ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2018 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #141  
Staro 20.10.2017, 15:26
Tia Tia je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vani Prikaz poruke
Rekli su mi da ce mi dhl javiti ali kao tri radna dana, mada mozda i duzer, svakako mozes pozvati dhl njihovu poslovnicu i da vidis, ja cu u pon zvati, vez brige Tina samo opusteno, sve je proslo samo se cekaju pasosi mozda je bilo dosta ljudi tog dana pa zato, nema brige samo pozitivno
Hvala Vani! Sve najbolje ti zelim u novom zivotu...Cestitam !!!
Reply With Quote
  #142  
Staro 20.10.2017, 17:34
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BorisVa Prikaz poruke
Dobio sam email ali sam zaboravio conformation number I ne mogu da proverim kada je interviju... Moze li neko da mi pomogne?
Odete na zvanican sajt lutrije

https://www.dvlottery.state.gov/

Imate ispod gde pise 'Confirmation number' plavim slovima malim napisano 'forgot confirmation number' i onda ce vam traziti da napisete vasu email adresu cini mi se,i podatke radi vase verifikacije i poslace vam taj broj. Pozdrav i Srecno
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.

Last edited by Makica@; 20.10.2017 at 17:41.
Reply With Quote
  #143  
Staro 20.10.2017, 20:18
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MickeyMouse Prikaz poruke
Pozdrav svima,
prvo želim da čestitam svima kojima je odobrena viza, puno sreće u budućem životu u USA. Zanima me da li bi neko podelio sa nama kada im je stigao poziv, kako bih znao kada otprilike da očekujem da stigne i meni...
Informacija za sve nove clanove da, svi koji to zele, mogu ovde na forumu da napisu svoj CN, datum slanja DS-260 i ako su dobili, datum intervjua, i bice uvrsteni u tabelu izvucenih, koja se nalazi na linku u mom potpisu. Srecno svima!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #144  
Staro 20.10.2017, 20:23
Tia Tia je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Informacija za sve nove clanove da, svi koji to zele, mogu ovde na forumu da napisu svoj CN, datum slanja DS-260 i ako su dobili, datum intervjua, i bice uvrsteni u tabelu izvucenih, koja se nalazi na linku u mom potpisu. Srecno svima!
Mislim da je euphoria89 pozelenela ali nisam sigurna, proverite u MKDintervju...
Reply With Quote
  #145  
Staro 20.10.2017, 20:28
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BorisVa Prikaz poruke
Dobio sam email ali sam zaboravio conformation number I ne mogu da proverim kada je interviju... Moze li neko da mi pomogne?
Da li imaš broj pod kojim si se prijavio? Ako imaš, idi prvo na proveru kao kad si proveravao da li si izvučen. Tamo ćeš videti svoj CN. Ako ne znaš ni to, onda pogledaj prethodne diskusije u forumu. Koliko se sećam neko je već pitao isto pitanje.

Čuvaj svoj CN.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #146  
Staro 20.10.2017, 20:50
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tia Prikaz poruke
Mislim da je euphoria89 pozelenela ali nisam sigurna, proverite u MKDintervju...
Hvala Vam na informaciji, to mi je promaklo. Upisano u tabelu.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #147  
Staro 20.10.2017, 22:42
Tea900 Tea900 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.09.2017
Poruke: 21
Smile

Zdravo svima. Evo i mi smo pozelenili Izvucen je bio moj momak. DS poslao nekad pocetkom juna. Vjencanje zakazali za 27.08, u medjuvremenu nam stize mail za intervju koji je zakazan za 02.10. 2017. Ja sve uspijem da stignem da povadim dokumente, ljekarski sve zavrsimo, nazovemo ambasadu kako bi nam otkljucali da u DS-u doda mene, ali oni govore kako ne mogu otkljucati prije 01.10.2017 jer tek tad krece nova fiskalna godina, kazu nam da ne dolazimo 02.10 vec da ih tad pozovemo kako bi nam otkljucali. Sve to odradimo i intervju nam ponovo zakazu za 16.10. Ljubaznost na visokom nivou, sve je proslo super. Predali dokumente(moj suprug nije imao ovjerenu kopiju diplome ali to nije bio problem oni su je tamo kopirali i ovjerili), cak smo nesto i u DS krivo popunili ali ni to nije bio problem ona je usla i ispravila. Razgovor sa konzulom opusten. Gdje idemo, sta planiramo, kako smo se upoznali i to je to. Mi smo bili prosle godine na work and travel programu i rekao je kako je to super sto vec znamo gdje cemo i sto cemo imati poslove. Uglavnom, najvaznije je da vam je dokumentacija uredna, ostalo je formalnost. Srecno svima, ako neko ima neko pitanje neka slobodno pise ! Pozdrav
Reply With Quote
  #148  
Staro 20.10.2017, 23:00
Tia Tia je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tea900 Prikaz poruke
Zdravo svima. Evo i mi smo pozelenili Izvucen je bio moj momak. DS poslao nekad pocetkom juna. Vjencanje zakazali za 27.08, u medjuvremenu nam stize mail za intervju koji je zakazan za 02.10. 2017. Ja sve uspijem da stignem da povadim dokumente, ljekarski sve zavrsimo, nazovemo ambasadu kako bi nam otkljucali da u DS-u doda mene, ali oni govore kako ne mogu otkljucati prije 01.10.2017 jer tek tad krece nova fiskalna godina, kazu nam da ne dolazimo 02.10 vec da ih tad pozovemo kako bi nam otkljucali. Sve to odradimo i intervju nam ponovo zakazu za 16.10. Ljubaznost na visokom nivou, sve je proslo super. Predali dokumente(moj suprug nije imao ovjerenu kopiju diplome ali to nije bio problem oni su je tamo kopirali i ovjerili), cak smo nesto i u DS krivo popunili ali ni to nije bio problem ona je usla i ispravila. Razgovor sa konzulom opusten. Gdje idemo, sta planiramo, kako smo se upoznali i to je to. Mi smo bili prosle godine na work and travel programu i rekao je kako je to super sto vec znamo gdje cemo i sto cemo imati poslove. Uglavnom, najvaznije je da vam je dokumentacija uredna, ostalo je formalnost. Srecno svima, ako neko ima neko pitanje neka slobodno pise ! Pozdrav
Cestitam Kada su vam rekli da cete dobiti pasose nazad?
Reply With Quote
  #149  
Staro 21.10.2017, 16:31
Tea900 Tea900 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.09.2017
Poruke: 21
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tia Prikaz poruke
Cestitam Kada su vam rekli da cete dobiti pasose nazad?
Hvala ! Rekli su nam za 3-4 dana, ali su pasosi stigli nakon 2 dana.
Reply With Quote
  #150  
Staro 21.10.2017, 17:43
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Čestitam. Želim vam puno uspeha u Americi. Javite nam se koji put da sa nama podelite vaša iskustva.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV-2018: Školovanje SEEUSAIC Prijava na Lutriju 10 24.03.2021 22:14
Pomoc oko DS-260 DV-2018 simbad Uputstva za dobitnike 210 22.07.2018 12:47
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:33.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.