ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Vize za SAD > Ne-imigrantske vize

Ne-imigrantske vize Opšte teme o dobijanju i apliciranju za turističke, poslovne, medicinske i ostale ne-imigrantske vize

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #561  
Staro 03.06.2019, 03:14
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DzingisKan Prikaz poruke
Od juče je stupilo na snagu, znači linkove ka svim društvenim mrežama koje smo koristili u proteklih 5 godina. Veliki brat nas gleda
VB nas gleda odavno. Uostalom, da li bi ste u vasu kucu pustili nekog ko vas ne voli?

Znam da ce neko da mi da i pozitivan odgovor, ali bicu kratak: Moze im se.

Uostalom, sta ce da radi neko u zemlji koju je do skora pljuvao?
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #562  
Staro 03.06.2019, 03:51
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
VB nas gleda odavno. Uostalom, da li bi ste u vasu kucu pustili nekog ko vas ne voli?

Znam da ce neko da mi da i pozitivan odgovor, ali bicu kratak: Moze im se.

Uostalom, sta ce da radi neko u zemlji koju je do skora pljuvao?
Pa svi znamo ko je vlasnik FB i ostalih drustvenij mreza....za sta je google napravljen?
Reply With Quote
  #563  
Staro 03.06.2019, 13:27
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Citat:
Consular Section - U.S. Embassy Belgrade, Serbia
4 ч. ·
VAŽNO SAOPŠTENJE
DRUŠTVENE MREŽE I KORISNIČKI NALOZI / SOCIAL MEDIA IDENTIFIERS

Od 31. maja 2019, podnosioci za američke vize moraju u svojim molbama da unesu svoje identifikatore (*nadimke/korisnička imena) koje koriste za svoju identifikaciju na društvenim mržama. Nazivi društvenih mreza se biraju sa padajućeg menija i ne mogu se dopisivati. Nisu navedene sve društvene mreže, na primer nema Badoo i sl, pa ako imate profile na mrežama koje nisu navedene, te ćete zanemariti. Unos ovih podataka je obavezan za podnosioce i neuseljeničkih i useljeničkih viza.

Imajte u vidu da se od vas ne traže imjelovi, lozinke i slično koje ste koristili za otvranje naloga, niti 'korisnička imena' koje koristite za ulazak na platforme, već samo ’identifiers’ identifikatore – u najvećem broju slučajeva to je sve ono sto dolazi posle naziva platforme, na primer www.facebook.com/ xxxxxxx , www.twitter.com/ xxxxxx , www.instagram.com/ xxxxxx . Nekada se to zove ‘handle’, nekada ’user name’, a nekada ’screen name’.

Izuzeti su poslovni nalozi društvenih mreža koje koriste više korinika.
Evo ga zvanično saopštenje Ambasade u Beogradu. Ne piše koje se sve društvene mreže proveravaju.
Reply With Quote
  #564  
Staro 04.06.2019, 19:58
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Ukucas na CEACu broj onaj AA00... i vidis sta pise, ukoliko uopste moze da se sazna.
Ili ambasada ili granica.
Taj broj se dobija kada se podnosi za vizu jel tako? Taj broj ko zna gde je, Ima samo turisticka u pasosu.
Reply With Quote
  #565  
Staro 04.06.2019, 20:09
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Ako neko moze da preporuci nekog dobrog naseg imigracionog advokata u Americi,da napise kontakt,moze ovde u postu a moze i na pm. Zahvaljujem
Reply With Quote
  #566  
Staro 05.06.2019, 17:34
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Markonato Prikaz poruke
Taj broj se dobija kada se podnosi za vizu jel tako? Taj broj ko zna gde je, Ima samo turisticka u pasosu.
Jeste, potvrda DS160. Zovi ambasadu pa proveri za vizu, mada ako si prekoracio ostanak dzabe ti advokat, za turisticku vizu nista ne moze da ti pomogne niko.

Tebi u teoriji moze da bude validna viza, udjes u avion, sletis i onda ti odbiju ulazak, viza ti svakako ne sluzi za ulazak.
Reply With Quote
  #567  
Staro 05.06.2019, 18:09
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Jeste, potvrda DS160. Zovi ambasadu pa proveri za vizu, mada ako si prekoracio ostanak dzabe ti advokat, za turisticku vizu nista ne moze da ti pomogne niko.

Tebi u teoriji moze da bude validna viza, udjes u avion, sletis i onda ti odbiju ulazak, viza ti svakako ne sluzi za ulazak.
Nisam prekoracio nista,advokat mi treba za neke druge informacije u vezi zakona i procesa. Ako neko ima kontakt naseg imigracionog advokata a da je u USA nek napise.
Reply With Quote
  #568  
Staro 12.08.2019, 12:30
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

да ли је неко овог лета вадио туристичку и каква су искуства? планирам да је вадим у септембру.
Reply With Quote
  #569  
Staro 12.08.2019, 15:09
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
да ли је неко овог лета вадио туристичку и каква су искуства? планирам да је вадим у септембру.
Znam da je dosta odbijeno, cak i sa poslom, porodicom, nekretninama na svoje ime..mnogo su zategli
Reply With Quote
  #570  
Staro 12.08.2019, 22:19
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
да ли је неко овог лета вадио туристичку и каква су искуства? планирам да је вадим у септембру.
Devojka i njen brat su zajedno pokusali prosle god. na jesen.Ona 26 tada, on 24god.
On je fri lenser dizajner i ima jako pristojna primanja i dobio je dok je devojka fitnes instrutkor, ima pristojna primanja ali je odbijena.
Odneli su oboje dokumenta o zaposlenju i primanjima. Dokaze o imovini; nekretninama na njih, kolima...
ali nju su samo pitali da li je udata i da l ima dete i odbili...

Ovog proleca devojka brata moje devojke je isla na viziranje i to dva puta za par meseci....Tada je imala posao kao dizajner u nekoj nasoj firmi....Oba puta su je odbili...ne znam sta su je pitali sve, nismo se bas ispricali o tome.
Iskreno, nisu bas male pare potrebne za taj proces u kome ako ti ne izdaju vizu, pare ne vracaju tako da ja se ne bih upustao u to bez zaposlenja na neodredjeno i dokaza o primanjima...bar 1.000e mesecno.
Ali to sam ja, a ovo su iskustva mojih bliznjih.
Srecno
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
Odgovori

Tags
problemi sa vizom, turisticka viza

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Hotelijersko-turistički tehničar(HITNO) Volf Vodič za emigrante 4 28.06.2014 02:11
Šta je potrebno da me prijatelj pozove u SAD na turističku? Good Spirit Vaša strana 18 28.10.2009 15:55

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:06.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.