ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #981  
Staro 31.05.2018, 09:17
Vojvodjanka Vojvodjanka je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 5
Nepromenjeno

Hvala vam puuuuuuuuuuuuuuuno svima!!!!
Mnogo ste mi pomogli!
Reply With Quote
  #982  
Staro 31.05.2018, 09:45
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vojvodjanka Prikaz poruke
Imam 2 pitanja, pa ako bi neko mogao da mi pomogne.

Iscitala sam skroro ceo forum, ali bih htela da mi neko od vas iskusnijih potvrdi.

Prvo: Imam jako nizak broj koji je izvucen DV201900000xxx.

Ne odgovara mi da popunim odmah jer bi me zvali jako rano na intervju posto imam nizak broj (ako sam dobro shvatila iz ovde iscitanog) Odgovara mi da to bude malo kasnije. Do kad najkasnije da punim DS- 260? Do septembra mozda? Da li je moguce da posto imam nizak broj da mogu da rizikujem da DS-260 posaljem 'prekasno' tj. da moj broj 'prodje'?

Drugo: Pasos mi istice u decembru 2019. Videla sam na svim sajtovima da treba da bude vazeci 6 meseci nakon ulaska u SAD. Da li mogu da odem na interjvu (koji ce biti npr. izmedju oktobra i juna, u zavisnosti od toga kada cu da posaljem DS-260) sa starim pasosem koji ce tada vaziti jos 6 meseci i vise, pa da izvadim novi pre decembra, tj. pre potencijalnog ulaska u SAD?
(Naravno sve ovo pod uslovom da mi Zelana karta bude odobrena )

Unapred sam vam zahvalna na odgovoru jer u zavisnosti od toga cu i da popunim DS-260.
Od prosle godine, ds obrasci se obradjuju samo za brojeve koji ce biti aktuelni u odredjenom mjesecu ili manji.
Za oktobar je presjek (cut off) bio do broja CN2600, obradjivali su se samo brojevi do 2600, nikako veci. Za novembar, cut off je bio na 4500, obradjivali su se CN za brojeve izmedju 2600 i 4500 i za neke koji su manji od 2600. Manji brojevi imaju prednost, jer se veci brojevi ne obradjuju dok ne dodje vrijeme za to. Otprilike, njima treba izmedju 4 i 6 nedelja da obrade obrazac, bar po iskustvu forumasa, koji su pisali.
Ako posaljete svoj obrazac, na pr u septembru, Vi mozete doci na red ili u drugoj polovini novembra ili tokom decembra, u zavisnosti jeste li poslali obrazac 1. septembra ili na pr. 30. Pratite statistiku i odlucite, kako je za Vas najbolje.
Srecno!
Reply With Quote
  #983  
Staro 31.05.2018, 09:51
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Ako vam je bitno da kao sto rekoste intervju bude kasnije mozete poslati ds kad god hocete, kad prodje vas broj pa posaljete obrazac obrada je 4-6 nedelja I sa narednim VB vam bude zakazan intervju. Tako je od ove godine a pisem iz licnog iskustva. Pasoš bolje zameniti. Srećno!
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #984  
Staro 31.05.2018, 13:45
ALEX2606 ALEX2606 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.05.2018
Poruke: 15
Nepromenjeno

Pozdrav svima! I mi smo imali sreće ove godine i to iz prvog puta... Moj CN je 30xxx, da li neko može da poceni time-line za intervju, s obzirom da bi nama odgovaralo što pre?
Takođe, ako ne bude poziva (pozivnog mail-a) do oktobra, da li da se pijavljujem na DV 2020, iako sam izvučen ove godine?

Hvala unapred!
Reply With Quote
  #985  
Staro 31.05.2018, 15:41
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ALEX2606 Prikaz poruke
Pozdrav svima! I mi smo imali sreće ove godine i to iz prvog puta... Moj CN je 30xxx, da li neko može da poceni time-line. Takođe, ako ne bude poziva (pozivnog mail-a) do oktobra, da li da se pijavljujem na DV 2020, iako sam izvučen ove godine?
Pozdrav I vama I cestitam! Ove godine kazu da nazalost tako visoki brojevi nece stici na red ali ne mozemo predvideti kako ce biti sledece godine Nadamo da ce biti bolje nego ove. Svakako ne gubite nista da u oktobru odigrate ponovo. Puno sreće!
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #986  
Staro 31.05.2018, 16:20
ALEX2606 ALEX2606 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.05.2018
Poruke: 15
Nepromenjeno

Da li to znači da nas ne pozovu na intervju uopšte i da aplikujemo u oktobru ponovo?!
Hvala
Reply With Quote
  #987  
Staro 31.05.2018, 16:41
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ALEX2606 Prikaz poruke
Da li to znači da nas ne pozovu na intervju uopšte i da aplikujemo u oktobru ponovo?!
Hvala
ALEX2606 Upravo tako je forumaš sugerisao , izgledno je naime da Vaš broj svakako neće niti biti pozvan do oktobra, a to da li će uopšte zasada još nitko ne može da garantuje...no isto je tako i vrlo je moguće da ćete da ipak stignete a red i da dočekate Vaš intervju..sretno
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #988  
Staro 31.05.2018, 16:52
ALEX2606 ALEX2606 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.05.2018
Poruke: 15
Nepromenjeno

Nadamo se.... da ova euforija ne splasne tek tako

Zaista sam se slučajno zakačio na Forum u vezi sasvim druge stvari, ali sam naleteo na vezu CN i termina za intervju i šokirao se!

Zanima me da li ljudi koji šalju odgovore imaju relevantne informacije o redosledu pozivanja i odakle; nezamislivo mi je da neko može da barata ovako osetljivim informacijama o terminima za intervju u Ambasadi i stavlja na Forum; ako je na osnovu ličnog iskustva, onda je to nešto drugo...

Hvala još jednom na odgovoru i pozdrav!
Reply With Quote
  #989  
Staro 31.05.2018, 17:21
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Nisu to nikakve osetljive informacije tj. šta je osetljivo ako neko kaže da će npr. broj 5000 da bude current tj. da će da ima intervju u oktobru ili novembru? Svakog meseca javno izlazi visa bulletin u kome piše koji je cutoff broj za naredni mesec tj. naredna dva. Samo brojevi koji su ispod tog cutoff broja će biti pozvani za intervju tog meseca. TO su svima javno dostupni podaci, nema nikakve misterije, teorije zavere i sl.
Preporučujem da uzmete sami da pročitate sve što možete o lutriji, kako funkcioniše proces, koji su uslovi i sl. Ovaj forum je prava riznica znanja o lutriji. Biće Vam dosta lakše tako i bolje ćete razumeti ako sami uđete u srž problema.
Reply With Quote
  #990  
Staro 31.05.2018, 20:58
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Još pre no što sam bio izvučen, dosta toga sam ovde pročitao. Kada sam saznao da sam izvučen, onda sam svako veče visio na forumu i čitao stare tredove i postove.

Puno toga može da se sazna ovde. Pre 2 dana, par sati nije radio forum. To me toliko unervozilo, da sam morao da kupim (i pojedem) skoro ceo quadro sladoled. Kad je proradio forum, dokusurio sam sladoled, u slavljeničkoj atmosferi
Zavisnik od foruma? Ma jok, čni vam se.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.