ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2023 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 24.10.2021, 10:49
kuki kuki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.06.2015
Poruke: 95
Nepromenjeno

Osoba koja aplicira ima zavrseno od skole:

1. Osnovne strukovne studije gradjevine 3 godine 180 bodova

2. specijalisticke strukovne studije gradjevine 1 godina (studije drugog stepena, po propisima do 2017.)

Sada studira Master strukovne studije i na drugoj je godini (ovaj master traje ukupno 2 godine, 120 bodova).

Sta ova osoba treba da odabere u prijavi na lutriju u pitanju najvisi postignut nivo obrazovanja?
Reply With Quote
  #12  
Staro 24.10.2021, 14:11
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 73
Nepromenjeno

@kuki

Imao sam sveučilišni master, pa sam stavio (6), odnosno "University degree".

Po meni stavi, (5) Some university courses, jer ovo što spominješ nije VKV, a što bi vuklo definicija njihovog obrazovnog sistema, tj. vocational.

Al' ne zamaraj se sa tim, bitno je da si SSS.

Samo da te izvuku u petom mjescu, te da si dovoljno nizak broj na zelenoj tomboli, te bolji život počinje.....


Suerte, još jednom svima!!
Reply With Quote
  #13  
Staro 25.10.2021, 01:25
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Stavi Bachelor degree, posto je 180-240 bodova upravo to
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #14  
Staro 25.10.2021, 03:26
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Nepromenjeno Hello :inlove:

Srecno svima koji apliciraju za lutriju Zelim vam svima da nam sto pre dodjete ovamo s ove strane. Drzim fige
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #15  
Staro 25.10.2021, 03:30
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vladimir95 Prikaz poruke
Pozdrav ponovo i srecno svima koji se prijavljuju i za DV - 2023 ali moram napomenuti da ne zurite sa slikom, nju jos nisam spremio.

Zato ovoga puta mozda apliciram za Lutriju u Novembru, proslog puta sam pred kraj Oktobra jer bio sam nesto brzi sa spremanjem pravilne i dobre slike, naravno nikada ne idem u Studio kod fotografa jer izgleda da retko koji fotograf ume to potpuno pravilno da obavi.

Nema nikakve veze kada aplicirate,ja sam aplicirala 30 Oktobra a zavrsena je prijava 1 Novembra Eto jos jedan Halloveen kako sam ovde Sreca je glavni faktor ovde
Ja sam koristila takodje foto radnju za aplikaciju jel postoje parametri koji moraju da budu ispostovani sto se fotografije tice. Zelim Vam Puno Srece
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #16  
Staro 25.10.2021, 13:04
nea4 nea4 je offline
Član
 
Datum prijave: 17.07.2012
Poruke: 3
Nepromenjeno

Pozdrav svima,
Suprug i ja smo se prijavljivali svaki put u zadnje četiri godine. Ove godine sam mislila da prijavim i kćerku koja je tek napunila 18 godina, međutim problem je što još nije završila 4. razred. Koliko je moguće prijavit je, jer će do objave rezultata imati završenu srednju školu? Da li se računa kao radno iskustvo to što je trener i sportista sa vrhunskim rezultatom?
Reply With Quote
  #17  
Staro 25.10.2021, 13:29
MiCemoProbati MiCemoProbati je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: CG
Poruke: 65
Nepromenjeno

Ukoliko se ne varam, samo djeca od 21+ godina mogu se samostalno prijavljivati,tj biti nosioci aplikacije, u suprotnom samo preko roditelja
Reply With Quote
  #18  
Staro 25.10.2021, 16:30
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Varas se, godine tehnicki nigde nisu navedene ali uslov da neko ima 12 godina obrazovanja dovodi do zakljucka da moras da imas bar 18 god. Ako ce do potencijalnog intervjua da ima zavrsenu srednju moze da aplicira.
Reply With Quote
  #19  
Staro 25.10.2021, 17:24
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Otisla i sedma moja prijava. Srecno svima, vidimo se pocetkom Maja ovde
Reply With Quote
  #20  
Staro 25.10.2021, 17:47
MiCemoProbati MiCemoProbati je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2012
US lokacija: Chicago
YU lokacija: CG
Poruke: 65
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Varas se, godine tehnicki nigde nisu navedene ali uslov da neko ima 12 godina obrazovanja dovodi do zakljucka da moras da imas bar 18 god. Ako ce do potencijalnog intervjua da ima zavrsenu srednju moze da aplicira.
Da, upravu si, otišao sam na ono jer se prilikom aplikacije prijavljuju sva djeca do 21+, pa sam mislio da nemaju ni pravo samostalne prijave. Izvinjavam se zbog greške
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:24.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.