ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Administrative processing » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 04.08.2017, 11:34
Golic Golic je offline
Član
 
Datum prijave: 23.06.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Banja Luka, BIH
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik UncleSam Prikaz poruke
Da li ste dobili neki odgovor ? Nadam se da je pozitivan .
Možete li nam Molim Vas reci sta ste nosili na interviju od dokumentacije , vezano za zaposlenje. Rekli ste da ste isli na radno iskustvo .
I ja sam izvucen ove godine , i u istoj sam situaciji , i ja cu ici na radno iskustvo , zanimanje mi je na listi , imam preko 8 god radnog iskustva , pa me interesuje sta treba od dokumenata vezano za zaposlenje.
Trazite u firmi u kojoj radite, u racunovodstvu da vam naprave potvrdu o zaposlenju od kad ste radili do kad i koju ste funkciju obavljali u svrhu tipa regulisanja radnog staza. Ukoliko niste zaposleni vise, uvijek od stare firme mozete istu traziti i duzni su vam izdati za period koji ste u firmi proveli. LP
Reply With Quote
  #32  
Staro 04.08.2017, 12:27
UncleSam UncleSam je offline
Član
 
Datum prijave: 11.06.2017
US lokacija: New York
YU lokacija: BIH
Poruke: 20
Nepromenjeno

Zaposlen sam isad u istoj firmi , nece mi biti problem dobiti bilo kakav dokument ili potvrdu. Interesuje me dali pored potvrde o zaposlenju , datum od kad do kad i funkcije koju sam obavljao , da li treba jos neki dokument , npr. detaljan opis poslova koji sam obavljao , ugovor o radu , mozda neka platna lista, rjesenje o godisnjem odmoru iz predhodnog perioda. Mislim da cu prikupiti sve sto budem mogao, i sto mi padne napamet . Da li ima neko ko je imao slicno iskustvo i da zna sta doista traze na interviju vezano za poslao ? ili dali neko ima jos neki savjet sta bi koristilo na interviju .
Reply With Quote
  #33  
Staro 18.12.2017, 18:39
mladost94 mladost94 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.12.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno 221g

Pozdrav svim članovima foruma,
Supruga i ja smo bili na razgovoru za Zelenu kartu 2018 početkom novembra ove godine, dobili smo stetus Administrative Processing (221g). Venčali smo se nakon što smo saznali da smo izvučeni. Svi papiri sto se tiče procedure su čisti i mislimo da nismo imali nikakve smetnje za dobijanje. Dobili smo dodatni formular koji smo trebali da popunimo, to smo i uradili i poslali nazad u ambasadu. Do danas nemamo nikakvo obaveštenje.
Moje pitanje je: Koliko su ljudi čekali na odgovor, kakvo je vaše iskustvo sa ovim, da li je neko odbijen nakon ovog statusa? Svaka pomoć je značajna. Srdačan pozdrav!
Reply With Quote
  #34  
Staro 27.12.2017, 11:10
Botanika1 Botanika1 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Scottsdale
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Da li ste poneli dokaze o vezi pre braka? Mislim da i zbog toga moze da dodje do AP statusa. Mi tek treba da idemo na intervju, isto smo se vencali posle izvlacenja, ali cemo nositi slike sa putovanja i sa vencanja, zajedno smo 4 godine pa ima dosta toga
Naravno, ima i drugih faktora koji uticu na dobijanje AP statusa...da li ste dobili neko objasnjenje, komentar? Na sta se tacno odnosi taj dodatni formular?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:18.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.