ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #371  
Staro 11.11.2018, 21:51
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Hocu, kada prestanes da iznosis lazi. I dalje nisi naveo gde se to ceka maksimum 10 godina za brata sestru za zelenu kartu kao i da je zabranjeno da apliciras za DV ako si u drugom imigracionom postupku.
nije to bila nikakva laz pogotovo ne namerna laz kako ti tvrdis. Sa druge strane ja sam izneo ovde i gomilu fakata koji su proverljivi. Da li ce neko za spajanje cekati 10 15 ili 100 godina ko to moze danas da zna ?

Nikome nije zabranjeno da se prijavi za DV, gde sam ja to rekao ?

Tako da smiri zivce i nemoj da me progonis po forumu i uvek zapocinjes svadju. Gledaj svoja posla.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #372  
Staro 11.11.2018, 22:15
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
nesto citam da je 10 godina za najtezu fourth preference a to su siblings, sto i nije tako lose. Sto kazu ne trazi da jede...

Jedino sto osobe koje idu na GC preko peticije nemaju pravo da apliciraju i za GC preko DV.
Zna se da je trenutno 13 godina minimum cekanje. Napisao si i da onaj ko je prijavljen po nekom drugom osnovu za imigrantsku vizu da ne moze da aplicira za DV.

Evo ti gde si to rekao.


Svaki put kada lupis nesto ili slazes narvno da cu da odgovorim, ne progonim te niti zapocinjem svadju.
Reply With Quote
  #373  
Staro 11.11.2018, 22:55
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Zna se da je trenutno 13 godina minimum cekanje. Napisao si i da onaj ko je prijavljen po nekom drugom osnovu za imigrantsku vizu da ne moze da aplicira za DV.

Evo ti gde si to rekao.


Svaki put kada lupis nesto ili slazes narvno da cu da odgovorim, ne progonim te niti zapocinjem svadju.
za DV svako moze da se prijavi. Medjutim neke kategorije iako su izvuceni ne mogu da dobiju GC tj nisu illegible.

ja sam negde procitao da osobe koje su pisale peticiju za dobijanje GC preko familije ne mogu dobiti GC na osnovu DV. Moguce je da sam pogresno procitao. Ako mislis da to nije tacno, u redu je da me ispravis ja nemam sa tim nikakav problem. Ali ne moras odmah da me napadas da sam lazov da sirim dezinformacije da lupam itd itd.

jednom recju nemoj da flejmujes i iskuliraj malo...
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #374  
Staro 15.11.2018, 00:12
Vladica05 Vladica05 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.05.2018
US lokacija: Charlottesville, Virginia
YU lokacija: Beograd
Poruke: 46
Nepromenjeno

zamolio bih clanove da se ponasaju u skladu sa forumom, niko ne zeli da gleda i cita konfliktne komentare. svako ima pravo da iznese svoje vidjenje i misljenje ako ima informaciju ili da pak argumentovano ispravi nekog ko je pogresio. imate privatne poruke pa se tamo dopisujte a forum ostavite da ljudi sami donesu odluku da li je istina ili nije to sto neko pise.
meni licno je ovaj forum doneo dosta informacija koje nisam znao ali ih nisam ni slepo pratio, sve se moze proveriti.
molim vas da malo spustite loptu i da ako mozete pomognete svima koji dolaze ovde a ako ne onda bar da ne punite forum komentarima koji nikome nece biti od znacaja.
hvala
Reply With Quote
  #375  
Staro 18.11.2018, 21:25
lover's Avatar
lover lover je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2010
US lokacija: Ko zna!? Mozda NYC jednog dana.
YU lokacija: Gradiska, RS, BIH
Poruke: 168
Nepromenjeno

Da se vratimo na temu. Deveti put se prijavljujemo. Zelja je prisutna u istoj mjeri kao i kod prve prijave prije 9 godina.
__________________
DV-2020 Deveti put dva ćorka!
Reply With Quote
  #376  
Staro 20.11.2018, 09:27
supernoproblemo supernoproblemo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2017
US lokacija: Iowa, Indiana, Illinois
YU lokacija: Srbac, Bosna i Hercegovina
Poruke: 15
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vladica05 Prikaz poruke
zamolio bih clanove da se ponasaju u skladu sa forumom, niko ne zeli da gleda i cita konfliktne komentare. svako ima pravo da iznese svoje vidjenje i misljenje ako ima informaciju ili da pak argumentovano ispravi nekog ko je pogresio. imate privatne poruke pa se tamo dopisujte a forum ostavite da ljudi sami donesu odluku da li je istina ili nije to sto neko pise.
meni licno je ovaj forum doneo dosta informacija koje nisam znao ali ih nisam ni slepo pratio, sve se moze proveriti.
molim vas da malo spustite loptu i da ako mozete pomognete svima koji dolaze ovde a ako ne onda bar da ne punite forum komentarima koji nikome nece biti od znacaja.
hvala
Nikad na ovom forumu nije bilo ovoliko prepucavanja a ovako malo novih informacija. Sjecam se foruma nekad prije, mogao si na deset kategorija svaki dan nesto novo cuti. Iz tog razloga ove godine nisam usao na forum pet puta.
Reply With Quote
  #377  
Staro 21.11.2018, 05:19
nemanjaq's Avatar
nemanjaq nemanjaq je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.08.2014
US lokacija: Fort Worth, TX
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik supernoproblemo Prikaz poruke
Nikad na ovom forumu nije bilo ovoliko prepucavanja a ovako malo novih informacija. Sjecam se foruma nekad prije, mogao si na deset kategorija svaki dan nesto novo cuti. Iz tog razloga ove godine nisam usao na forum pet puta.
Kada imate u vidu da su ovaj forum pokrenuli entuzijasti pre desetak godina koji su svoje iskustvo nesebično želeli da prenesu drugima, prepoznaćete da je tada bilo malo "opinion maker"-a i dovoljno "opinion taker"-a.

U međuvremenu se situacija dosta promenila jer se nekoliko stotina, ako ne i hiljada, iskustava skupilo, pa je samim tim i margina tolerancije na odstupanje postala sve manja. Ako tome dodamo i komponentu uvećane kompleksnosti iskustava ("Conwey's law"), situacija je još komplikovanija.

Odnosno, da skratim: 100 ljudi, 1000 mišljenja jer je svako iskustvo po sebi posebno.

Svima, koji ste se prijavili, želim da vas izvuku u maju i da stignete na red za vize!
Reply With Quote
  #378  
Staro 21.11.2018, 09:09
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Imam sad ja pitanje i neka mi odgovori neko, ali samo ako zna i siguran je u odgovor.
Malo ste me spustili sa ovim " ne moze da se dobije GC, ako vec postoji aplikacija za useljenicku preko uzeg clana".
Da li je to istina?
Reply With Quote
  #379  
Staro 21.11.2018, 09:18
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Nisam lepo postavila pitanje.
Da li stvarno ne moze da se dobije GC preko DV, ako ste vec u procesu za neku drugu vizu?
Reply With Quote
  #380  
Staro 21.11.2018, 12:04
djpgiovany djpgiovany je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.03.2018
US lokacija: California (nadam se)
YU lokacija: Banatski Karlovac
Poruke: 69
Nepromenjeno

Koliko sam ja upucen ne moze da se dobije samo ukoliko si u procesu za neku drugu vrstu imigratske vize...ako si u procesu za studentsku,turisticku,radnu moze se dobiti na dv lottery...
Uzmite ovaj odgovor sa velikom dozom rezerve,nisam sigaran 100%.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:01.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.