ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Trogodisnja srednja skola » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 12.07.2014, 19:01
deki123 deki123 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.07.2014
Poruke: 1
Nepromenjeno Trogodisnja srednja skola

Da li ima neke sanse da se konkurise za vizu sa samo trogodisnjom srednjom skolom?Nemam dvije godine iskustva upisano u knjizici.Unaprijed hvala na odgovoru.
Reply With Quote
  #2  
Staro 12.07.2014, 20:41
johnny_nyc's Avatar
johnny_nyc johnny_nyc je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 296
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik deki123 Prikaz poruke
Da li ima neke sanse da se konkurise za vizu sa samo trogodisnjom srednjom skolom?Nemam dvije godine iskustva upisano u knjizici.Unaprijed hvala na odgovoru.
nema, uvjeti su minimalno 4 godišnja završena srednja škola ili 12 godina radnog iskustva, i to ne sva zanimanja.
__________________
Prijave: 2001, 2009, 2010, 2011,2012...

06.05.2013. cura izvučena broj 15***
07.06.2013. poslani papiri za KCC
17.06.2013. papiri stigli u KCC
03.09.2013. odgovor iz KCC da su papiri u procesu
03.02.2014. interview odgođen
28.02.2014. liječnički odrađen
24.03.2014. novi datum interviewa

24.03.2014. green day
21.08.2014. USA LPR
Reply With Quote
  #3  
Staro 22.08.2014, 16:30
Igor Lazarevic Igor Lazarevic je offline
Član
 
Datum prijave: 22.08.2014
Poruke: 1
Nepromenjeno radno iskustvo

Da li mogu da apliciram za zelenu lutriju ako sam zavrsio trogodisnju skolu i imam dve godine radnog iskustva. i da li mogu da apliciram ako se moj posao ne nalazi u kategorijama 4 i 5, Moj posao je operater na liniji, u automobilskoj industriji. Ovde se nalazi spisak zanimanja po kategorijama

http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/
Reply With Quote
  #4  
Staro 22.08.2014, 17:14
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Igor Lazarevic Prikaz poruke
Da li mogu da apliciram za zelenu lutriju ako sam zavrsio trogodisnju skolu i imam dve godine radnog iskustva. i da li mogu da apliciram ako se moj posao ne nalazi u kategorijama 4 i 5, Moj posao je operater na liniji, u automobilskoj industriji. Ovde se nalazi spisak zanimanja po kategorijama

http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/
Na zalost, nema sanse. Pise ti u postu iznad tvog.
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #5  
Staro 23.08.2014, 20:20
skalla skalla je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2014
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik johnny_nyc Prikaz poruke
nema, uvjeti su minimalno 4 godišnja završena srednja škola ili 12 godina radnog iskustva, i to ne sva zanimanja.
Sobzirom da ja imam trogodisnju srednju skolu a spremam se da se prijavim na lutriju... sada sam upisao cetvorogodisnju skolu koja traje narednih sest mjeseci sto znaci ako budem izvucen imacu diplomu srednje cetvorogodisnje skole...e sad dali se ja mogu prijaviti na lutriju i navesti moje kvalifikacije koje jos zvanicno nemam dali je to problem za prijavu ili ne?
Reply With Quote
  #6  
Staro 23.08.2014, 20:25
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik skalla Prikaz poruke
Sobzirom da ja imam trogodisnju srednju skolu a spremam se da se prijavim na lutriju... sada sam upisao cetvorogodisnju skolu koja traje narednih sest mjeseci sto znaci ako budem izvucen imacu diplomu srednje cetvorogodisnje skole...e sad dali se ja mogu prijaviti na lutriju i navesti moje kvalifikacije koje jos zvanicno nemam dali je to problem za prijavu ili ne?
u TRENUTKU PRIJAVE MORAŠ ispunjavati sve tražene uslove - znači imati završeno 12. godišnje školovanje. Ukoliko nemaš 4 srednje u roku prijave (mjesec dana traje prijava) onda se ne možeš ni prijaviti. možeš se ti prijaviti ali poslije ako te izvuku i kada dođeš na razgovor u ambasadu, lijepo uplatiš bruku para, onda ti onaj na šalteru kaže žao nam je ali diskvalifikovan si. a para nema nazad
Reply With Quote
  #7  
Staro 23.08.2014, 20:32
skalla skalla je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2014
Poruke: 13
Nepromenjeno

Ma onda mi je najbolje kupiti diplomu zar ne ta diploma bude gotova za 10 dana!
Provjeravaju li to oni negdje drug?
Reply With Quote
  #8  
Staro 23.08.2014, 20:42
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik skalla Prikaz poruke
Ma onda mi je najbolje kupiti diplomu zar ne ta diploma bude gotova za 10 dana!
Provjeravaju li to oni negdje drug?
ne znam vala kako to ide sa kupovinom diploma i koliko traje
oni hoce da vide da imas 12 godina skole i to mora da bude bez prekida...koliko znam vanredno polaganje i ti fazoni ne funkcionisu. kazu da su neke odbili u ambasadi, ALI posto znas engleski dovoljno dobro, napisi email ako hoces ambasadi pa ih pitaj moze li diploma srednje sa vanrednim polaganjem pa ces vidjeti sta ce ti reci.

naravno da provjeravaju. postoji mogucnost kad-tad da ce te skontati. zamisli ovu situaciju: kupiš diplomu, izvuku te na lutriji, odeš u ameriku, 5 godina poslije dobiješ državljanstvo, za 15 godina oni skontaju aha, ovaj nam je slagao da ima školu, ono kupljena diploma i onda ti ponište sve živo i tebe pošalju onda odakle si i došao (ako prije prvo ne odležiš malo u zatvoru). najgore što možeš uraditi jeste da nešto slažeš na prijavi bilo to na prijavi za učešće u lutriji ili poslije kada se formulari popunjavaju.
Reply With Quote
  #9  
Staro 23.08.2014, 20:48
skalla skalla je offline
Član
 
Datum prijave: 21.08.2014
Poruke: 13
Nepromenjeno

Drug ja sam svakako dijete zahvaceno ratom i nisam tokom rata isao u skolu vec sam sekrio po podrumu i pred kraj rata otisao u njemacku tek po povratku sam zavrsio skolu 1998g naravno opet vanredno ne redovno.
Jbg.takva mi sudbina bila i ja to nemogu izmjeniti.
Nego na intervju jel potrebna radna knjizica za prikazati?
Reply With Quote
  #10  
Staro 23.08.2014, 20:50
mak 2014 mak 2014 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2014
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik johnywalker Prikaz poruke
ne znam vala kako to ide sa kupovinom diploma i koliko traje
oni hoce da vide da imas 12 godina skole i to mora da bude bez prekida...koliko znam vanredno polaganje i ti fazoni ne funkcionisu. Kazu da su neke odbili u ambasadi, ali posto znas engleski dovoljno dobro, napisi email ako hoces ambasadi pa ih pitaj moze li diploma srednje sa vanrednim polaganjem pa ces vidjeti sta ce ti reci.

Naravno da provjeravaju. Postoji mogucnost kad-tad da ce te skontati. Zamisli ovu situaciju: Kupiš diplomu, izvuku te na lutriji, odeš u ameriku, 5 godina poslije dobiješ državljanstvo, za 15 godina oni skontaju aha, ovaj nam je slagao da ima školu, ono kupljena diploma i onda ti ponište sve živo i tebe pošalju onda odakle si i došao (ako prije prvo ne odležiš malo u zatvoru). Najgore što možeš uraditi jeste da nešto slažeš na prijavi bilo to na prijavi za učešće u lutriji ili poslije kada se formulari popunjavaju.
dobro a moze li ono zavrsio si srednu redovno sva 12 godisno skolovanje ali uzeo diplomu posle 10 godina dali je to neki problem
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
frizerska skola i praksa edinze Vaša strana 10 11.12.2012 23:02
trogodisnja skola i dvogodisnje iskustvo zvercica Stare teme 9 01.11.2010 09:35
Zdravstveni problemi i trogodišnja srednja škola Vladimirko Prva koverta 13 14.07.2008 17:19

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:24.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.