ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Uber? » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 03.10.2019, 20:23
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Od kad vazi to da se moze raditi 10h dnevno?
Ja sam cuo da ima neka aplikacija za one koji voze i uber i lyft, tipa app se switchuje kada dobijes voznju na drugoj app
Mene je zimus vozio neki taliban, ivrekao mi da su im na 10h ogranicili...realno kad mozemo i mi kamiondzije mogu i oni. Jedno jutro tako oko 4 5am, uberista zaspo ladno na semaforu
Reply With Quote
  #12  
Staro 03.10.2019, 23:48
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ne znam za aplikaciju ali sam video kola koja imaju oba znaka i uber i lyft, moguce da imaju dva razlicita telefona
Reply With Quote
  #13  
Staro 06.10.2019, 02:27
reg reg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.02.2015
Poruke: 50
Nepromenjeno

Meni je tako receno (10 sati) kad su me odobrili da radim kao uber vozac. Za lyft nisam prosao background check jer nemam dobar driver record.
Nisam hteo da vozim za uber
Zadnjih godinu dana lyft je popularniji, zato sto ie jeftiniji.
Reply With Quote
  #14  
Staro 06.10.2019, 20:28
reg reg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.02.2015
Poruke: 50
Nepromenjeno

Kakav je work force trenutno. Jel bas toliko lose pa se resenje trazi u uber-u?
Reply With Quote
  #15  
Staro 06.10.2019, 23:38
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik reg Prikaz poruke
Kakav je work force trenutno. Jel bas toliko lose pa se resenje trazi u uber-u?
lako je lyftu da snizava cenu kad se ne radi o njihovom D jer njima je provizija ostala ista. Sta vise povecala se jer su preuzeli voznje od ubera.

Work force je takav kakav je, dok bude bilo interesa vozice ljude. Pretpostavljam da ce se uskoro pojaviti i neki Gratis koji ce besplatno prevoziti...
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #16  
Staro 19.10.2019, 15:49
reg reg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.02.2015
Poruke: 50
Nepromenjeno

Taksista ne moze da bobije chauffeur license ako ima felony. Felonima je zabranjeno dozivotno da voze taksi.

Uber zaposljava felone, ilegalce i one sa svezim DUI.
Ocajni su za vozacima.

Veca su opasnost uber vozaci za putnike nego obratno.
Reply With Quote
  #17  
Staro 20.10.2019, 02:56
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik reg Prikaz poruke
Taksista ne moze da bobije chauffeur license ako ima felony. Felonima je zabranjeno dozivotno da voze taksi.

Uber zaposljava felone, ilegalce i one sa svezim DUI.
Ocajni su za vozacima.

Veca su opasnost uber vozaci za putnike nego obratno.
Realno kad pogledas ko sve vozi uber, od same tehnike voznje sve ti je jasno....boze, hocemo li stici zivi....
Reply With Quote
  #18  
Staro 22.10.2019, 09:10
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Arrow

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Realno kad pogledas ko sve vozi uber, od same tehnike voznje sve ti je jasno....boze, hocemo li stici zivi....
realno meni generalno idu na Q ljudi koji sve i svugde traze sto jeftinije, a sami su sebi odredili da moraju da zarade $150 dnevno za neki njesra posao. Dzizs. Helouuu ? Koliko para toliko muzike

podsecaju me na one balkanske gazde koji kupuju sebi 5 auto a radnike placaju minimalac.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #19  
Staro 22.10.2019, 15:19
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
realno meni generalno idu na Q ljudi koji sve i svugde traze sto jeftinije, a sami su sebi odredili da moraju da zarade $150 dnevno za neki njesra posao. Dzizs. Helouuu ? Koliko para toliko muzike

podsecaju me na one balkanske gazde koji kupuju sebi 5 auto a radnike placaju minimalac.
Ja znam dosta nasih koji koji su ilegalci i voze uber jer nemaju drugu opciju, pre toga su vozili kamion, a dozvole za kola nekako smuljaju i uspeju da produze
Reply With Quote
  #20  
Staro 25.01.2023, 02:08
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno Taktika za uber lyft

Jedno 6 mjeseci sam radio ovaj ride share uber I lyft
Posto sam radio samo part time od 6 p.m imao sam cijeli dan na raspolaganju ali se pokazalo da je to jako losa ideja da radim uber preko dana. ..
Aiport strategy
Ustajao sam od 3 a.m posto sam znao da prvi letovi krecu od 5h .. Moja se strategija je bila jednostavna samo voziti putnike prema aiportu I nazad dok ne zaradim +200$. ... Voznja do aerodrome je kostala oko 35-50 dolara +tips i u 90 % imam mach voznju nazad prema Denveru . Onda opet stavim filter samo aiport i cekam . Fakticki aiport i nazad je oko 100$ i ako uspijem da to uradim 2 ,3 puta na konju sam ... Nekada prije jutarnje guzve znam da odvezem po 3 puta aiport I nazad a jednom sam imao voznju za Vail sa aiporta taj dan je bio blizu 800 $ 🤣🤣🤣🤣 ... ovo je dobra strategija posto je tip zagarontovan u 90% slucajeva a I nemas veze sa pijancima I budalama ..... Ovu sam strategiju doveo do savrsensva pa sam dobro prolazio ...
Ovu strategiju bi prepurucio svima kojima je aiport van grada i mora se voziti duze vrijeme . Jako je bitno da dobijete voznju nazad tako da ne idete prazni nazad prema gradu , nekada morate kruziti da bi dobili voznju....
Ovo je dobar gig posto niste obavezni da radite svaki dan , malo je nezgodno ustajati ali I to nije toliko posto mozete otkunjati preko dana... potrosnja goriva je u to vrijeme bila oko 30$ do 40 $ .... Radio sam ovo dok nisam dobio full time posao... Negdje sam vec pominjao , kombinacija ovog I ups part time je dobitna kombinacija za nekog ko je tek dosao u USA.... Samo da radite 5,6 sata za 5 dana mozete da prodjete oko 900 $ do 1200 $ + ups job oko 400 $ I jos imate besplatno zivotbo osiguranje u UPS , besplatne masaze ( to sam koristi 3 puta sedmicno) .. To je neki put koji sam prosao i pokazao se dobro isplaniran
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.