  #1198  
Staro 11.01.2018, 21:24
LxAxKxI LxAxKxI je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
US lokacija: Northport, FL
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Simke Prikaz poruke
I ovog meseca ce verovatno biti 15og bulletin, jer je 13 i 14ti neradni dan.. Ali nema veze, cekacemo Ovog meseca verovatno ide na 14300 bulletin, po po meni tacnim proracunima BritSimona i ekipe.. Sto je dosta veliki skok u odnosu na ranije Srecno svima!
Izvinjavam se ako sam prevideo informaciju, ali ako kvota za Mart izmedju 10701 - 13000 (okvirno) za ljudi koji su u tom skupu nisu vec trebali da dobiju obavestenje na Intervju.
Jedino ako sam ja pogresno skontao da ti obavestenje za intervju dolazi na mail 2 meseca ranije??
Reply With Quote
  #1199  
Staro 11.01.2018, 22:59
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik LxAxKxI Prikaz poruke
Izvinjavam se ako sam prevideo informaciju, ali ako kvota za Mart izmedju 10701 - 13000 (okvirno) za ljudi koji su u tom skupu nisu vec trebali da dobiju obavestenje na Intervju.
Jedino ako sam ja pogresno skontao da ti obavestenje za intervju dolazi na mail 2 meseca ranije??
Obavestenje na email dolazi 5-6 nedelja pred intervju. Znaci, kada sada u januaru odredjeni CN postanu current, email ce dobiti u februaru.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1200  
Staro 12.01.2018, 02:40
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Obavestenje na email dolazi 5-6 nedelja pred intervju. Znaci, kada sada u januaru odredjeni CN postanu current, email ce dobiti u februaru.
U pravu ste,meni je email s datumom stigao 21.12 za Intervju u Februaru mesecu znaci oko 2 meseca unapred Mislim da je zbog toga da bi se stiglo sa prikupljanjem dokumenata koja nisu prikupljena
Pretpostavljam kako je ostalima,ali ako ste gledali pocetak - Oktobar svi brojevi su bili 'Current' tako da pretpostavljam da ima viza za sve. Samo strpljenja zelim svima,kad dodje trenutak i vidite update na email-u sav stres prolazi,i 'slatke muke' pocinju
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:31.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.