ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2016 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #821  
Staro 10.01.2016, 22:05
2015NB 2015NB je offline
Član
 
Datum prijave: 07.05.2015
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MakeArt Prikaz poruke
Nazalost nismo pozeleneli zbog nedovoljno dokaza o vezi, jer je brak sklopljen nakon izvlacenja. Nosili smo oko 20-tak fotografija iz razlicitih perioda veze. Receno nam je da prikupimo jos dokaza, fotografija, mailova, poruka, dokaza o medjusobnim pozivima... pa da se ponovo javimo u ambasadu. Do kraja meseca cemo otici ponovo...
Koliko ste dugo bili u vezi i kada ste se venčali?
Dečko i ja odlažemo venčanje od letos pošto mu je mama iznenada premilula u avgustu, a od tada se nismo ni slikali, niti smo putovali od aprla zajedno.

Last edited by 2015NB; 10.01.2016 at 22:14.
Reply With Quote
  #822  
Staro 11.01.2016, 18:46
MakeArt MakeArt je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2015
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik 2015NB Prikaz poruke
Koliko ste dugo bili u vezi i kada ste se venčali?
Dečko i ja odlažemo venčanje od letos pošto mu je mama iznenada premilula u avgustu, a od tada se nismo ni slikali, niti smo putovali od aprla zajedno.
6 godina smo bili u vezi, a avgusta smo se vencali. Mislim da su bitnije fotografije, sms, mail prepiske od ranije, pre izvlacenja. Potrbno je samo da dokazete da postoji neki kontinuitet u vezi.
Reply With Quote
  #823  
Staro 11.01.2016, 20:21
novasam novasam je offline
Član
 
Datum prijave: 28.09.2015
Poruke: 7
Nepromenjeno

Mozes li mi reci kako planirate te prepiske tipa sms,viber screenshot ili kako drugacije, ne pada mi na pamet? posto smo se i mi vencali posle izvlacenja pa da se spremimo unapred? daj pomoc ukoliko su ti rekli sta i kako tacno
hvala unapred
Reply With Quote
  #824  
Staro 12.01.2016, 01:04
zelembac zelembac je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2015
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik novasam Prikaz poruke
Mozes li mi reci kako planirate te prepiske tipa sms,viber screenshot ili kako drugacije, ne pada mi na pamet? posto smo se i mi vencali posle izvlacenja pa da se spremimo unapred? daj pomoc ukoliko su ti rekli sta i kako tacno
hvala unapred
Postoje opcije (npr na Whatsappu) da posaljes/share prepisku na email i onda mozes dalje da istampas. SMS mozes da eksportujes sa telefona na komp i onda istampas bez problema..
Reply With Quote
  #825  
Staro 12.01.2016, 04:23
tijana2401 tijana2401 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik novasam Prikaz poruke
Mozes li mi reci kako planirate te prepiske tipa sms,viber screenshot ili kako drugacije, ne pada mi na pamet? posto smo se i mi vencali posle izvlacenja pa da se spremimo unapred? daj pomoc ukoliko su ti rekli sta i kako tacno
hvala unapred
Evo ja da dam svoje iskustvo. Ja sam screenshotovala poruke sa vibera, onako da se vidi datum.. Takodje, odstampala slike sa fba nase zajednicke i romanticne slike pre izvlacenja isto da se vidi datum.. i puno slika smo izdradili, sa svadbe, medenog meseca i iz raznih perioda veze
__________________
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2015 - IZVUCENAA

05.05.2015. Session timeout, cuveni i dugotrajni
08.05.2015. Selected!!!! CN 2016EU00007xxx
09.06.2015. Poslat ds formular za supruga i moju malenkost
02.11.1015. Zakazan lekarski u Smiljanicevoj
17.11.2015. Zakazan intervju - AP
30.11.2015. Preuzet pasos sa vizama
16.12.2015. Belgrade-Miami-Key West
Reply With Quote
  #826  
Staro 12.01.2016, 10:46
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

MakeArt, ja ne mogu da verujem da ste odbijeni. Moj muž je nosilac, šest godina smo zajedno, u avgustu smo dobili obaveštenje o zakazanom intervjuu, u septembru smo se venčali i u oktobru pozeleneli. Nosili smo dvadesetak slika iz raznih perioda veze i sa putovanja, kao i iz opštine i sa "svadbe" (tridesetak ljudi u bašti kafića).
Pripremili smo se da nas razdvoje i pojedinačno detaljno ispituju, ali jedino što su nas pitali bilo je da on kaže kad je meni rođendan i da ja kažem kad je njemu. I to je bilo sve. Mi nismo bili sigurni da smo prošli, čekali smo da počne "pravo" ispitivanje ali to je bilo to.
Sad mi nije jasno kako smo mi tako glatko prošli (a venčali smo se mesec dana pred intervju) a vama su rekli da nemate dokaze. Da li ste oboje na istoj adresi? Možda i to gledaju. Ja sam se prebacila na njegovu adresu posle venčanja, a napomenula sam da smo i pre toga živeli dve godine zajedno.
Bilo kako bilo, nemoj mnogo da brineš, sigurno ćete pozeleneti čim odneseš još dokaza. Ja sam ponela na intervju i naša dopisivanja preko Fejsbuka i mejla, kao i izvode iz računa koji pokazuju da sam ja njemu prebacivala novac i on meni, ali to nisu ni pogledali.
Reply With Quote
  #827  
Staro 12.01.2016, 10:58
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

pa pazi Ejpril ovo sto si ti donela kao dokaze je jako bitno, znaci transfere novca, slike iz raznih perioda veze, sa letovanja itd itd....jos prepiske mailova sms viber......zajednicka adresa, prstenje na rukama....
sve se gleda
Reply With Quote
  #828  
Staro 12.01.2016, 11:00
Mablica Mablica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
Poruke: 30
Nepromenjeno Zakazan lekarski

Pozdrav svima,

Ja samo da podelim sa ostalim clanovima da sam telefonski zakazao lekarski pregled u Smiljanicevoj i to dan pre intervijua, zena mi je ljubazno objasnila sta je potrebno da ponesemo sa sobom:

*pasos
*4slike 5x5cm (600x600px)

Ukoliko nismo primili MMR i Tetanus u zadnjih 10 godina, treba da odemo da ih primimo, da ne bi placali kod njih.

Sto se deteta tice kaze da nije obavezna MMR ali vakcinu protiv gripa mora da primi.

Cena je po osobi 150$ a za dete 100$ moze u bilo kojoj valuti (EUR, USD, RSD) samo da su pare

05.09.2014 Smo saznali da je devojka trudna
01.11.2014 Prijava posebno (Nismo bili vencani)

27.12.2014 Vencali se


DV2016 - Ja Rejected, ZENA IZVUCENAA

05.05.2015. Session timeout, famozni
09.05.2015. Selected!!!! CN 2016EU00018xxx
24.07.2015. Poslat ds formular prosireni (zena ja i cerkica)
03.11.2016. Zakazan lekarski u Smiljanicevoj u 9:30
04.02.2016. Zakazan intervju
Reply With Quote
  #829  
Staro 12.01.2016, 12:38
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Markoss ali kažem ti da su samo fotke pogledali, kojih je bilo isto dvadesetak kao i u slučaju MakeArt. Izvode iz banke i dopisivanja sam držala u fascikli, konzul je pitao samo šta nam je to, ja rekla, ali nije tražio da izvadim. A pretpostavljam da su i oni imali burme na intervjuu. Možda je do adrese, a možda i do raspoloženja konzula. Sigurna sam da će i MakeArt da pozeleni uskoro.
Reply With Quote
  #830  
Staro 12.01.2016, 12:38
zelembac zelembac je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2015
Poruke: 24
Nepromenjeno

Pre svega srecna svima nova godina i zelim svima puno uspeha!

Meni je intervju krajem februara i manje vise mi je sve jasno kakva je procedura..

Imam samo par nejasnoca vezano za US adresu. Znam da smo je navodili u DS aplikaciji, ali sta ona tacno predstavlja?
Da li je potrebno da mi fizicki budemo tamo odredjen period ili je to adresa gde ce nam stizati odredjena posta.. ( tipa green card, SSN vec imam ) i da li smo slobodni u promeni mesta stanovanja?

Generalno treba mi pojasnjenje oko adrese u US nisam nasao nista posebno vezano za to na forumu..
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Interviews DV 2017 milan.b Intervju (interview) - Ambasada 1167 08.03.2019 10:44
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.