ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju > Agencije za prijavu

Agencije za prijavu Uputstva, procedure i utisci vezani za agencije za prijavu na lutriju

Agencije za prijavu » USAFIS - Agencija za prijavu za zelenu kartu! » Bitni linkovi
Agencije za prijavu USAFIS O Lutriji Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 07.06.2010, 17:53
nataly's Avatar
nataly nataly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.06.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 112
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik thrice Prikaz poruke
postoji i opcija da pisete kcc-u, da kazete da ste izvuceni ali ste izgubili vase pismo i da vam treba cn broj, pa kad vam daju posaljete ona 2 formulara i slike u kcc a ove agencije ko sisa...

Pretpostavljam da mozes i da im pises ako ti ne stigne koverta a 1. jula vidis da si na spisku
Reply With Quote
  #22  
Staro 22.10.2010, 16:58
petronije petronije je offline
Član
 
Datum prijave: 21.10.2010
Poruke: 3
Nepromenjeno

Evo ovako prije nekoliko dana sam se prijavio za dobijanje zelene karte preko agencije USAFIS, i tom prilikom su mi naplatili uslugu za naredne cetiri godine lutrije i jos su mi uvalili nekakve kurseve iz engleskog jezika sto ja uopste nisam ni hteo. Cijena za to je nekih 450 dolara ali ja sam imao na kreditnoj kartici nekih 150 dolara pa su samo to uspjeli skinuti.Molim vas da mi kazete vasa iskustva u vezi sa ovakvim agencijama, jer ja preostali iznos ne zelim da placam jer tu uslugu nisam ni zelio , jednostavno ih nisam razumio, pa mi recite da li je moguce da sad promjenim uslove pod kojim sam pristao na ove cetiri godine , da recimo trazim da me stave za naredne dve godine sto otprilike i iznosi oko 150 dolara a da naravno odustanem od ovih dodatnih placanja kurseva i cd, koji ce mi stici na kucnu adresu a koji su me kostali preko 100 dolara.Zamolio bi vas da mi javite koje su mi opcije ili mi ne preostaje nisa drugo nego da zatvorim racun u banci s kojeg su
mi skinuli novac i da se pozdravim sa svojih 150 dolara.Hvala unapred.
Reply With Quote
  #23  
Staro 22.10.2010, 17:12
Bode's Avatar
Bode Bode je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2010
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 70
Nepromenjeno

E petronije, ala si se ti zajebao...Pa prijava za lutriju je besplatna. To sto si platio agenciji je bacanje para. Mogao si nekom drugu da pozajmis te pare, a on da umesto tebe popunjava aplikaciju narednih par godina. Mogao si da procesljas forum i saznao bi sve...
__________________
2011EU00005xxx
29.05.2010.- stigla prva koverta iz KCC
02.06.2010. - vracena u KCC
04.06.2010. - stigla u KCC
30.08.2010. - stigla druga koverta
02.10.2010. - uradjen lekarski
19.10.2010. - VISA GRANTED
20.10.2010. - VIZA U PASOSU

U CHICAGO-u od 20.01.2011...
Reply With Quote
  #24  
Staro 22.10.2010, 17:19
petronije petronije je offline
Član
 
Datum prijave: 21.10.2010
Poruke: 3
Nepromenjeno

Sve sam ja to shvatio ali sad je kasno. Moje pitanje je da li ja sada mogu ista da uradim da me ne oderu jos vise?
Reply With Quote
  #25  
Staro 22.10.2010, 19:22
olivera77's Avatar
olivera77 olivera77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: Dallas,Tx
YU lokacija: Beograd
Poruke: 134
Nepromenjeno

Pokusaj da ih kontaktiras putem maila i pojasnis im sta zelis.Inace citala sam na raznim forumima o toj agenciji i bilo je mnogo primedbi.Adresa koju su naveli na sajtu je nepostojeca,ljudi koji zive u NY su isli na tu lokaciju i tamo postoji neka zgrada i skladiste na kojima pise "For rent".Drugo,ljudi koji su isli preko njih i dobili od njih mail sa skeniranim prvim pismom cu morali da cekaju par meseci dok im isto ne posalji(mnogo njih je po prispecu ovog maila kontaktiralo KCC i oni su im rekli da sa sajta skinu obrasce,popune i posalju u KCC).Oni koji su posle par meseci(primer neko dobije mail od USAFIS-a da je dobitnik u junu,prvu kovertu dobije tek u avgustu i septembru) dobije kovertu od njih iz Izraela.Tako da je sediste ove agencije najverovatnije tamo,a pritom nemaju ni kontakt telefone na sajtu.
Reply With Quote
  #26  
Staro 22.10.2010, 21:01
libertas222's Avatar
libertas222 libertas222 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2010
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 58
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik petronije Prikaz poruke
Sve sam ja to shvatio ali sad je kasno. Moje pitanje je da li ja sada mogu ista da uradim da me ne oderu jos vise?
Idi u banku, prijavi da si izgubio karticu-neka ti zatvore račun, ignoriraj njihove mejlove i sam se prijavi na službenom sajtu.
Reply With Quote
  #27  
Staro 22.10.2010, 21:05
libertas222's Avatar
libertas222 libertas222 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2010
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 58
Nepromenjeno

i pozdravi se sa svojih 150 dolara Jebi ga, događa se i najboljima
Reply With Quote
  #28  
Staro 22.10.2010, 23:07
Vuvuzela Vuvuzela je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.07.2010
US lokacija: Hm, who knows?
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 96
Nepromenjeno

Ne može se prijaviti sam jer su ga već oni prijavili. Doći će do diskvalifikacije. A prijavljivat će ga možda i sljedeće četiri godine. Nezavidna situacija. Svakako ih treba kontaktirati i rasčistiti to s njima.
__________________
Prijava (supruga i ja) 7.10.2010. - prvi puta
01.05.2011. - ništa
15.07.2011. - ništa
Prijava (supruga i ja) 02.11.2011. - drugi puta
Reply With Quote
  #29  
Staro 23.10.2010, 09:34
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno

Pretpostavljam da nisu prijavili jer im nije isplatio sav novac!
Reply With Quote
  #30  
Staro 23.10.2010, 09:58
libertas222's Avatar
libertas222 libertas222 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2010
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 58
Nepromenjeno

Ako im nije poslao slike ( a izgleda da nije) nema se šta brinut.U protivnom ih neće moći skinut s vrata.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:04.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.