ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #361  
Staro 25.01.2021, 09:07
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Izvinjavam se za info koji sam uputio pre vremena i provere. Priznajem da sam malo prenaglio. Totalno ste u pravu i za kongres i za sve. Vise mi je muka od ove blokade i voleo bih da verujem da ce sve biti kao iz bajke... samo sto realnost sve vise pritiska na losu stranu price.
Reply With Quote
  #362  
Staro 27.01.2021, 12:03
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Danijela98 Prikaz poruke
Sad je već kasno ali hajde ipak da pitam.
Muž je rodjen u Kosovskoj Mitrovici 1995. Kada smo popunjavali prijavu stavili smo za drzavu rodjenja Srbiju, jer on nema kosovski rodni list i prosto je nemoguce da dodjemo do njega jer je maticna knjiga iz Kosovske Mitrovice premestena u Kraljevo, stoga je jedini pasos koji on ima pasos Srbije. Stavili smo Srbiju kao drzavu rodjenja samo zato sto u slucaju izvlacenja necemo moci da prilozimo rodni list iz zemlje rodjenja.
Zanima me koliko nas to moze kostati diskvalifikacije?

Ukoliko ste dobili Success na kraju i dobnili onaj konfirmacijski broj, onda je sve primljeno...ako Vas izvuku, onda dalje pojašnjavajte u amabasadi, prikupite te dokumente itd.....
Reply With Quote
  #363  
Staro 28.01.2021, 02:41
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
To što demokrate imaju većinu ne znači da se tamo, kao kod nas, glasa po automatizmu, da ne kažem na zvonce, ko je pratio rad N. Skupštine u Srbiji znaće o čemu pričam. Tamo sede ljudi koji u pravom smislu te reči predstavljaju i štite interese svojih građana tj. ljudi koji su glasali za njih i ne glasaju po partijskom naređenju.
Velika je zabluda da predstavljaju i stite interese svojih gradjana, velika vecina upravo glasa radi interesa svoje partije odnosno korporacija/masinerije koja iza njih stoji.
Slobodno nek navede neko sta je u poslednje vreme izglasano, a da je u korist vecine odnosno prosecnog gradjanina.

Danijela
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #364  
Staro 28.01.2021, 17:34
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Poenta mog posta je bila da neće po default-u da glasaju samo zato što je Bajden predložio. A svako ko je gledao seriju House of cards je mogao da vidi kako od prilike funkcioniše sistem tamo. Nije savršen, ali je što se demokratije tiče daleko ispred ovog u Srbiji.
Reply With Quote
  #365  
Staro 30.01.2021, 03:14
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Izvinjavam se za info koji sam uputio pre vremena i provere. Priznajem da sam malo prenaglio. Totalno ste u pravu i za kongres i za sve. Vise mi je muka od ove blokade i voleo bih da verujem da ce sve biti kao iz bajke... samo sto realnost sve vise pritiska na losu stranu price.
No problem.

Secam se kad sam cekao poziv za intrevju. Cuvena DV2018. Bilo je gusto do samog kraja. Ja sam kalkulisao posle svakog bulletina. Kada je izasao avgustovski (pretposlednji) i kad su me promasili za par stotina brojeva umalo nisam puk'o.

Dosta njih je imalo crne slutnje, ali je onda izasao septembarski bulletin. I

Sad veselo pijuckam americko pivo i uzivam gledajuci Hjuston sa terase.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #366  
Staro 30.01.2021, 03:45
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
No problem.

Secam se kad sam cekao poziv za intrevju. Cuvena DV2018. Bilo je gusto do samog kraja. Ja sam kalkulisao posle svakog bulletina. Kada je izasao avgustovski (pretposlednji) i kad su me promasili za par stotina brojeva umalo nisam puk'o.

Dosta njih je imalo crne slutnje, ali je onda izasao septembarski bulletin. I

Sad veselo pijuckam americko pivo i uzivam gledajuci Hjuston sa terase.
Mislis texasko pivo, nemoj da te cuju tamo, i oni bi da se cepaju🤣😜🤣
Reply With Quote
  #367  
Staro 09.02.2021, 14:00
leaspasic leaspasic je offline
Član
 
Datum prijave: 09.02.2021
Poruke: 1
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caliboy Prikaz poruke
Izvinjavam se za info koji sam uputio pre vremena i provere. Priznajem da sam malo prenaglio. Totalno ste u pravu i za kongres i za sve. Vise mi je muka od ove blokade i voleo bih da verujem da ce sve biti kao iz bajke... samo sto realnost sve vise pritiska na losu stranu price.
U pravu ste, nikad nije bilo "mrtvije" na svim poljima, i nikad nije bilo teze uspeti u ovom procesu.
Reply With Quote
  #368  
Staro 10.02.2021, 03:44
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Mislis texasko pivo, nemoj da te cuju tamo, i oni bi da se cepaju🤣😜🤣
Izvinjavam se, tek sada sam video odgovor.

Naravno, teksasko pivo. U Hjustonu (a i siroj okolini) ima puno pivara. Za dve godine nisam stigao da posetim sve pivare, a kamoli da probam sva piva.

Za pivo jos i nisu tako zagrizeni, ali rostilj

Kad sam im rekao da je nas rostilj bolji, odmah su se naljutili.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #369  
Staro 10.02.2021, 04:31
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke

Za pivo jos i nisu tako zagrizeni, ali rostilj

Kad sam im rekao da je nas rostilj bolji, odmah su se naljutili.

Ne znam da li je generalno bolji, ali nisam do sada primetio da je iko od poznaninka odbio "nasu" hranu. Ne bih ni rekao da je iz kurtoazije, moje iskustvo je da jedu kao ludi i traze da ponesu "za sutra". Naravno da su ukusi razliciti, ali meni kada cujem beef, jos uvek prvo pomislim na Gigija, ili na na ugljenisani rostilj, nego na nesto ukusno. Ali, ima vremena. Neke sam i tovario da mi religija ne dozvoljava beef.
Reply With Quote
  #370  
Staro 10.02.2021, 09:29
caliboy caliboy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2020
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
No problem.

Secam se kad sam cekao poziv za intrevju. Cuvena DV2018. Bilo je gusto do samog kraja. Ja sam kalkulisao posle svakog bulletina. Kada je izasao avgustovski (pretposlednji) i kad su me promasili za par stotina brojeva umalo nisam puk'o.

Dosta njih je imalo crne slutnje, ali je onda izasao septembarski bulletin. I

Sad veselo pijuckam americko pivo i uzivam gledajuci Hjuston sa terase.
He he, i ja sam sada kao ti tada. Samo nesto kalkulisem oko bulletina i mozgam. Nadam se da cu do godine biti kao ti sada i da cu biti negde na okeanu juzne CA. BTW tamo gde ja idem ima isto zilion pivara. Vec sam bio i probao neka ali cilj mi je da probam sva... ziveliii !!!
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.