ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Gde ko planira da ide i zašto? » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 26.02.2014, 17:18
nina-venus nina-venus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.08.2012
YU lokacija: Cacak
Poruke: 53
Nepromenjeno

Sve zavisi sta zelis u zivotu,kako zelis da zivis.Denver je ipak midwest i tamo su kauboji sa mamuzama najnormalnija pojava,definitivno grad nije centar mode i kulture,a evropskom uticaju ni traga.Malo je usporenije nego na obalama i sve je razudjeno i svuda moras kolima,ali sunce,sunce je predivno,cini te dobro raspolozenim.Nocni izlasci takodje nisu nesto posebno,centar grada je mali,vrti se oko par ulica sa nekoliko kafica i to je to.Tesko da se u Denveru mozete prosvetliti,zato te sredisnje drzavice i zove fly over states.Tamo nema nekih znacajnih dogadjaja kao u Njujorku,Cikagu,L.A. i San Franu.E sad,ako volite prirodu,sport,zdrav zivot,porodicnu pricu,onda je Denver za vas sjajan.Ako bas volite sport,ako skijate,tu su Aspen i Vejl,ako ste jos student tu je studentski grad Boulder.Sve je blizu Denvera.Ekonomija je dobra i taj state ce sigurno da napreduje jer je mlad i nije siromasan.Dosta ljudi se seli tamo zbog klime i posla,a i Kalifornija nije daleko avionom pa se moze otici u pravi provod i na more bez dugog letenja.Sve u svemu,dobar izbor za pocetak.
Reply With Quote
  #102  
Staro 27.02.2014, 05:32
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nina-venus Prikaz poruke
Sve zavisi sta zelis u zivotu,kako zelis da zivis.Denver je ipak midwest i tamo su kauboji sa mamuzama najnormalnija pojava,definitivno grad nije centar mode i kulture,a evropskom uticaju ni traga.Malo je usporenije nego na obalama i sve je razudjeno i svuda moras kolima,ali sunce,sunce je predivno,cini te dobro raspolozenim.Nocni izlasci takodje nisu nesto posebno,centar grada je mali,vrti se oko par ulica sa nekoliko kafica i to je to.Tesko da se u Denveru mozete prosvetliti,zato te sredisnje drzavice i zove fly over states.Tamo nema nekih znacajnih dogadjaja kao u Njujorku,Cikagu,L.A. i San Franu.E sad,ako volite prirodu,sport,zdrav zivot,porodicnu pricu,onda je Denver za vas sjajan.Ako bas volite sport,ako skijate,tu su Aspen i Vejl,ako ste jos student tu je studentski grad Boulder.Sve je blizu Denvera.Ekonomija je dobra i taj state ce sigurno da napreduje jer je mlad i nije siromasan.Dosta ljudi se seli tamo zbog klime i posla,a i Kalifornija nije daleko avionom pa se moze otici u pravi provod i na more bez dugog letenja.Sve u svemu,dobar izbor za pocetak.
Ako mislis na Denver, Kolorado, ipak to nije Midwest vec "West" i to "Mountain". klikni

Ja sam zivela u Midwest-u 6.5 godina nisam videla nijednog kauboja sa mamuzama, mozda je to ipak odlika Divljeg Zapada.

A u vecini gradova gde sam bila svuda moras kolima osim u tim nekima gde je skupo voziti se okolo i sto imaju metro i dobar prevoz. Mada sve i da imaju, kako ti raste standard tako se i vise razmazis pa bi svuda kolima, ko ce da gubi vreme na cekanje prevoza i jurenje kad koji nailazi... Ovde kod mene ima neki voz i gradski bus, ali nije bas preporucljivo ici kroz neke krajeve.

Meni se licno cini da sve zavisi koliko ko godina ima i koliko se naziveo, naputovao i naizlazio u zivotu. Moje licno iskustvo je da ovi ovde izlasci se ne mogu porediti sa onim nasim tamo ili u masi drzava na starom kontinentu. Meni se cini da ljudi kad hoce bas da se provedu obicno odu u Las Vegas pa tamo se opuste. Ko hoce da izlazi i da uziva, moje licno misljenje mu je ili da ide u neka turisticka mesta pa u toku leta da se zeza ili da jos ostane koju godinu kuci dok mu to ne dosadi.
Reply With Quote
  #103  
Staro 28.02.2014, 17:16
nina-venus nina-venus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.08.2012
YU lokacija: Cacak
Poruke: 53
Nepromenjeno

Midwest,west..nebitno...Denver je sporiji i vise za porodican zivot.
Reply With Quote
  #104  
Staro 28.02.2014, 17:31
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nina-venus Prikaz poruke
Midwest,west..nebitno...Denver je sporiji i vise za porodican zivot.
Meni zvuci sasvim primamljivo... Mozda sto sam ko mala gledala Dinastiju

Mada mozda vise zbog ovoga:





Reply With Quote
  #105  
Staro 28.02.2014, 17:45
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Meni zvuci sasvim primamljivo... Mozda sto sam ko mala gledala Dinastiju

Mada mozda vise zbog ovoga:






Vuxanne sad me dovodis u iskusenje, te slike ,to je raj za moje oci
Reply With Quote
  #106  
Staro 28.02.2014, 18:35
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Ja moram otici tamo bar turisticki. Najvise mi lici na one nase lepe krajeve
Reply With Quote
  #107  
Staro 01.03.2014, 17:10
nina-venus nina-venus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.08.2012
YU lokacija: Cacak
Poruke: 53
Nepromenjeno

Prekrasana je priroda,tu nema sumnje...vredi posete.
Reply With Quote
  #108  
Staro 14.03.2014, 12:28
Boki_Bg Boki_Bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.11.2009
Poruke: 37
Nepromenjeno

Pozdrav i sa moje strane. Nije me dugo bilo na forumu, svasta se izdesavalo a i intervju se blizi, i ako sve bude kako treba eto i nas preko bare uskoro. Posto je ovo tema o lokacijama u USA, interesuje me Klivlend. Sta mislite o gradu, posao, zaposlenje i sve sto ide usput.. Ako ima neko iz Klivlenda pisite o svemu.
Reply With Quote
  #109  
Staro 14.03.2014, 14:53
Dzordz Dzordz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.01.2013
US lokacija: Jos cekam
Poruke: 128
Nepromenjeno

Ja koliko se secam Klivlend se smatra bliskim rodom Detroitu i Filadelfiji
Reply With Quote
  #110  
Staro 15.03.2014, 06:14
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Boki_Bg Prikaz poruke
Pozdrav i sa moje strane. Nije me dugo bilo na forumu, svasta se izdesavalo a i intervju se blizi, i ako sve bude kako treba eto i nas preko bare uskoro. Posto je ovo tema o lokacijama u USA, interesuje me Klivlend. Sta mislite o gradu, posao, zaposlenje i sve sto ide usput.. Ako ima neko iz Klivlenda pisite o svemu.
Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzordz Prikaz poruke
Ja koliko se secam Klivlend se smatra bliskim rodom Detroitu i Filadelfiji
Upravo tako. Cleveland, Ohio je nazalost jedna velika propast od grada... Rame uz rame sa Detroitom... Okolina grada je ok, isto kao sto su Detroit suburbs ok, ali sam Cleveland treba zaobilaziti u sirokom luku.

Ako vec zelis Ohio, Columbus i Dayton se jos uvek drze. Sredjeni, srazmerno jeftini za zivot, e sad sto se berze poslova tice, sa tim nisam upoznat
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.