ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #181  
Staro 07.10.2019, 23:33
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Meni deluje da ce ovo ukucavanje broja pasosa pri prijavljivanju za zelenu lutriju imati veliki uticaj pri vadjenju turisticke vize. Sad imaju tacno koja se osoba prijavila za emigraciju
Reply With Quote
  #182  
Staro 08.10.2019, 02:26
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Markonato Prikaz poruke
Meni deluje da ce ovo ukucavanje broja pasosa pri prijavljivanju za zelenu lutriju imati veliki uticaj pri vadjenju turisticke vize. Sad imaju tacno koja se osoba prijavila za emigraciju
Nema bas logike da prijava na lutriju bude presudna za stvaranje imigracionog intenta. Kad bi to tako islo, ja bih vec bio ozbiljan kandidat za kupovinu jednog kompleksa zgrada na West sideu samo zato jer nedeljno uplatim taj Powerball i Megamilion ovamo

Imaju oni druge metode provjere i kriterijume za turisticku vizu. Ako zaista aplicirate za tu turisticku iz zelje da turisticki posjetite zemlju i nemate u planu nikakvo muljanje, nemajte brige. Meni odobrise i studentsku lagano, a jos sam ja izvucen na lutriji i konzul je to tamo jasno vidio. Prije toga nekoliko turistickih odobrenih, nikad nikakav problem. Uopste nisu toliki bauk, stavise, svaki odlazak u tu Ambasadu me uvjerio kolika su to gospoda za razliku od Britanaca koji su bas smecari kad je u pitanju dobijanje turisticke vize.
Reply With Quote
  #183  
Staro 08.10.2019, 09:00
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Photo validator oficijalni ti je najbolja stvar.
... e ta je idealna za validatora nariktate lijepo glavu u parametre i sve top...
..tacno tako ..ovo je dobar savet za sve koji koriste fotografa..upravo to...treba traziti tu udaljeniju sliku (zapravo veca u pix) koju onda samo namestis a on odradi sve
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #184  
Staro 08.10.2019, 09:08
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik neus Prikaz poruke
Nema bas logike da prijava na lutriju bude presudna za stvaranje imigracionog intenta. Kad bi to tako islo, ja bih vec bio ozbiljan kandidat za kupovinu jednog kompleksa zgrada na West sideu samo zato jer nedeljno uplatim taj Powerball i Megamilion ovamo

Imaju oni druge metode provjere i kriterijume za turisticku vizu. Ako zaista aplicirate za tu turisticku iz zelje da turisticki posjetite zemlju i nemate u planu nikakvo muljanje, nemajte brige. Meni odobrise i studentsku lagano, a jos sam ja izvucen na lutriji i konzul je to tamo jasno vidio. Prije toga nekoliko turistickih odobrenih, nikad nikakav problem. Uopste nisu toliki bauk, stavise, svaki odlazak u tu Ambasadu me uvjerio kolika su to gospoda za razliku od Britanaca koji su bas smecari kad je u pitanju dobijanje turisticke vize.
ovo za Britance potpisujem ...neverovatno dokle je to islo pri ulasku, vadila sam im strucnu literaturu sa fakulteta kod jednog odlaska kod kojeg je sve bilo unapred od mojih itekako skupo placeno i regulisano
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #185  
Staro 08.10.2019, 10:18
Malinica Malinica je offline
Član
 
Datum prijave: 07.10.2019
Poruke: 4
Nepromenjeno

Hvala svima na odgovorima,resila sam problem sa slikama problem je bio u 591x591pks umesto 600...forumski validator ih je oznacio ok ali kad sam probala na drugim validatorima izbacilo je da moraju biti minimum 600x600pks pa sam tako trazila fotografu i evo jutros sam se uredno prijavila.
Inace bila sam u Americi mnogo puta do sada, imam vazecu turisticku vizu ova mi je 4. do sad...prvi put se prijavljujem na lutriju i stgarno se nadam da to nema veze sa turistickim posetama ako se sve lepo postuje da ne bi trebalo da prijava za luttiju bude problem za neku budicu turisticku vizu...uglavnom videcemo
Reply With Quote
  #186  
Staro 08.10.2019, 14:46
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Malinica Prikaz poruke
Hvala svima na odgovorima,resila sam problem sa slikama problem je bio u 591x591pks umesto 600...forumski validator ih je oznacio ok ali kad sam probala na drugim validatorima izbacilo je da moraju biti minimum 600x600pks pa sam tako trazila fotografu i evo jutros sam se uredno prijavila.
Inace bila sam u Americi mnogo puta do sada, imam vazecu turisticku vizu ova mi je 4. do sad...prvi put se prijavljujem na lutriju i stgarno se nadam da to nema veze sa turistickim posetama ako se sve lepo postuje da ne bi trebalo da prijava za luttiju bude problem za neku budicu turisticku vizu...uglavnom videcemo
Nitko do sada nije imao problema, jer te dve vize ne iskljucuju jedna drugu, a tako su komentarisali i na sluzbenim radionicama.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #187  
Staro 08.10.2019, 16:15
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
Nitko do sada nije imao problema, jer te dve vize ne iskljucuju jedna drugu, a tako su komentarisali i na sluzbenim radionicama.
to mi ne znamo. Mislim mozemo samo da nagadjamo kako se obradjuju podaci, a ima dosta ljudi koji bivaju odbijeni za turisticku...
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #188  
Staro 08.10.2019, 16:21
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
to mi ne znamo. Mislim mozemo samo da nagadjamo kako se obradjuju podaci, a ima dosta ljudi koji bivaju odbijeni za turisticku...
to je apsolutno tacno da su mnogi odbijeni za turisticku, kao i da nista nije sigurno, ali su se bar tako sluzbeno izjasnili na upit, pa ja tako navodim -e sad jel im za verovati ili ne...,.kao sto onda nista nije sigurno pa ni modus i rezon operandi upisa br pasosa
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #189  
Staro 08.10.2019, 16:25
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
to je apsolutno tacno da su mnogi odbijeni za turisticku, kao i da nista nije sigurno, ali su se bar tako sluzbeno izjasnili na upit, pa ja tako navodim -e sad jel im za verovati ili ne...,.kao sto onda nista nije sigurno pa ni modus i rezon operandi upisa br pasosa
Cujao sam price gdje su ljudi koji ucestvuju na lutriji prilikom intervjua za turisticku vizu bili pitani da li su igrali ili ne (dal je to bilo samo nasumicno ili ciljano pitanje to ne znam).
U svakom slucaju, zvanican je stav ambasade da ovo ne predstavlja prepreku za dobijanje turisticke vize....sad ako odete u ambasadu i aplicirate a nemate recimo zadnjih pola godine ili godinu posao, nikakvu nekretninu ili vozilo na svoje ime, naravno da vam eventualna peticija za lutriju nece ici u korist. Medjutim, ukoliko ste regularni, ne vjerujem da ce predstavljai ikakav problem.
Reply With Quote
  #190  
Staro 08.10.2019, 16:27
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

..naime ne znam jesam li razumljiva, govorim pravnickom terminologijom pa ne znam da li se razume kada kazem da vize ne iskljucuju jedna drugu, govorim da onaj tko dobije turisticku nije zbog toga pretplacen na ovu drugu i obrnuto. Isto tako onaj tko bude odbijen za turisticku ne znaci da istovremno nemoze da dobije vizu za green card. Dakle to su odvojeni procesi.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.