ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1211  
Staro 12.02.2018, 19:40
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

a taman sam se ponadao
poremetise mi planove
Reply With Quote
  #1212  
Staro 12.02.2018, 19:43
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

I meni. Očekivao sam da intervju bude u junu, imam tj. imao sam neke planove za jul, ali sada ne znam šta da radim...

Citat:
EU :

October to November: +1900
November to December: +1500
December to January: + 2200
January to February: +2500
February to March: +3100
March to April: +2150
Logično je bilo da se trend rasta nastavi. Sada mi više ništa nije jasno.
Reply With Quote
  #1213  
Staro 12.02.2018, 19:44
Leksi Leksi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2017
Poruke: 38
Angry

Po ovome imaću sreće ako i u septembru stignem.

Sad me stvarno nerviraju
Reply With Quote
  #1214  
Staro 12.02.2018, 19:53
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Da nas sve malo utešim

Pomerili su se datumi za ostale vize, tako da će, najverovatnije, opet uslediti skok sledećeg meseca. Porodične vize su zabeležile veliki skok. Verovatno imaju i dosta studentskih viza za work & travel.

Dakle, bez panike. Sve će se to srediti. Odoh na da smanjim

Nema (predaje)

__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #1215  
Staro 12.02.2018, 19:57
Leksi Leksi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Iz tvojih usta u božije uši da tako i bude.

Reply With Quote
  #1216  
Staro 12.02.2018, 20:00
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ovo objašnjenje tj. pretpostavka je data na BritSimon blogu...

Citat:
At the moment it is all about capacity of the “big” countries. I’m guessing there is pushback from the embassies that are having to deal with the higher number of selectees in certain countries. KCC could limit those countries BUT they know they still have to get through the bulk of selectees in these countries, so they are working with the resources they have.
Reply With Quote
  #1217  
Staro 12.02.2018, 20:06
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

@ikac89 Hvala na informaciji. Brit Simon je uvek bio bolje informisan od mene i imao je dobre komentare
Odoh na još jedno
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #1218  
Staro 12.02.2018, 22:04
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Bez brige, stici cete svi na red, izgleda da su rijesili da rasporede intervjue do kraja septembra, sto posle martovske klase, dodje jos 6 mjeseci. Uzmite u obzir da su bili i zastoji u radu same administracije, usled fiskalne blokade i to dva puta. Zelim vam svima jos malo strpljenja i bice sve kako zelite.
Reply With Quote
  #1219  
Staro 13.02.2018, 15:10
OceanBlue OceanBlue je offline
Član
 
Datum prijave: 13.02.2018
Poruke: 9
Nepromenjeno

Pozdrav svima.

Da se I ja pridruzim na forumu. I ja sam izvucena ove godine ali mi je broj haman previsok 29xxx vidim kako skroz sporo idu ove godine sa vizama.
Taman sam se ponadala jer 7 godina vec igram I konacno da me izvuku I haman ce opet biti peh....
Reply With Quote
  #1220  
Staro 13.02.2018, 15:57
Leksi Leksi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Dobrodošla.

I ja sam 29xxx,ali moramo ostati pozitivni i očekivati najbolje.Ja ništa neću planirati vezano za odlazak,dok ne stigne moj broj na red.

Neizvesnost ubija,to svakako.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:20.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.