ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #391  
Staro 26.11.2018, 00:40
HalfBlue91 HalfBlue91 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.09.2018
Poruke: 42
Nepromenjeno

Zanimljivo Pobegao si iz "onanije zvane Srbija" a sam se ponasas isto kao ljudi od kojih si pobegao. Cak si i za sam sebe rekao da si DOSADAN, a sada si jos nasao za pravo da se nadjes uvredjen. Pa ako ti samo iznosis misljenje, iznose ga valjda i ostali?

Meni samo nije jasno sta imas od toga da skaces ovde ljudima po ganglijama da idu u Norvesku ili Nemacku kada su ovde na ovom sajtu zato sto zele u Ameriku. I bez uvrede ali tebe se ne ticu razlozi i kapaciteti tih istih ljudi niti te se tice kako ce ti isti ljudi da se snadju. Tako da ako je tvoje bivstvovanje na ovom forumu samo kako bi dosadjivao i obeshrabrivao, ne znam sto si onda aktivan.
Reply With Quote
  #392  
Staro 26.11.2018, 01:20
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik HalfBlue91 Prikaz poruke
Zanimljivo Pobegao si iz "onanije zvane Srbija" a sam se ponasas isto kao ljudi od kojih si pobegao. Cak si i za sam sebe rekao da si DOSADAN, a sada si jos nasao za pravo da se nadjes uvredjen. Pa ako ti samo iznosis misljenje, iznose ga valjda i ostali?

Meni samo nije jasno sta imas od toga da skaces ovde ljudima po ganglijama da idu u Norvesku ili Nemacku kada su ovde na ovom sajtu zato sto zele u Ameriku. I bez uvrede ali tebe se ne ticu razlozi i kapaciteti tih istih ljudi niti te se tice kako ce ti isti ljudi da se snadju. Tako da ako je tvoje bivstvovanje na ovom forumu samo kako bi dosadjivao i obeshrabrivao, ne znam sto si onda aktivan.
Pozdrav HalfBlue91 ☺ Na forumu ima toliko trolova i svega da nema potrebe da se opterecujete svakakvih glupostima ne ulazite u rasprave s kojekakvima,admini/moderatori su tu da reaguju Glavu Gore i ako niste izvuceni do sad,zelim vam da vas izvuku i da se zaputite ovamo na ovu stranu ☺ Amerika je zaista Obecana Zemlja i moze mnogo toga da pruzi ☺
Veliki Pozdrav
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #393  
Staro 26.11.2018, 17:41
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Ja prvo da se zahvalim na odgovoru. U procesu sam za f4 vizu, zato pitah to.
Drugo, 'ajde ljudi nemojte se prepirati, ovde smo svi iz istih razloga. Ja toliko "volim" ovaj forum zbog korisnih informacija i ljudi koji su spremni da ih podele da mi je bas zao kad vidim ovakvu atmosferu. Ljubim vas ja, budite dobri 😊
Reply With Quote
  #394  
Staro 26.11.2018, 20:06
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

HalfBlue91ima dosta zlobnih i pokvarenih ljudi, ne obaziri se na njih veruj samo u pozitivnu energiju i pozitivne misli. Amerika je zemlja ogromnih mogucnosti i ako silno zelis i cvrsto verujes sigurno ces dobiti GC, na ovaj ili onaj nacin resice se nekako...
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #395  
Staro 27.11.2018, 08:03
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Uran, kako ide u Springfildu?

Jel tamo stvarno zivi Homer Simpson? 😊😊
Reply With Quote
  #396  
Staro 27.11.2018, 19:41
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jamive Prikaz poruke
Uran, kako ide u Springfildu?

Jel tamo stvarno zivi Homer Simpson? 😊😊
da juce sam ga video na viljuskaru u Walmartu.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #397  
Staro 03.12.2018, 17:32
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Možda pogrešno shvatate komentare koje daje uran. To što vam on piše je surova istina. Možda može da se kaže sa nekim cvetićem ili smajlijem u komentaru, ali ljudima se mora reći da GC mogu da dobiju bilo kojom srednjom školom, ali im to ne vredi puno u USA. Samo određena zanimanja su tražena. Dakle, pogledajte šta se traži i vidite da li ste u toj grupi.
Ako možete da završite fakultet, završite ga. I to ne bilo kakav fakultet. Vidite koja zanimanja se traže. Ako mislite da ćete se provući sa kupljenom diplomom nekog fakulteta, varate se.

Dakle, ako mislite da ćete uspeti da se provučete, svi dobronamerni ljudi će vam reći da vam je plan pogrešan.
Mogu da se provuku oni koji su rođeni tamo i oni koji imaju veze, a uz to su rođeni tamo. Vi ćete tamo biti još jedan gastarbajter. Za vas nema prečica, prijatelja i fazona koji će vam obezbediti da bolje živite i da se snađete. Morate da radite.

Možete da maštate i da se nadate, ali onda ne treba da napadate druge ako vam kažu da imate loš plan.

Neko će mi zameriti da dolivam ulje na vatru. Želim samo da znate da sam video ljude koji su bili izvučeni, ali nisu mogli da dobiju GC zato što nisu ispunjavali osnovne kriterijume. Neki nisu ni otišli na intervju, zato što su shvatili da nemaju šanse. Neki su se uplašili i odustali. Neki su dobili GC i pokajali se. Svima je bilo lepše dok su maštali. Kad su se probudili, videli su da im je lepše bilo ranije i počeli su da pričaju kako "nije tamo baš sve tako dobro". Da, upoznao sam i neke koji su se vratili.

A znam i ljude koji su ostali u Americi. Nije im sjajno, ali se bore za bolji život. Ne žele da odustanu. Ako ste sigurni da ste takvi, ako ste sigurni da vas ništa neće pokolebati, ako se i ovde borite da imate bolji život, onda popunite prijavu i poželite da dobijete GC.
U kom smislu "nisu uspunjavali osnovne kriterijume" ?
Reply With Quote
  #398  
Staro 06.12.2018, 13:44
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
U kom smislu "nisu uspunjavali osnovne kriterijume" ?
12 godina školovanja u kontinuitetu. Završili su trogodišnju srednju.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #399  
Staro 06.12.2018, 14:29
supernoproblemo supernoproblemo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2017
US lokacija: Iowa, Indiana, Illinois
YU lokacija: Srbac, Bosna i Hercegovina
Poruke: 15
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
12 godina školovanja u kontinuitetu. Završili su trogodišnju srednju.
Nije potrebno dvanaest godina u kontinuitetu. Ako ste zavrsili trogodisnju srednju skolu a nakon toga ste zavrsili fakultet nije problem i gleda se samo fakultetska diploma.
Reply With Quote
  #400  
Staro 06.12.2018, 22:09
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik supernoproblemo Prikaz poruke
Nije potrebno dvanaest godina u kontinuitetu. Ako ste zavrsili trogodisnju srednju skolu a nakon toga ste zavrsili fakultet nije problem i gleda se samo fakultetska diploma.
Odgovorio sam na pitanje koje je čovek postavio. Radilo se o ljudima koji su imali samo trogodišnju srednju školu.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:49.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.