ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interview DV2015 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #1001  
Staro 24.09.2015, 16:12
mostar's Avatar
mostar mostar je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.07.2012
YU lokacija: Mostar,BiH
Poruke: 58
Nepromenjeno

Iskrene cestitke i svaka čast za snagu i živce da se sve ovo izdrži,ali je sada došlo vrijeme za slavlje i opuštanje.Sve najbolje i sretno vam bilo u USA! :-D
__________________
DV-2014 - 2 prijave - nazalost
DV-2015 - 2 prijave - nazalost
DV-2016 - 2 prijave - nazalost
DV-2017 - 2 prijave - nazalost DV-2018 - 2 prijave ☹
DV-2019 - 2 prijave 😓
DV2020 - 2 prijave nista
DV2021 - 2 prijave corak
  #1002  
Staro 24.09.2015, 16:49
joca zvoca joca zvoca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.01.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 66
Nepromenjeno

Cestitam Vojo! Bas si me obradovao, covjek se uvijek nada najboljem, ali treba docekati da se se sve kockice posloze! Ti ces bas znati cijeniti svoju zelenu kartu, ha ha ha! Neka si se ti docepao svoje vize, pa dalje kako bude!
Srdacan pozdrav i puno srece!
__________________
26.10.2014. - prijava za DV
08.05.2015. - izvuceni, CN oko 2xxx:
14/15.06.2015. - poslali DS-260
12.11.2015. - ljekarski pregled
7.12.2015 - zakazan intervju - pozelenili
08.03.2016. - New York
  #1003  
Staro 24.09.2015, 17:27
Zoja Zoja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
Poruke: 62
Nepromenjeno

Cestitam Vojo! Svima nam je laknulo koliko vidim Mnogo srece vam zelim u novom, americkom zivotu!
  #1004  
Staro 24.09.2015, 17:52
Stromae Stromae je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2015
US lokacija: California
YU lokacija: BG
Poruke: 74
Nepromenjeno

Cestitamo! Svaka cast na strpljenju i zaista zaista sjajne vesti. Sve najbolje i da brzo otputujete.
__________________
DV2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2016 - POGODAK 2016EU00011xxx
Izvuceni 08.05 /DS260 26.05 / Intervju 18.11/ Pozeleneli
  #1005  
Staro 24.09.2015, 19:03
mayah mayah je offline
Član
 
Datum prijave: 03.06.2014
Poruke: 16
Nepromenjeno

Cestitam Vojo! pratila forum ponekad, rijedje pisala, drago mi od srca!
  #1006  
Staro 24.09.2015, 19:12
katarina lucic katarina lucic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2015
Poruke: 37
Nepromenjeno

Čestitam vojo svi smo presrećni što se vaša mora napokon završila A pogotovo što je sa srećnim krajem.
  #1007  
Staro 24.09.2015, 19:27
Gromacha Gromacha je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.05.2015
US lokacija: Chicago, IL.
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 47
Nepromenjeno

Cestitam Vojo I ja vise citam po forumu nego sto pisem ali moram ti cestitat od srca. Jer sta si ti prosao mogo bi se jedan dobar triller napravit.
  #1008  
Staro 24.09.2015, 20:12
voja82's Avatar
voja82 voja82 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.05.2014
US lokacija: Miami/FL
Poruke: 436
Pošalji Skype™ poruku korisniku voja82
Nepromenjeno

Hvala svima na cestitkama ljudi, ovo je bila borba do samog kraja, hvala bogu sve se dobro zavrsilo Osecaj je neverovatan, posle vise od godinu dana iscekivanja i neizvesnosti, a pogotovo nakon pronadjene greske na intervjuu 9. Septembra konacno smo dobili ono sto smo zeleli.
Pa evo da ukratko opisem i nas intervju. Intervju nam je bio zakazan danas 24.09. u 14h. Stigli smo ispred ambasade oko 13:30, ispred nas je bio jos jedan par koji su takodje dobili na lutriji. U 14h ulazimo u ambasadu, unutra je samo nas 4 I krece procedura, dakle sve standardno kao sto je nebrojeno puta opisano. Nakon prozivanja naseg broja dolazimo na prvi salter, na kome je sluzbenik sa kojim smo se culi vec toliko puta telefonom da imam osecaj da ga poznajem oduvek Od papira su uzeli:
Za suprugu(nosioca):
1. Izvod iz suda - uzeli original kopiju nam vratili
2. Izvod iz supa - uzeli original kopiju nam vratili
3. Izvod iz MK rodjenih iz srbije i iz bosne jer mi je supruga rodjena u bosni, ali ima samo srpsko drzavljanstvo - uzet original i kopija, ali su nam kasnije vraceni originali
4. Izvod iz MK vencanih - uzeta kopija i original, kasnije nam vracen original
5. Svedocanstvo srednje skole i sve diplome - zadrzao kopije, originali nam vraceni
6. 2 slike 5x5 cm
7. Odstampana stranica za poslat DS260 - zadrzao
8. Affidavit of support - zadrzao, mi smo ovaj dokumenat imali, mada vam nije potreban ukoliko imate intervju u srbiji
9. CD sa slikama - ovo su nam takodje trazili, iako smo se vencali jos u martu 2013 dakle pre same prijave za lutriju
10. Koverta sa lekarskog pregleda - to je zadrzao, a CD sa snimkom pluca ostaje nama da nosimo u USA

Za mene:
1. Izvod iz suda
2. Izvod iz supa
3. Izvod iz MK rodjenih
4. 2 slike 5x5 cm
5. Odstampana stranica za poslat DS260
Moju diplomu sredje skole i svedocanstva je samo pogledao i vratio mi kao i uverenje da sam odsluzio vojni rok.
Nakon krace pauze idemo na sledeci salter gde dajemo otiske prstiju, nakon toga opet cekamo da prozovu nas broju i idemo na sledeci salter gde placamo 2 takse za vize 660$.
I na kraju sledi prijatan razgovor sa konzulom, intervju je bio na engleskom, pitala nas je par pitanja, cime se bavimo, sta imamo zavrseno od skole, da li smo nekada bili u americi, gde idemo i da li imamo nekoga u americi, pitala nas je za vezu od kada smo zajedno i na kraju ono sto smo toliko dugo cekali VASE VIZE SU ODOBRENE!
I na kraju svega ovoga, zelimo da zahvalimo sluzbeniku iz ambasade sa kojim smo bili u kontaktu svo vreme nakon utvrdjene greske na prvom intervjuu, svaka cast coveku koji se zauzeo da ovaj problem resi neizmerno smo mu zahvalni.
__________________
DV2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2015 - POGODAK
28.10.2013. Prijavili se na lutriju
01.05.2014. Izvuceni 2015EU00041xxx
19.05.2014. Poslali DS-260
21.08.2015. Lekarski pregled
09.09.2015. Intervju-pronadjena greska u prijavi
24.09.2015. Novi datum intervjua - VIZE ODOBRENE
30.09.2015. Preuzeti pasosi sa vizama
05.11.2015. Beograd-Rim-Majami
  #1009  
Staro 24.09.2015, 22:59
Amona33's Avatar
Amona33 Amona33 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.11.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 36
Nepromenjeno


čestitam vam i zelim da uživate u novom početku!
  #1010  
Staro 25.09.2015, 00:34
johnny_nyc's Avatar
johnny_nyc johnny_nyc je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 296
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik voja82 Prikaz poruke
Hvala svima na cestitkama ljudi, ovo je bila borba do samog kraja, hvala bogu sve se dobro zavrsilo Osecaj je neverovatan, posle vise od godinu dana iscekivanja i neizvesnosti, a pogotovo nakon pronadjene greske na intervjuu 9. Septembra konacno smo dobili ono sto smo zeleli.
Pa evo da ukratko opisem i nas intervju. Intervju nam je bio zakazan danas 24.09. u 14h. Stigli smo ispred ambasade oko 13:30, ispred nas je bio jos jedan par koji su takodje dobili na lutriji. U 14h ulazimo u ambasadu, unutra je samo nas 4 I krece procedura, dakle sve standardno kao sto je nebrojeno puta opisano. Nakon prozivanja naseg broja dolazimo na prvi salter, na kome je sluzbenik sa kojim smo se culi vec toliko puta telefonom da imam osecaj da ga poznajem oduvek Od papira su uzeli:
Za suprugu(nosioca):
1. Izvod iz suda - uzeli original kopiju nam vratili
2. Izvod iz supa - uzeli original kopiju nam vratili
3. Izvod iz MK rodjenih iz srbije i iz bosne jer mi je supruga rodjena u bosni, ali ima samo srpsko drzavljanstvo - uzet original i kopija, ali su nam kasnije vraceni originali
4. Izvod iz MK vencanih - uzeta kopija i original, kasnije nam vracen original
5. Svedocanstvo srednje skole i sve diplome - zadrzao kopije, originali nam vraceni
6. 2 slike 5x5 cm
7. Odstampana stranica za poslat DS260 - zadrzao
8. Affidavit of support - zadrzao, mi smo ovaj dokumenat imali, mada vam nije potreban ukoliko imate intervju u srbiji
9. CD sa slikama - ovo su nam takodje trazili, iako smo se vencali jos u martu 2013 dakle pre same prijave za lutriju
10. Koverta sa lekarskog pregleda - to je zadrzao, a CD sa snimkom pluca ostaje nama da nosimo u USA

Za mene:
1. Izvod iz suda
2. Izvod iz supa
3. Izvod iz MK rodjenih
4. 2 slike 5x5 cm
5. Odstampana stranica za poslat DS260
Moju diplomu sredje skole i svedocanstva je samo pogledao i vratio mi kao i uverenje da sam odsluzio vojni rok.
Nakon krace pauze idemo na sledeci salter gde dajemo otiske prstiju, nakon toga opet cekamo da prozovu nas broju i idemo na sledeci salter gde placamo 2 takse za vize 660$.
I na kraju sledi prijatan razgovor sa konzulom, intervju je bio na engleskom, pitala nas je par pitanja, cime se bavimo, sta imamo zavrseno od skole, da li smo nekada bili u americi, gde idemo i da li imamo nekoga u americi, pitala nas je za vezu od kada smo zajedno i na kraju ono sto smo toliko dugo cekali VASE VIZE SU ODOBRENE!
I na kraju svega ovoga, zelimo da zahvalimo sluzbeniku iz ambasade sa kojim smo bili u kontaktu svo vreme nakon utvrdjene greske na prvom intervjuu, svaka cast coveku koji se zauzeo da ovaj problem resi neizmerno smo mu zahvalni.
Kao i mnogi clanovi u zadnje vrijeme sam otvarao forum samo da vidim kakva je tvoja situacija i neizmjerno mi je drago sada kada znam da je sve ok i da su vize u putovnici...Vojo cestitke od srca!!!
__________________
Prijave: 2001, 2009, 2010, 2011,2012...

06.05.2013. cura izvučena broj 15***
07.06.2013. poslani papiri za KCC
17.06.2013. papiri stigli u KCC
03.09.2013. odgovor iz KCC da su papiri u procesu
03.02.2014. interview odgođen
28.02.2014. liječnički odrađen
24.03.2014. novi datum interviewa

24.03.2014. green day
21.08.2014. USA LPR
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:51.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.