ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #161  
Staro 17.07.2018, 21:56
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ana2018 Prikaz poruke
Imam ja jedno pitanje, nemojte da me uzmete za zlo: ako ste znali da vas samo 20 dana deli od 10 godina nakon boravka u USA, zasto niste probali da odlozite intervju, da barem tu nedoumicu otklonite?
Velika je stvar i nadanje i zelja da se dodje ovde, ali mozda ste bre ljudi mogli i tu malu stvar da nekako prebrodite i odlozite intervju....
Bas mi je zao.... rasplakah se i ja.... ali nema nista od plakanja, glavu gore i samo gledajte napred u buducnost zbog vas, vase dece!
Niste razumeli, a probala sam sve objasniti... nije problem datum intervjua. Mi jesmo sve itekako odlozili (mogli smo doci na red u dec 2017) slanjem ds obrasca tek 24. Marta. 2018. Problem je 20. Okt 2008 kao datum izlaska iz zemlje, dakle 20. Okt 2018 bi nam se najranije mogla izdati viza-navrsava se punih 10 godina, a fiskalna godina I poslednja viza koja se može izdati je 30. Sep 2018. Pozdrav!
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #162  
Staro 17.07.2018, 22:02
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Kad ste popunili ds260? Svakako ako ste tamo odgovorili da ste ostali vise od godinu dana, nije mislim bitno za intervju kada se odrzava nego stanje u trenutku popunjavanja ds260.
S obzirom da nam je konzul rekla da je problem tih 20 dana mislim da bi nas mogli staviti na AP do punih 10god ali pod uslovom da je to pre 30. Sep a nije tako da mozda nam Usa nije sudjena, igracemo lutriju a oprobati Skandinaviju... Veliki pozdrav!
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #163  
Staro 17.07.2018, 22:26
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Zao mi je bas, dosta para propalo ali prvenstveno sansa za nov zivot.
Reply With Quote
  #164  
Staro 18.07.2018, 14:58
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Sansa za "novi" zivot uvek postoji. Glupo je razmisljati da je green card jedini izlaz iz Srbije (ovo nije namenjeno nikome posebno vec svima koji tako razmisljaju). Ukoliko imate priliku, probajte nesto za Evropu. Na kraju, igrajte ponovo, postoje ljudi koje su i tri puta izvukli
Reply With Quote
  #165  
Staro 18.07.2018, 21:04
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik misternice Prikaz poruke
Sansa za "novi" zivot uvek postoji. Glupo je razmisljati da je green card jedini izlaz iz Srbije (ovo nije namenjeno nikome posebno vec svima koji tako razmisljaju). Ukoliko imate priliku, probajte nesto za Evropu. Na kraju, igrajte ponovo, postoje ljudi koje su i tri puta izvukli
Hvala Misternice na recima podrške. U gornjem postu mozete videti da nam je plan upravo takav. Vama zelim puno useha I novih sansi u Usa ;-)
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #166  
Staro 25.08.2018, 00:17
Nikola Zuy Nikola Zuy je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 6
Post Www

Da li neko zna ako me kojim slučajem izvuku, da li će mi praviti problem sto sam u osnovnoj školi jednu godinu ponavljao, srednja škola završena sve u roku, upisan fakulet(četvorogodišnje studije), još jedna godina do završetka...
Reply With Quote
  #167  
Staro 25.08.2018, 00:49
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikola Zuy Prikaz poruke
Da li neko zna ako me kojim slučajem izvuku, da li će mi praviti problem sto sam u osnovnoj školi jednu godinu ponavljao, srednja škola završena sve u roku, upisan fakulet(četvorogodišnje studije), još jedna godina do završetka...
Nece Vam praviti problem, jer imate skolovanje u kontinuitetu. Ponavljanje jednog razreda spada u redovno skolovanje.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #168  
Staro 25.08.2018, 01:19
Nikola Zuy Nikola Zuy je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 6
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Nece Vam praviti problem, jer imate skolovanje u kontinuitetu. Ponavljanje jednog razreda spada u redovno skolovanje.
Hvala na odgovoru, ali ovde je neko napisao čini mi se ,, damagon”, da mora da bude školovanje u kontinuitetu( bez ponavljanja) on je to konkretno napisao za srednju školu, sad ne znam šta je tačno ..
Reply With Quote
  #169  
Staro 25.08.2018, 09:51
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikola Zuy Prikaz poruke
Da li neko zna ako me kojim slučajem izvuku, da li će mi praviti problem sto sam u osnovnoj školi jednu godinu ponavljao, srednja škola završena sve u roku, upisan fakulet(četvorogodišnje studije), još jedna godina do završetka...
Mislim da se osnovna skola nakon zavrsene srednje podrazumeva i da je niko ne proverava.
Reply With Quote
  #170  
Staro 26.08.2018, 14:21
Nikola Zuy Nikola Zuy je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Mislim da se osnovna skola nakon zavrsene srednje podrazumeva i da je niko ne proverava.
Valjda bi trebalo tako da bude,
Hvala na odgovorima..
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:45.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.