ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Gay život u Americi » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 03.04.2013, 06:38
Pipa Pipa je offline
Proteran
 
Datum prijave: 02.04.2013
Poruke: 2
Nepromenjeno

ja vidim da se meni ovdje neki smiju ja ne znam sto je smijesno ja sam vjerovatno starija od sviju vas. drugo vi nececete vidim smaknuti ovo da se nevidi a neznate ustvari kako su sve to opasne stvari.u nasem je mjestu bio mladic zdravog ga majka rodila rasto i poslase ga ugrad skolu da uci. javljo se redovno sve dobro kad onda sve manje i gotovo da presta.kad ga pitaju sto s nejavlja kaze zauzet kreno u jos neku skolu pa nema vrijemena.kaku skolu?kaze kreno sa drugovima da uci igrat ima probe i ispite i zauzet.ne bude majka ljenja ode ugrad kod sina ima sta vidjeti.ono sve djecaci usobi snjim oskudno odjeveni.ona htjede odma da ga vodi kuci on se neda nece.tek posle nekog vrijemena rece joj neka djevojka iz susjednog mjesta sto je isto tamo ucila skolu da je on kreno s tim drugovima ucit balet i da su ga tamo vrbovali.zato roditelji da vam kazem posebno da naucite djecu ako ih siljete u svijet da se paze i da ne idu ni na taj balet ni na ove horove i to slicno kazu tamo najvise vrbuju a mlado dijete svima vjeruje i onda je gotovo. savjetovala se majka kod neke bule i rekla joj da mora ucit sina jednu dovu i da ce ga proci a ako to neuradi nikad ga nece proci.sin nije htjeo ucit dovu ni da cuje jos rece majci da je luda ej!on se vise nikad nije vratio kuci ko zna gdje zivi a nano je veliku bruku na kucu neki su prestali i da se zdrave sanjima pa je otac moro da ga se odrekne da nepadne bruka na cijelu familiju zbog njega. ja ovdje roditeljma sad da kazem kako da zastite djecu od ovoga pa poslije kako ko zna ja sam vas pokusala urazumit.prvo ako vec imate dijete usvjet pa se brines da nije vrbovano kad prvi put dodje kuci odes sanjim na neciji mezar pa mahni prstom tri puta ozgo prema dole pa gore pa opet dole i okreni se naprijed i baci kamencic preko sebe i idi nemoj se okretat nazad sa bozijom pomoci sve ce nestat ako je sto bilo. to je slicno ko salivanje bradavica na mjesecini(stariji znaju o cemu pricam)samo moze i preko dana.e ako ti je dijete dugo vani i neznas kace doci ovako ga zastiti treba ti jedna njegova slika pa slici sapuci bajalicu ide arap po gorici nosi carap na nozici ni arapa ugorici ni carapa na nozici ni na moru mosta ni na dlanu dlaka ni namom djetetu (reci ime djeteta) sihira.zatim majka jezikom predje djetetovoj slici izmedju ociju od cela prema nosu i puhne preko slike i u tom pravcu pljune tri cetiri puta.tako svaki dan sve ponoviti.tolko odmene a vi sto mi se ovdje smijete i sto pisete ovdje svasta da se nesegacite nego na pravi put da se vratite i nebrukate familiju.sretno.
Reply With Quote
  #102  
Staro 03.04.2013, 06:53
flops flops je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.10.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 61
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DraganBG Prikaz poruke
Citam ovaj tvoj post, ali ne mogu da nadjem... mislim samo da si zaboravio da napises jos: "HAIL HITLER!"
Svako vidi sto zeli da vidi.
U sebi imas mnogo mrznje, pa u svemu i vidis mrznju.
Da nije zalosno sto si napisao bilo bi smesno, posto nigde nisam izneo nikakvu mrznju, nego moje razmisljanje po tom pitanju koje nema veze sa mrznjom, kao sto je svako izneo svoje.
Reply With Quote
  #103  
Staro 03.04.2013, 07:31
Dzordz Dzordz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.01.2013
US lokacija: Jos cekam
Poruke: 128
Nepromenjeno

@Pipa
Hahahahahha hit kako si iztrolovao/la ne mogu da verujem da je ovo napisano
Reply With Quote
  #104  
Staro 03.04.2013, 11:27
cukoni2 cukoni2 je offline
Proteran
 
Datum prijave: 03.04.2013
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Ja ne znam sad sta da mislim: sta se desava kad muskarac pocne da prica u zenskom rodu Ja mislim da mi Cukoniju treba da otvorimo jednu novu temu, da on lepo kaze sta misli i da mi ispostujemo ovde njegova prava! A ne da mora ovako da bude cas musko, cas zensko - stvarno nema smisla, sta li ce jadna majka da mu kaze
Mislim da je ovo provokacija,i bez ikakve osnove mislis da sam ja pisao sa ovog profila Pipa ili kako se vec zove! Mozda nisi primjetila nemoze mu se desifrovat post,plus covjek pise nebuloze,i jos pri tome je nepismen ovakve rijeci kao sto on pise nisam odavno vidio niti cuo! Za razliku od vecine ja javno kazem sta mislim,za razliku od drugih koji svoje misljenje nece da iznesu sa svojih pravih profila pa otvaraju druge. Ja nemam potrebu da krijem misljenje,i nisam bio jedini koji nije imao isto misljenje,al nikoga drugog nisi spomenula? Evo kao i sto sad znas da ja pisem takodje bi znala da sam ja napisao taj post,iako mi ban istice nocas il sutra neznam,niti me zanima,al valjda ti je bio cilj da ismijes nekoga kad nemas nikakve fakte niti cinjenice da napises! A ovaj SIMA ili kako se vec zove,je napisao dvije zadnje recenice koje krse i ljudska,i sva ostala prava pa vidim da je jos na forumu,jel o tim pravima pricamo?
Reply With Quote
  #105  
Staro 03.04.2013, 11:46
cukoni2 cukoni2 je offline
Proteran
 
Datum prijave: 03.04.2013
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Ne znam da li ste culi da u Holandiji ima stranka pedofila. Ajde da to prosirimo na Ameriku, demokratija je to.
Kakvi su izlasci za bracne parove u Americi? Da li je cool imati decu?
Jel imaju neke parade ozenjenih po Americi i da se to toliko potencira?
Jel bi bilo lepo da ovde na forumu pricamo, a i u sta bi se to pretvorilo o tome ko je musliman, katolik, pravoslavac, ateista... i da svako predstavlja svoje.
I imam i nemam nesto protiv njih, ali mi je totalno bezveze da se na ovakvom forumu prica o tome. Doticni koji je takvog opredeljenja ima mali milion sajtova i foruma na tu temu.
Koliko znam to jos ni po Americi nije svugde legalizovano, a i da je legalizovano ipak nije prikladno za ovakav forum. Ajde da onda otvaramo teme i za drogu, prostituciju, velicanje brakova i veza muskarca i zene. Totalna mi je ludost potenciranja ja sam gay i to je ok. Neka zive svoj zivot i rade sta god pozele, ali u privatnoj reziji, kao sto to rade i svi ostali.
I jos je postalo da si budala i nisi in ako ih ne podrzavas, totalno se sve preokrenulo.
Kazem, nemam nista protiv nikoga, ali svoje orjentacije svako treba da zadrzi za sebe.
Interna uputa američkog Ministarstva obrane homoseksualnost navodi među duševnim poremećajima kao što su shizofrenija i mentalna zaostalost. Američkoj vojsci je zabranjeno tražiti podatke o seksualnoj orijentaciji svog ljudstva, ali i dozvoljeno iz službe odstranjivati sve one koji se sami deklariraju kao homoseksualci! I zamolio sam administraciju da mi izbrise sve postove,sa prethodnog profila i da mi ga takodje banuje trajno,takodje i ovaj profil da banuju,jer sam ga otvorio zato sto me je Zana bez ikakve osnove prozivala,i nemam namjeru uopste da dalje vodim diskusije!
Reply With Quote
  #106  
Staro 03.04.2013, 12:07
cukoni2 cukoni2 je offline
Proteran
 
Datum prijave: 03.04.2013
Poruke: 3
Nepromenjeno

Kad vec ova tema postoji,i kad pripadnici ove populacije pisu onakve rijeci,koje bilo gdje da se napisu odma se dobija ban! Znaci postoji tema,iznose se misljenja da je parada nesto divno,nesto sto se obavezno mora posjetiti,onda morate znati da ce biti ljudi sa suprotnim misljenjem,da ljudi koji nisu upuceni da im se kaze da pripadnici ove populacije vrijedjaju Isusa,tvde da je gay i pedofil,omalovazavaju ga na svakom koraku,a ovdje se dobijaju upute da sa djecom trebaju da se gledaju parade,gdje covjek obucen u Isusa,ili polugole osobe u tangama sa dildoima velicine ruke zakacenim oko pojasa,ili dildoima kojima masu i to djeca treba da gledaju?
Reply With Quote
  #107  
Staro 03.04.2013, 16:07
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Ovo je prosto fascinantno - kao prvo covece, ti si banovan jer si davio ljude sa foruma privatnim porukama sa istim katastrofama koje ovde iznosis - kao sto vidis, nije im bilo drago.

Kao drugo, valjda treba da iz toga izvuces pouku i da znas da resenje protiv bana nije otvaranje drugog naloga.

Kao trece, lupas gluposti za Ministarstvo odbrane - nemas ti pojma nista o ovoj zemlji. U zemlji u kojoj se na ime odstete isplati $6M policajcu za tortu koja je bila uvredljiva prema njegovoj nacionalnoj pripadnosti, sigurno ce drzavna ustanova da ima interni dokument kojim ce da savetuje otpustanja protivno dokumentu koji je potpisao predsednik.

Kao cetvrto, ako mislis da ako zatvoris oci ono sto je ispred tebe vise ne postoji, onda si u velikoj zabludi. Ovde ima toliko vernika Vikipedije, ali se izgleda to nesto selektivno veruje: Sexuality through History. Neke religije su svojevremeno rekle da to sad nije u redu. Neke od tih sad placaju odstete za pedofiliju, ali ajde...

Kao peto, mala paralela: tamo se uci/radi/odmara uz likovno obrazovanje, a ovde se uci neka istorija umetnosti pa se lepo izanaliziraju muske i zenske figurine i sta su znacile. Umetnost kroz vekove nam govori kako su se stavovi i standardi menjali. I sadasnja umetnost govori dosta - ali dzabe tupim, ocigledno nije u tvom domenu jer informisanost i opsta kultura je nesto sto je na Balkanu izbaceno iz skola, te je na svakom ostalo da sam cita i sebe "samo-obavesti".

Kao sesto, ako ti nije jasno - ovde homoseksualizam uopste nije problem. Problem je dozvoliti brak - koji ce da se zove bas brak. Niko ovde ne potencira da je homoseksualizam bolest i da ga treba iskoreniti. Polemika je oko braka a retoriku kao tvoju nema niko ovde. Cak i ovi u sudu koji "brane" brak se slazu za beneficijama i svime, ne zele da se zajednica zove "brak".

Kao sedmo, ovde se "paradira" i "marsira" vec vekovima - za prava crnaca, prava zena, pacifista, manjina, ilegalnih imigranata.... Tako se prave promene. Paradiralo se i marsiralo i u BG sa sve serpama... tako se to radi. Zakon se ovde nekad namerno prekrsi da bi se doslo do Vrhovnog suda... no, dzabe ja propovedam - sto bi se time ti i bilo ko drugi slican tebi bavio time.

Tema je zivot gay populacije u USA i ovo je legitimna tema - ko god da prebacuje oko teme, ima gomilu tema naokolo kojima se heteroseksualni parovi pitaju gde da zive, gde da se ide na odmore, gde da upisu decu, itd. Svako je dobrodosao da otvori temu o tome kako da se snadje single osoba i kakav je zivot ovde, koji su dobri dating saveti, zivot zajednice Srba, kako je po crkvama - sve to pripada pod Vasa strana i dokle god nije diskusija o protivzakonitim situacijama - sve je ok.

Homoseksualizam je zasticen zakonom o USA, svidelo se to vama ili ne. Ako vam se to ne svidja, vas je problem. Ako je to toliko bitna stavka u vasem zivotu, onda nemojte dolaziti ovde. Ako nije najbitnija stavka, onda naucite sa tim da zivite - ako mislite da ovde uvodite neka vasa pravila, od toga nema nista. Mnoge drzave dozvoljavaju brak osoba istog pola i to je u redu zato sto je brak u domenu drzavnih ovlascenja. Federalne beneficije su problem i na tome se sada radi. Ne znam cemu sad ovoliko preterivanje oko toga da li je u redu ili nije - U REDU JE U USA. Zakonski je - nije vam problem da se pise o prevrtanju zakona za zenidbu/udadbu, placanje za papire i diplome, otvoreno segacenje sa nacinima kako da se ostane ILEGALNO, a ovamo pametujete o necemu sto je sasvim legalno ovde. Stvarno svasta.
Reply With Quote
  #108  
Staro 03.04.2013, 18:45
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Ne znam da li ste culi da u Holandiji ima stranka pedofila.
Kakve veze to ima sa ovom temom i USA? Poistovecujes gay ljude i pedofile? To nema veze jedno s drugim. I cisto za tvoju informaciju, iz moje medicinske struke, pedofili su velikom vecinom (93-95%) heteroseksualni (to je toliko poznato da mozes i sam da izguglujes).

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Da li je cool imati decu?
Jel' iko to osporavao na ovoj temi? Cak je i pisano o surogat roditeljstvu i o u usvajanju, pa zakljucijem da naprotiv - gejevi vole decu. Nisam video nikog da je pisao protiv dece.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Jel imaju neke parade ozenjenih po Americi i da se to toliko potencira?
Ko potencira? Sta potencira? U cemu je tvoj problem?

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Jel bi bilo lepo da ovde na forumu pricamo, a i u sta bi se to pretvorilo o tome ko je musliman, katolik, pravoslavac, ateista... i da svako predstavlja svoje.
Jel' neko brani - izvoli zapocni temu ako imas sta korisno da kazes o tome. Btw, gejeva ima svih veroispovesti i nacija, pa je ova tema opet sveobuhvatna.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
I imam i nemam nesto protiv njih, ali mi je totalno bezveze da se na ovakvom forumu prica o tome. Doticni koji je takvog opredeljenja ima mali milion sajtova i foruma na tu temu.
A ti bi da uvodis cenzuru i jednoumlje na forumu? Receno je da je tema legitimna, i jeste LEGITIMNA. Ako ti se ne svidja, ne vidim razlog da je uopste posecujes - ZAOBIDJI.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Koliko znam to jos ni po Americi nije svugde legalizovano, a i da je legalizovano ipak nije prikladno za ovakav forum. Ajde da onda otvaramo teme i za drogu, prostituciju, velicanje brakova i veza muskarca i zene.
O cemu ti pricas? Kakve veze imaju gay ljudi sa drogom i prostitucijom? Ovo sto ti pises se zove govor mrznje!
Kao sto Zana napisa: legalizovano je odavno i ta prica je u USA odavno zavrsena. To sto ti nisi informisan - tvoj problem. Ovde je rasprava podignuta na mnogo visi nivo: raspravlja se benefitima braka na federalnom nivou a ne da li je homoseksualnost legalna ili normalna - to je vec odavno apsolvirano. Normalno je, cak i udzbenicima psihijatrije u Srbiji. Al' dzaba kad su svi obrazovani otisli iz Srbije i vecina postali takvi kao ti i ovi drugi sto ovde bajaju. Uzgred, ko si ti da odlucujes sta je prikladno za ovaj forum?

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Totalna mi je ludost potenciranja ja sam gay i to je ok. Neka zive svoj zivot i rade sta god pozele, ali u privatnoj reziji, kao sto to rade i svi ostali.
Ovde se pise o gay zivotu u USA. Ne vidim nikakvo potenciranje. A uzgred, i sta fali to sto neko javno kaze da je gay? Ako tebi to smeta, mozda USA i nije najbolja destinacija za tebe i tvoju porodicu. Jesi li razmisljao mozda o Iranu? Cisto pitam posto bi se sa ovim stavovima tamo odlicno uklopio.
U privatnoj reziji? Koji to svi ostali? Ja koliko znam kad se zenis pravi se svadba, pa zvanice, (nimalo privatno slavlje sa trubama i kolonom utomobila koja pisti), a ne ides pred maticara da to niko ne zna i ne vidi jer ce da te ispred docekaju sa mesarskim cekicima i prebiju. Mani me tih prica...
Jel se u privatnoj reziji ovde na forumu raspitujes o USA za sebe i svoju porodicu ili postavljas javna pitanja? I jel' te neko osudjivao zbog toga.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
I jos je postalo da si budala i nisi in ako ih ne podrzavas, totalno se sve preokrenulo.
Sta se to preokrenulo? Ugrozen je tvoj balkanski pogled na svet?

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Kazem, nemam nista protiv nikoga, ali svoje orjentacije svako treba da zadrzi za sebe.
Ne bih bas rekao da nemas nista protiv kad si se ovoliko raspisao. A posto ocito imas protiv, i to dosta, zamolio bih te, a i Zana je vec zamolila, da zaobidjes temu. Pravi se da je ne vidis.


Kad vidim sve kakvi ovde likovi pisu protiv gay populacije, bude mi jos drze sto ih podrzavam. I nadam se da neki clanovi nikad nece zakrociti na americko tlo jer im je sa svojim zatucanim (mozda je bolja rec "jadnim") stavovima mesto zauvek na Balkanu.
Reply With Quote
  #109  
Staro 03.04.2013, 18:46
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

P.S. I jos jednom, svako kome se tema ne svidja i nema sta pametno da doda - nek jednostavno zaobidje temu.

Nacizam, fashizam i ostali dekadentni stavovi nisu dobrodosli
Reply With Quote
  #110  
Staro 03.04.2013, 18:57
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

Sve ove teme koje si naveo mogu se otvoriti na forumu i raspravljati o njima. Zasto da ne?
Imamo temu za ljude sa malom djecom i tamo pisemo kakav je zivot, skole i sl.
Mogli bi dodati i kakvi su izlasci bracnih parova koji imaju djecu i ko im cuva djecu dok izlaze (ako izlaze )

Zasto ne bi bilo lijepo pricati i o mjestima gdje idete u crkvu/dzamiju? Pricalo se vec o pravoslavnoj crkvi u Chicagu i Indijani. Ne vidim da je ta tema ikoga uvrijedila, a pruzila je korisne informacije ljudima koje je zanimala.
Gdje se sahranjuju nasi ljudi? Koga bi takva tema vrijedjala? Zasto ne bi bila primjerena? Sve dok ne vrijeda/ugrozava nekog drugog koji je problem?

Ne vidim da je pokretac teme ikome pokusao da nametne nesto ili da kaze kako je on u redu sto je to sto jeste ili da neko ko to podrzava nije ok. On je dao osnovne informacije gdje se krecu i kako da pocnu novi zivot novi imigranti LGBT grupe. Sasvim korisno za one koje zanima.

Zamisli da si dosao na temu kako se snaci u USA sa malom djecom i napsiao sta imate vi da pisete o tome na ovom forumu. Imate druge forume kako se snaci. Ne morate vi potencirati da ste vi koji imate djecu ok a drugi koji nemaju nisu.
Nadam se da vidis moju poentu.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik flops Prikaz poruke
Ne znam da li ste culi da u Holandiji ima stranka pedofila. Ajde da to prosirimo na Ameriku, demokratija je to.
Kakvi su izlasci za bracne parove u Americi? Da li je cool imati decu?
Jel imaju neke parade ozenjenih po Americi i da se to toliko potencira?
Jel bi bilo lepo da ovde na forumu pricamo, a i u sta bi se to pretvorilo o tome ko je musliman, katolik, pravoslavac, ateista... i da svako predstavlja svoje.
I imam i nemam nesto protiv njih, ali mi je totalno bezveze da se na ovakvom forumu prica o tome. Doticni koji je takvog opredeljenja ima mali milion sajtova i foruma na tu temu.
Koliko znam to jos ni po Americi nije svugde legalizovano, a i da je legalizovano ipak nije prikladno za ovakav forum. Ajde da onda otvaramo teme i za drogu, prostituciju, velicanje brakova i veza muskarca i zene. Totalna mi je ludost potenciranja ja sam gay i to je ok. Neka zive svoj zivot i rade sta god pozele, ali u privatnoj reziji, kao sto to rade i svi ostali.
I jos je postalo da si budala i nisi in ako ih ne podrzavas, totalno se sve preokrenulo.
Kazem, nemam nista protiv nikoga, ali svoje orjentacije svako treba da zadrzi za sebe.
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Najjeftinije države i gradovi za život u USA zanesena Lokacije u USA 37 09.11.2018 18:28
Koliko košta život u Americi dreadnot Vodič za emigrante 289 01.01.2018 08:35
Posao,djeca i život Bullet4MySelf Vaša strana 8 14.11.2012 21:29
Život na Balkanu hope Vaša strana 27 18.05.2012 12:02
Varijante za život u USA - Studiranje Mikimax Vaša strana 46 22.04.2012 02:04

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:44.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.