ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 07.08.2012, 08:42
Irena72 Irena72 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.08.2012
Poruke: 22
Nepromenjeno Kako se prijaviti za lutriju

Zanima me preko koje agencije ste se vi prijavili? Cula sam da su neke agencije prevara, i da se preko USA ambasade u BG moze besplatno prijaviti?
  #2  
Staro 07.08.2012, 12:30
MiCemoProbati MiCemoProbati je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: CG
Poruke: 65
Nepromenjeno

citati, citati i puno citati i sve ce se samo kazati :)

Salu na stranu o ovome sa puno pisalo
  #3  
Staro 07.08.2012, 14:52
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Za početak samo ću ti reći da se ovde niko nije prijavio preko agencije već direktno preko [url]http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html[/url] .

Na ovom forumu možeš naći BUKVALNO sve što te interesuje a tiče se lutrije. Sedi, iščitaj i sve će ti biti jasno. Štivo je vrlo zanimljivo, veruj mi, ja sam prvi put ostala do 5 ujutro čitajući.

pozdrav
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
  #4  
Staro 07.08.2012, 17:04
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

NIKAD PREKO AGENCIJE!!! Nemoj da nasedas na te prevare!
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
  #5  
Staro 08.08.2012, 11:30
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=Irena72;30748]Zanima me preko koje agencije ste se vi prijavili? Cula sam da su neke agencije prevara, i da se preko USA ambasade u BG moze besplatno prijaviti?[/QUOTE]

Na zvanicnom sajtu, besplatno!!!

[url]www.dvlottery.state.gov[/url]
  #6  
Staro 08.08.2012, 20:59
AllenJohnJohnson AllenJohnJohnson je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.01.2012
Poruke: 70
Nepromenjeno

[QUOTE=zvercica;30752]Za početak samo ću ti reći da se ovde niko nije prijavio preko agencije već direktno preko [url]http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html[/url] .

Na ovom forumu možeš naći BUKVALNO sve što te interesuje a tiče se lutrije. Sedi, iščitaj i sve će ti biti jasno. Štivo je vrlo zanimljivo, veruj mi, ja sam prvi put ostala do 5 ujutro čitajući.

pozdrav[/QUOTE]

Samo prvi put? :obrva:

Ja sam tako cijeli tjedan proveo :sleeping:
  #7  
Staro 09.08.2012, 20:56
jelkanish jelkanish je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2012
US lokacija: washington dc,chichago
YU lokacija: srbija,nis
Poruke: 21
Nepromenjeno

moram da se ubacim malo...nije istina da su svi prevaranti...doduse vecina jeste.
ja sam se prijavila prvi put prosle jeseni preko agencije,kao da probam,platila 50 usd ...tu me maltretirali u pozitivnom smislu oko slika,sredjivali ih i sve kompletno poslali.
na kraju tamo sredinom maja,posto sam ja skroz zaboravila na lutriju,obavestili me telefonom da smo izvuceni i uala...stvarno jesmo.
da li ima neke veze sto su oni sredjivali papire ili ne,ubacili nas u neke vip klijnete,nudili neki paket za malo vece pare da nam sve srede i kartu i stan i posao...sto je meni sve to malo neverovatno i naravno nisam pristala na to.
Ali ono osnovno sasvim je ok i profesionalno...pa ko voli nek izvoli.
  #8  
Staro 09.08.2012, 21:57
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Vec sam rekao jos pre davno svoje misljenje da sumnjam u regularnost i mislim da te agencije imaju povezanost sa zvanicnicima. Ne izaberu su svi preko agencija, ali se dobar deo biraju kandidati koji idu preko agencija i time agencije dobijaju sve vise igraca i love, koju dele sa zvanicnicima. Naravno, to je nemoguce dokazati.
Ako se vecina ljudi prijavi samostalno i besplatno, otkud toliko veliki procenat dobitnika preko agencija?! Svako malo imamo neke dobitnike preko agencija, a vecina igraca se prijavi samostalno.
Sve je to unosan biznis ali nemoguc za dokazati.
  #9  
Staro 09.08.2012, 21:59
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=jelkanish;30813]moram da se ubacim malo...nije istina da su svi prevaranti...doduse vecina jeste.
ja sam se prijavila prvi put prosle jeseni preko agencije,kao da probam,platila 50 usd ...tu me maltretirali u pozitivnom smislu oko slika,sredjivali ih i sve kompletno poslali.
na kraju tamo sredinom maja,posto sam ja skroz zaboravila na lutriju,obavestili me telefonom da smo izvuceni i uala...stvarno jesmo.
da li ima neke veze sto su oni sredjivali papire ili ne,ubacili nas u neke vip klijnete,nudili neki paket za malo vece pare da nam sve srede i kartu i stan i posao...sto je meni sve to malo neverovatno i naravno nisam pristala na to.
Ali ono osnovno sasvim je ok i profesionalno...pa ko voli nek izvoli.[/quote]

Ima nekih agencija koje rade svoj posao kako treba, to stoji...al sa moje tacke gledista ne vidim razlog zasto bi davao nekoj agenciji 50 USD da bi mi poslal prijavu kad mogu i ja to sasvim sam da uradim...OK, postujem svaciju odluku, smao jednostavno kazem. Al eto vama se to posrecilo, tako da svaka cast.
Jedino sto me iritira kod tih agencija jeste da su doista njih bezobrazni do nemogucih granica. Jedna devojka se zalila da joj nisu hteli reci konfirmacioni broj dok ne plati dodatnih nekoliko stotina USD, nakon sto su joj javili da je izvucena. Ili da kupi njih paket koji ukljucuje imigracionog advokata i avio i stan...A jos kad pomislim da ce oni raspolagati mojim kompletnim podacima(sem JMBG) za sta im je volja...bas mi nije do toga.

Interesantna stvar jeste njihova kampanja. Nude garantovano CG kad se prijavite preko njih, a kad vas izvuku dobijate stan, i posao i avion...Sve te stvari mozete dobiti i besplatno, ili ako ne zelite sami da se mucite, mozete otici u neku od agencija koji se bave work and travel programima ili drugacijima te vrste pa vam oni nadju i posao i stan uz ODREDJENU komisiju...:no:
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #10  
Staro 09.08.2012, 22:06
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=mijan;30821]Vec sam rekao jos pre davno svoje misljenje da sumnjam u regularnost i mislim da te agencije imaju povezanost sa zvanicnicima. Ne izaberu su svi preko agencija, ali se dobar deo biraju kandidati koji idu preko agencija i time agencije dobijaju sve vise igraca i love, koju dele sa zvanicnicima. Naravno, to je nemoguce dokazati.
Ako se vecina ljudi prijavi samostalno i besplatno, otkud toliko veliki procenat dobitnika preko agencija?! Svako malo imamo neke dobitnike preko agencija, a vecina igraca se prijavi samostalno.
Sve je to unosan biznis ali nemoguc za dokazati.[/quote]

Ne tvrdim da nisi u pravu, ali.....:grin: niti da nisi u pravu...
U glavnom mito i korupcija postoji u svakoj drzavi i na svakoj lestvici nasega drustva. Samo, sa jedne tacke gledista jeste ima onih koji su dobili preko agencija, ali ako realno sagledate situaciju, taj broj se cini velikim ali samo iz jednog jedinog razloga...A to je da su svi koji su dobili preko agencija i hvale iste i govore kako su preko njih aplicirali. A ne verujem da smo nesto preteralno culi primere onih koji se prijavili a nisu dobili. Slicna bi situacija bila i sa forumu, da se javljaju samo oni koji su dobili..svi bi pomislili da ako su nasi clanovi imaju vecu sansu za dobitak:blink:

A sa druge strane ja se prijavio sam na zvanicnom sajtu pa me izvukli, prvi put...
:obrva:

Sto volim teorije zavere, nikad kraja :D
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
prijava za lutriju a_ilcic Stare teme 3 21.10.2011 18:30
Traveler's Checklist i CBP(Custom and Border Protection) - Sta prijaviti Mv2Player Stare teme 18 24.06.2011 18:37
da li se prijaviti u ovom slucaju! euroband6630 Stare teme 13 07.10.2008 23:20
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24
Naravno da se treba prijaviti danijela Stare teme 1 09.02.2006 00:06

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.