ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #461  
Staro 25.11.2015, 19:52
Slovenman Slovenman je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 24
Nepromenjeno

Upravo gledah, pošto mi je zemlja eligibility Slovenija, otprilike mi je mnogo manja šansa da me izvuku nego da mi je zemlja Srbija...
Reply With Quote
  #462  
Staro 28.11.2015, 09:09
pelcer224 pelcer224 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.10.2013
Poruke: 79
Nepromenjeno

Sanse su ti nikakve kao i svima nama , bez obzira iz koje si ex-yu drzave. Broj ucesnika raste, a broj dobitnika premali. Mogu oni iznositi zvanicne podatke kakve hoce, ja igram vec 10 godina i znam godinama unazad koliko se ljudi prijavljivalo a koliko dobijalo iz mog okruzenja, familije, poznanika, prijatelja i slicno. Sve ih se vise prijavljuje iz godine u godinu a sve manje cujem da je neko dobio. Zato moj savjet svima je da provjeru dobitka ucinite samo mehanicki bez ikakvih ocekivanja, a nadu u odlazak gradite na drugim temeljima, a ne na lutriji.
Reply With Quote
  #463  
Staro 04.12.2015, 23:08
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav,
Nisam bila na forumu od maja ;( pa rekoh da vidim sta se zbiva... kad ono lutrija vec odavno pocela
Vidim sve je vise zainteresovanih, pa eto drzacemo se zajedno...
Jedina mi je utjeha sto je moj muz vec tamo, radi, ugovor na 18 mjeseci, ali naravno, plan je da se ostvari nekakvo trajno rjesenje...
Reply With Quote
  #464  
Staro 24.12.2015, 12:11
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Pozdrav svim forumasima! Malo da aktiviramo temu...

Maj je jos daleko, ali bez obzira, vi koji ste aplicirali za DV-2017 ajde da napisete razmisljanja na temu koju bi drzavu/grad odabrali i sta bi radili za pocetak... Ja, s obzirom da nemamo nikoga "preko bare" bi voleo negde na zapad u toplije krajeve... Zena je neutralna, ona se pita sta nam je ovo sve trebalo

Moj plan je da polozim Cisco CCNA kurs, pa da tu trazim svoju srecu, jer sam vec godinama u IT-u... Vi?
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #465  
Staro 24.12.2015, 13:30
tripko tripko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.05.2014
US lokacija: Waterloo, Ontario
YU lokacija: Beograd
Poruke: 50
Nepromenjeno

Ja vec par godina igram za GC i nista, nekako mi optimizam veci nego ranije.
Srecom mogu da biram, prva opcija mi je Seattle tj. Tacoma drugar mi je tamo vec dosta godina, sledeca opcija je Durham, Norflok i jos par gradova u us ali to su vec neki dalji kontakti i drugari. Ali vise cu o tome da razmisljam kad me izvuku do tada mogu samo da chekam.

Last edited by tripko; 24.12.2015 at 13:40.
Reply With Quote
  #466  
Staro 24.12.2015, 18:01
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

[quote=BetterFuture;59070]Pozdrav svim forumasima! Malo da aktiviramo temu...

Maj je jos daleko, ali bez obzira, vi koji ste aplicirali za DV-2017 ajde da napisete razmisljanja na temu koju bi drzavu/grad odabrali i sta bi radili za pocetak...



Predlazem da ovde pisete: http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=267, Lokacije u USA.
Pozdrav.
Reply With Quote
  #467  
Staro 25.12.2015, 08:59
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kreta Prikaz poruke
Predlazem da ovde pisete: http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=267, Lokacije u USA.
Pozdrav.

Svakako da sve detalje u vezi odredjenog grada treba postovati u predlozenoj temi, ali moja ideja je da ukratko, svi koji su aplicirali za DV-2017, na ovom mestu podele razmisljanja na temu sta, kako i gde ukoliko budu izvuceni. I da na taj nacin, svi budemo u kontaktu i pomognemo jedni drugima pa i da se nakon izvlacenja okupe svi koji dobiju GC kao sto su to uradili srecnici za DV-2016 (link).

Po meni, bitno je da smo u kontaktu, jer nikada se ne zna ko kome moze da pomogne u odredjenom trenutku. Dobar savet zlata vredi...
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #468  
Staro 03.01.2016, 04:36
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

pisemo ako nas izvuku, pre toga je samo gubljenje vremena i zivaca. imam ja ceo plan razradjen, i? gde mi je radna dozvola? namastali smo se mi vec dosta puta. uostalom, videces kad dodje maj. ne pricam ti iz ogorcenosti, vec sam dobronamerna, nastavi zivot kao da nista nije bilo, a kad ako te izvuku onda -radostveseljeplaniranjeiostalo-
Reply With Quote
  #469  
Staro 04.01.2016, 17:00
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Svim forumasima SRECNA NOVA GODINA!!!!

Sve sto pozelite da vam se i ostvari!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #470  
Staro 04.01.2016, 17:02
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik shanzy Prikaz poruke
pisemo ako nas izvuku, pre toga je samo gubljenje vremena i zivaca. imam ja ceo plan razradjen, i? gde mi je radna dozvola? namastali smo se mi vec dosta puta. uostalom, videces kad dodje maj. ne pricam ti iz ogorcenosti, vec sam dobronamerna, nastavi zivot kao da nista nije bilo, a kad ako te izvuku onda -radostveseljeplaniranjeiostalo-
Nisam ni shvatio zlonamerno. U pravu si, mi smo se ove godine prvi put prijavili pa verovatno i zato tolika zelja...
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:34.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.