ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #261  
Staro 09.10.2011, 22:17
draganav draganav je offline
Član
 
Datum prijave: 18.03.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 9
Nepromenjeno

[QUOTE=zdravko80;25416]Meni je ove godine prva prijava i samim tim i slika. Kontaktirao sam par ljudi koji se već par godina prijavljuju i dve drugarice se prijavljuju sa istim slikama treći put... One smatraju da nije nikakav problem... Opet njihiva drugarica koju ja ne znam sa istom slikom se prijavila 2003 i 2004 i dobila je GC. Eto ja znam toliko, a možda će se još neko javiti sa nekim iskusvom na tu temu. pozdrav[/QUOTE]

HVALA U SVAKOM SLUČAJU NA INFORMACIJI ! ! ! :book:
  #262  
Staro 09.10.2011, 22:30
NEMANJ@'s Avatar
NEMANJ@ NEMANJ@ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.10.2011
US lokacija: Florida
YU lokacija: Podgorica
Poruke: 45
Nepromenjeno

[QUOTE=Ninovranje;25415]Moze da bude i dobra i losa, to bi ti trebao sam da vidis (da nisi suvise kompresovao sliku i da nema one kockice) :no: :wtf:

Kod mene 600x600 pix je oko 100kb, tako da proveri jos jednom, a najbolje resenje je ovde:

[url]http://travel.state.gov/_res/flash/cropper/FIG_cropper.html#[/url]

Uploadujes veliku sliku, nemestis da ti vugla bude u ovu zelenu elipsu, ides na Crop i Save i to je najmerodavnije :grin:

Prosto pa nema gde vise :papa::papa:[/QUOTE]

hvala Ninovranje:;D:poslao sam,pa srecno nam svima:papa:
  #263  
Staro 10.10.2011, 12:02
smexor's Avatar
smexor smexor je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2011
US lokacija: Florida
YU lokacija: Macedonia
Poruke: 28
Nepromenjeno

Sretno Svima koji ste se prijavili za DV lottery 2013.:bravo:
  #264  
Staro 11.10.2011, 01:56
exciterka exciterka je offline
Član
 
Datum prijave: 19.04.2010
Poruke: 28
Pošalji Skype™ poruku korisniku exciterka
Nepromenjeno Pozdrav

Mene interesuje, ako neko dobije GC da li on može da putuje normalno van zemlje na kratko ili ne? Mrzi me da tražim. :p
  #265  
Staro 11.10.2011, 04:31
wrath:of:the:lich:king's Avatar
wrath:of:the:lich:king wrath:of:the:lich:king je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.11.2008
US lokacija: Ohio
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 279
Nepromenjeno

[QUOTE=exciterka;25459]Mene interesuje, ako neko dobije GC da li on može da putuje normalno van zemlje na kratko ili ne? Mrzi me da tražim. :p[/QUOTE]

A sto ne bi moglo. :naughty:
-------------------------
__________________
U Americi od 19.03.2009.
  #266  
Staro 11.10.2011, 11:36
cile cile je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.08.2009
US lokacija: Minneapolis,MN
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Pošalji Skype™ poruku korisniku cile
Nepromenjeno

Treba mi pomoc!Zasto mi ne prihvata onaj kod,nakon popunjavanja prijave?
Da li to znaci, da vise ne mogu da saljem istu prijavu,tj da mogu da se pozdravim sa ovogodisnjim apliciranjem?
__________________
Cvet srece,ne cveta u snu
  #267  
Staro 11.10.2011, 12:01
cile cile je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.08.2009
US lokacija: Minneapolis,MN
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Pošalji Skype™ poruku korisniku cile
Nepromenjeno

Resen problem sa klikom na onaj mali zvucnik!Mozda ce se neko i nasmejati na ovo moje otkrice,ali nije zgoreg i da ga napisem ovde,jer sigurno nisam jedina:obrva:
Iako sam vodila racuna o vremenu popunjavanja,kad sam stigla do ukucavanja koda, a nakon jedno 7-8 puta (!!!) neprihvacenog,pocela sam da gubim nadu,jer sam probila vreme....kao poslednji trzaj sam odradila - ukucavanje+zvucnik i.............proslo!!! Stigao SUCCESS i CN :bravo:
Eto,samo da podelim ovo:udri: i da pozelim svima izvlacenje u maju:;D:
__________________
Cvet srece,ne cveta u snu
  #268  
Staro 11.10.2011, 17:05
NEMANJ@'s Avatar
NEMANJ@ NEMANJ@ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.10.2011
US lokacija: Florida
YU lokacija: Podgorica
Poruke: 45
Nepromenjeno pomoc

nece da mi prihvati prijavu,zato sto sam stavio Legally Separated,barem ja tako mislim,sta da radim:wtf:
  #269  
Staro 11.10.2011, 17:11
NEMANJ@'s Avatar
NEMANJ@ NEMANJ@ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.10.2011
US lokacija: Florida
YU lokacija: Podgorica
Poruke: 45
Nepromenjeno xxx

da nebi doslo do zabune,djevojka je poslala jednu prijavu
  #270  
Staro 11.10.2011, 18:36
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

[QUOTE=NEMANJ@;25464]nece da mi prihvati prijavu,zato sto sam stavio Legally Separated,barem ja tako mislim,sta da radim:wtf:[/QUOTE]

Sta da radis? Look up definitions!

Od koje si zene "legally separated"? Jesi ozenjen?

Ako nisi ozenjen, cemu lupanje statusa drugacijeg od "not married"?

Ako si ozenjen (bez obzira da li si u procesu razvoda) odakle ti ideja da stavis bilo sta osim "married"? Da li u zemlji u kojoj zivis postoji registracija za "odvojen zivot od bracnog partnera" dok se ceka na razvod?

Ja ne razumem zaista.... aplikacija za lutriju je toliko jednostavna da ne moze jednostavnija biti:

PODACI O APLIKANTU [B]U VREME PODNOSENJA[/B] APLIKACIJE!

Ime, prezime, adresa...

Bracni status...

Navedes zenu ako imas, i svu decu bez obzira da li ce imigrirati sa tobom ili ne...

Navedes skolsku spremu - najvisi stepen obrazovanja...

Ubacis sliku!

Ja pokusavam (ali zaista - ne preterujem) godinama da shvatim odakle drame i komplikacije oko izmisljenih situacija.

Odakle vise pitanja jel neko moze da ubaci podatke buduceg supruznika kao da su vec u braku, odakle tebi status "legally separated" u sred zemlje gde to ne postoji a imas devojku, nepostojeca zanimanja, "biranje" osnova za aplikaciju (kao da mi sami o tome odlucujemo)... Pa sta ce tek da bude sa formama ako vas izvuku, ako je ovo komplikovano?

Ja ne znam stvarno. Ja zaista zelim i hocu da pomognem - zato sam na ovom forumu, ali ovo je vise neshvatljivo.

Neko je napisao da novi clanovi treba da se shvate i da svako ima pravo da postuje i da treba da se pomogne - pogresno razmisljanje: ljudi se ne ocenjuju samo na osnovu onoga sto kazu. Ocenjuju se i na osnovu pitanja koja postavljaju. Zamislite da ste u restoranu i neko vam pridje stolu i postavi vam pitanje - u nekim situacijama odgovorite a u nekim ne, zar ne? Ne dopustate svakom da vam sedne za sto (ili mozda to radite, ko zna). Ovo se sad odnosi na druge postove oko prebacivanja sto "stariji" clanovi reaguju kako reaguju:

moj stav je vrlo jasan - ko god radi copy/paste na 20 tema treba da bude banovan sa foruma (privremeno prvi put, za stalno kod ponovljenog akta), svako ko napise pitanje sa konstatacijom "mrzi me trazim" (ne znam sto mrzi samog sebe, ali ajde) treba da se "odstrani" jer je i meni mrsko da citam te gluposti...i ima tu svasta ali za sada jos recimo ovo: KO BOGA VAS MOLIM NEMOJTE DA RADITE LIVE BLOG NA OVOM FORUMU U TOKU APLICIRANJA! Da li da ubacim, ajd da probam, evo ubacujem, oooops nece, sta je ovo, aaaaaaa! Ah!

I da - STA VAM ZNACI WTF NA SKORO SVAKO DRUGO PITANJE?! Zasto bi vam bilo ko odgovorio na pitanje koje se zavrsava sa What The F***?

NEMANJ@, nije sve ovo skakanje na tebe zaista :) malo mi se prepunila casa kind of pa tvoj post naleteo, svi se naoruzamo u vreme aplikacije za "prekovremeni rad" sa odgovaranjem, puni elana, a od silne ushicenosti ostane samo Sizifov posao...
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prijava za devojku banej86 Stare teme 4 02.11.2010 18:48
Zasto ne radi prijava na Lutriju? dele506 Stare teme 53 17.11.2009 14:05
Hepatitis i prijava na lutriju landlord Stare teme 2 02.09.2008 01:09
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:47.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.