ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Gay život u Americi » Bitni linkovi
Početak u USA Stan Posao Kola (Automobil) Osiguranje
Porez Dešavanja Naša mesta Putovanja Avionske karte

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 31.03.2013, 18:58
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Be.at234 Prikaz poruke
Kakve veze ima usvajanje dece sa zelenom kartom, lutrijom i imigracionim zakonom i pravima LGBT populacije? Izmedju ostalog, zenski pripadnici LGBT populacije mogu da radjaju decu, ne moraju da usvajaju. Nije ovo samo muski svet. U svakom slucaju, podrska od mene za ostvarivanje imigracionih prava za svoje partnere
Nikad nisam rekao da im treba ukinuti prava,imaju ista prava kao i ja i ti,sto se tice Amerike a i Balkana,zive isto kao i mi! Sad kad bi svi trazili prava da paradiramo jer je neko celav,gluh,invalidi itd. samo bi narod paradirao,a moja su naravno prava ugrozena jer nije sa vjerske strane ok,da djeca gledaju polugole ljude u tangama kako paradiraju i to u centru grada al ok ako je to nekome normalno i meni je! Uglavnom dokazano je da je to neka vrsta bolesti i poremecaja i umjesto parada ja bi napravio neku bolnicu gdje bi se strucno mogli lijeciti,i nemoze me neko ubjediti da je normalno da djete ima dvojicu "oceva" i automatski mimo svoje volje ulazi u taj svijet! Sto se tice prava isto pravo kad odlaze u USA imaju kao i svi mi,i treba da imaju ista prava al takodje trebaju da znaju i neku mjeru!
Reply With Quote
  #12  
Staro 31.03.2013, 18:59
Sima's Avatar
Sima Sima je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno GEJ život u ČIKAGU

Čikago je treći grad po veličini u Americi i ima veliku gej zajednicu. Kao Njujork ili na primer Atlanta u svojim regionima, Čikago služi kao kosmopolitski centar na srednjem zapadu i privlači mlade i stare podjednako - sve u potrazi za slobodom i mogućnostima u velikom gradu. Kao što smo i mi iz konzervativnih zemalja jedva dočekali malo slobode u tolerantnijoj zemlji i gradu, tako i gomile gejeva iz manjih sredina širom srednjeg zapada dolazi u Čikago da konačno malo živnu.

Gej život (i gej barovi) u Čikagu je uglavnom koncentrisan u dve oblasti: "Boystown" (što je zapravo geografski "East Lakeview") i "Andersonville" koga još zovu i "Girlstown", nalazi se više na severnoj strani grada i po priči je kao više mesto gde se okupljaju lezbejke, ali ja sam tamo imao podjednako dobar provod kao i u Boystown-u, tako da mislim da društvo pre mešano. Kafei/barovi i klubovi imaju jednu od dve licence: Većina zatvori u 2 ujutru (3 ujutru subotom) a nekoliko ostaje otvoreno do 4 ujutru (5 ujutru subotom).

Sad, u Čikagu ima mnogo više klubova nego što ću ovde da napišem, a izdvojio sam one u koje moje društvo i ja često idemo – u nekima nisam još bio, ali zato ovi moji stalno vise, pa ću tu da prenesem njihove utiske:

Sidetrack
Chicago's premiere video bar for 30 years
Boystown - 3349 N Halsted St , Chicago, IL
Ovo je jedan od najstarijih barova/kafića, i ne možeš ga zaobići, tu svi idu. Nema đuske, klasičan bar. Vikendom je uvek ogromna gužva, gotovo da nema mesta ni da se pošteno sedne, ali je zato super mesto za upoznavanje jer je prepuno. Mešano je društvo što se godina tiče, ima dosta starijih jer su navikli na ovo mesto koje postoji već 30 godina. Ono što me malo nervira u Sidetrack-u je to što su mnogi naučili da dođu u većem društvu, tu nešto kao sednu svi zajedno i separatišu se... pa se provode uglavnom tu sa društvom sa kojim su i došli – ne možeš sad tek tako ni da priđeš ako ti se neko sviđa Među izbacivačima ima jedan ili dvojica sa naših prostora i u fazonu su, neću ovde da pišem imena, ali upoznaćete ih već
Roscoe's
Dance the night away
Boystown - 3356 N Halsted St , Chicago, IL
Ovo je super mesto, većinom mlađi svet, i uglavnom svi ovde započinju noćni provod, ako preskočiš Sidetrack. Nekako mu dođe kao zagrevanje pred Hydrate ili Spin, na primer. Može i da se klopa ovde, ali klopu preporučujem van Boystown-a, umeju da budu bezobrazno skupi.
Jackhammer
Neighborhood bar
Rogers Park - 6406 N Clark St , Chicago, IL
Jackhammer mu dođe bar, ali za razliku od Sidetrack-a, ima večeri za đusku a vikendima su go-go momci... može da bude zanimljivo, ja nešto nisam oduševljen, idem kad svi krenu – pa onda kao: ‘Ajde
Hydrate
Lounge & dance club with big name DJs
Boystown - 3458 N Halsted St , Chicago, IL
Ovo se ne propušta – đuska, đuska i samo đuska . Sad slušajte caku za ovaj klub: Ulaz se, uglavnom, ne plaća do ponoći, kad i nije neka gužva – a posle toga kreće prava ludnica sa sve vodenim prskalicama po podijumu (zato se i zove Hydrate). Dođite ovde pre ponoći i nećete platiti ulaz! Loša strana: zatvara se u 2 posle ponoći.
Cellblock
Notorious leather bar
Boystown - 3702 N Halsted St , Chicago, IL
Cellblock nije baš moja šoljica kafe, ali ako volite leather fazon, evo ga ovde. Ima nekoliko odvojenih delova: prednji je mešano levis/leather, a pozadi je kako ga zovu "serious leather". Treći deo je video bar.
Minibar Ultra Lounge & Cafe
Hip lounge with mixed crowd
Boystown - 3341 N Halsted St , Chicago, IL
Ovo je prepuno slatkih tipova koji većinu svesnog dela dana provode u teretani, i onda se ovde pokazuju. Mnogi se već odmah, čim uđu poskidaju do pola (kao vrućina je). Konobari i barmeni su tek preslatki i izvajani i svi su bez košulje... pretpostavljam da je zato ovde piće najskuplje – naplaćuju gledanje
Berlin
Alt dance club, party bar and performance space
Boystown - 954 W Belmont Ave , Chicago, IL
Berlin je čuveni klub u Boystown-u, tera neki futuristički izgled i stil... meni se muzika malo ne sviđa jer baš forsiraju eclectic mix i euro trash, ali zato ima dobrih Drag queen nastupa i drugih komičnih ili plesnih/muzičkih nastupa, pa volim ovde da svratim, bez obzira na muziku. Opet puno "naših" i ovde.
Touche
Cruisy leather bar
Rogers Park - 6412 N Clark St , Chicago, IL
Touche je pravi stari leather bar, kao što rekoh nisam baš u ovom fazonu, tako ovde još nisam bio, ali oni koji vole da se nalivaju pivom preporučuju ovo mesto pogotovo nedeljom kad organizuju "all-day Sunday beer bust". Pa sad ko voli...
Spin Nightclub
Twinky dance club with theme nights
Boystown - 800 W Belmont Ave , Chicago, IL
Ovo se isto ne propušta! Veliki klub, na više nivoa. Mlađi svet i što je interesantno dosta mešano mušo-žensko društvo. Ovde ima sve: od bara/kafea, bilijara do podijuma za igru, Drag queen nastupa, go-go momaka, video bimova, odlično ozvučenje... garantujem dobar provod (ali je mnogo bolje da dođete sa većim društvom – bolje ćete se provesti).

Ove ostale ću samo da izlistam jer su manje-više varijacija na temu gore navedenih, moja preporuka je definitivno prvo nešto od gore pomenutog, pa onda ovi ostali:

Lucky Horseshoe Lounge
Pop in to this male dancer bar
Boystown - 3169 N Halsted St , Chicago, IL

Hunters Nightclub
Popular bar and dance club in the 'burbs
Suburbs - 1932 E. Higgins Rd. , Elk Grove Village, IL
Ako se budete nastanili u predgradju, ovo je mesto u Elk Grove Village-u čuvenom delu Čikaga gde kamiondžije polažu CDL ili obnavljaju CDL dozvole. Ha, ha, nisam nikad ovde bio, ali bi bilo zanimljivo videti, da li neki od ovih naših truckera "slučajno svrati" ovde na pivo posle odlaska u CDL DMV
Big Chicks
Campy and fun neighborhood bar.
Uptown - 5024 N Sheridan Rd , Chicago, IL

Manhandler Saloon
Cruise bar with an active patio/backroom
Lakeview - 1948 N Halsted St , Chicago, IL

Buck's Saloon
Neighborhood sports bar
Boystown - 3439 N Halsted St , Chicago, IL

Crew Bar + Grill
Chicago's gay sports bar
Uptown - 4804 N Broadway St , Chicago, IL

@mosphere
Dive bar & dance spot with weekend go-gos
Andersonville - 5355 N Clark St , Chicago, IL

Little Jim's Tavern
Boystown's first neighborhood bar
Boystown - 3501 N Halsted St , Chicago, IL

Scarlet
Sophisticated lounge attracts a wide crowd
Boystown - 3320 N Halsted St , Chicago, IL

Toliko o gej Čikagu za ovaj put, slobodno dopunite ili ispravite ako mislite da nešto fali ili vi imate drugačiji doživljaj nekog mesta – ovo je manje-više subjektivan prikaz iz mog ugla.
__________________
2010EU00001xxx
U.S. citizen
Reply With Quote
  #13  
Staro 31.03.2013, 19:01
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzordz Prikaz poruke
Uh Cukoni bas silno gresis. Ako neko ima prava on ne ugrozava tudja prava i ne moze necija setnja da ugrozi tvoje pravo osim da predjes put kada oni prolaze

Jos ako mozes da mi obrzlozis kako je to bolje za dete da bude u prihvatilistu ili domu umesto u porodici gde ce biti voljeno i gde se dobiti podrsku? Ako se plasis da ce da ga "zaraze" silno gresis na statisticki validnom uzorku nema korelacije secam se da sam citao negde.
i iskreno imam problem kad me neko muskog roda gleda u nekoj kafani,il pokusava na neki nacin da mi pridje onda bas imam problem,il kad mi ispod stana polugol zvizdi i paradira,procitaj malo bilo koju vjersku knjigu pa ti mozda bude jasnije,nemozete promjeniti ljude koji vjeruju nikako a to se protivi vjerskim nacelima,al opet ponavljam ja razumijem jer to je bolest i poremecaj sto je dokazano!
Reply With Quote
  #14  
Staro 31.03.2013, 19:04
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DraganBG Prikaz poruke
Prvo mnogo hvala za temu, moram da priznam da vec neko vreme citam forum, ali me je ova tema motivisala da se registrujem. Mene intervju ocekuje u junu, pa se nadam da cu u SAD vec do avgusta ili septembra. Zao mi je sto cu verovatno do tada propustiti prajd ali dobro bice sledece godine. Nisam se jos odlucio da li cu za New York ili Chicago, i voleo bi da napisete malo (kao sto je obecano) o gej zivotu u ovim gradovima.

Sad, sto se tice ovih zlonamernih komentara, treba da se uzdrzite, dolazite u zemlju gde je to sasvim prihvaceno i tu ne mozete nista da promenite.



Ovo jednostavno, nije tacno (govorimo o Americi ne o Balkanu), a evo ti vesti od pre nekoliko meseci:

"Prema Galupovom istraživanju, većina ispitanih Amerikanaca je za legalizaciju istopolnih brakova, dok je oko 40% odsto protiv.

Najveću podršku gej brakovi imaju među mladima - 71 odsto ispitanih između 18 i 29 godina se izjasnilo "za".

Broj onih koji podržavaju gej brakove opada sa starošću ispitanika, pa ih tako ispitanici između 30 i 39 godina podržavaju sa 56 odsto, između 40 i 49 godina 49 odsto, dok stariji od 70 i 80 godina u mnogo manjoj meri (32 odnosno 21 odsto).

Istraživanje Galupa pokazuje da gej brakove više podržavaju imućni u odnosu na siromašne Amerikance, tako da legalizacija ima podršku 56 odsto onih koji porodično zaradjuju godišnje iznad 75.000 dolara, dok kod najsiromašnijih (čija je ukupna godišnja porodična zarada ispod 20.000 dolara) podrška pada na 43 odsto.

Gej brakove podržava 56 odsto hispano populacije, 50 odsto belaca i 46 odsto crnaca."




Deca nikada ne mogu da biraju gde ce se roditi - niko od nas nije mogao da bira gde ce se roditi i kakav ce se roditi, pa se tako radjaju u normalnim porodicama, ali i u disfunkcionalnim: radjaju se i u porodicama alkoholicara, narkomana, neka budu napustena nakon porodjaja... i niko to nije birao. Za razliku od hetero parova kojima dete moze "da se desi" gejevi ako se odluce za decu (bilo usvajanjem, bilo surogat roditeljstvom), to rade kada su zaista spremni i zele decu, tako da ta deca odrastaju u atmosferi ljubavi i paznje. Inace u Americi se deca vec usvajaju uveliko od strane LGBT parova i surogat majcinstvo je takodje zakonski moguce i radi se.

Kada manjinska grupa dobije prava koja joj po prirodi stvari sleduju, a time ne ugrozavaju tudja prava - to je samo civilizacijski korak napred, tako da ne vidim po cemu su tvoja prava tu ugrozena. Meni se pre cini da se ti i tebi slicni borite za pravo da nastavite da slobodno diskriminisete i omalovazavate druge.
vidi ovako nisam agresivan i imam dobar zeludac pa mogu proci pored nekoga ko je gej populacije,al zivis u zabludi da je bas u Americi tako da je to normalna pojava,tj. mogu da tvrdim da nije,ok mozes normalnije paradirati,imate lokale dole isto kao i na Balkanu al da bas mozes dole uvijek "zenu" za ruku drzat i u svaki kafic,disko,ulicu otic cisto se varas! I sta dokazujete tim paradama,svoju sexsualnost i pripadnost zadrzite za sebe,a ne paradirati,evo npr nisam iz BGDA-a al dole ljudi jednostavno ne zele paradu i zasto tjerate kontre i na silu to zelite,i sami sebe stavljate u opasnu situaciju? A sto se djece tice mnogo ljudi se tome protivi tako da u vecini zemalja se protive,od crkve,dzamija itd. tako da hocete nesto da uradite jednostavno sto nije prirodno,to nije normalno jednostavno i protivi se prirodi!
Reply With Quote
  #15  
Staro 31.03.2013, 19:20
Sima's Avatar
Sima Sima je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2009
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cukoni Prikaz poruke
al opet ponavljam ja razumijem jer to je bolest i poremecaj sto je dokazano!
Evo odmah kao lekar da ti kažem da je dokazano da homoseksualnost NIJE bolest, već prirodni varijetet, a to, da ti prevedem, znači prirodna varijacija, kao što se rađaju levoruki ljudi, a većina je desnoruko, ili tebi možda još bliže objašnjene: većina ovaca je belo, a rodi se neka i crna što je normalna genetska varijacija.

Ovu temu sam otvorio i namenio gej ljudima da se dodatno informišu, a ne da mi neki nepismeni prosipaju tu svoje "mudrosti", i lažni moral. Bolje idi pročitaj nešto što nje "vjerska knjiga" i obrazuj se malo, i uzdrži se od zlonamernih komentara na ovoj temi.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cukoni Prikaz poruke
zivis u zabludi da je bas u Americi tako da je to normalna pojava,tj. mogu da tvrdim da nije.
Nemoj molim te ti da mi pričaš iz Bosne kako je u Americi, kad ne znaš. Moj dečko i ja sasvim slobodno se držimo za ruku na ulici, poljubimo se isto kao i strejt parovi i nkom ništa. Verujem da u raznim zabitima nije toliko tolerantno, ali u većim gradovima nema problema.

I kao što rekoh, uzdrži se ove teme, molim te!
__________________
2010EU00001xxx
U.S. citizen
Reply With Quote
  #16  
Staro 31.03.2013, 19:22
drolma drolma je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2011
Poruke: 14
Nepromenjeno

Molim vas, interesuje me samo da li biste pozeljeli svojoj djeci da sutra zive sa istopolnom osobom? Kada raspravljate o ovoj temi primjenite svoja razmisljanja, slaganja ili neslaganja, sa clanovima svoje porodice brata, sestre, sina, kcerke, pa ce sva odobravanja dobiti drugaciju dimenziju.
Da li je ikada do sada iko istjeran iz restorana sto je gej, sa sportskog terena, iz kino sale, ili iz skole? Znalo se i ranijih godina, osamdesetih, ko voli muskarce, pa cak i ko voli vise da je u tom odnosu musko a ko zensko, pa nije bilo problema, osim ako ne smatraju neciji licni prezir prema tim pojavama, pa ne misle valjda da treba natjerati te ljude da ih vole. E to je upravo na sceni. Nasilnim putem ubaciti u mozgove ljudi da je to nesto sasvim normalno.
Koliko smo dostojni sebe i svoje licnosti, svojih stavova, pogleda na zivot i bitisanje na ovoj planeti, pokazuje se i na ovim primjerima, jer sto se vise prica o ovoj temi mnogi se pokolebaju, pa su prvo ravnodusni, pa kada im dosadi to namjerno ponavljanje o ljudskim pravima te populacije, cak i pomisle kako su u pravu. Zalosno!
Reply With Quote
  #17  
Staro 31.03.2013, 19:37
drolma drolma je offline
Član
 
Datum prijave: 14.09.2011
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sima Prikaz poruke
Evo odmah kao lekar da ti kažem da je dokazano da homoseksualnost NIJE bolest, već prirodni varijetet, a to, da ti prevedem, znači prirodna varijacija, kao što se rađaju levoruki ljudi, a većina je desnoruko, ili tebi možda još bliže objašnjene: većina ovaca je belo, a rodi se neka i crna što je normalna genetska varijacija.

Ovu temu sam otvorio i namenio gej ljudima da se dodatno informišu, a ne da mi neki nepismeni prosipaju tu svoje "mudrosti", i lažni moral. Bolje idi pročitaj nešto što nje "vjerska knjiga" i obrazuj se malo, i uzdrži se od zlonamernih komentara na ovoj temi.



Nemoj molim te ti da mi pričaš iz Bosne kako je u Americi, kad ne znaš. Moj dečko i ja sasvim slobodno se držimo za ruku na ulici, poljubimo se isto kao i strejt parovi i nkom ništa. Verujem da u raznim zabitima nije toliko tolerantno, ali u većim gradovima nema problema.

I kao što rekoh, uzdrži se ove teme, molim te!
Dragi doktore, koliko si puta u zivotu koristio tu izreku crna ovca i na sta se odnosila, pa i sam znas da je to nesto sto nije uobicajeno. Crna ovca je crna ovca, i ne moze biti bijela. Pa niko nikada nije "ubio" tu ovcu zato sto je crna ali nikada nece reci da je bijela.
Da zaista pripadas toj populaciji vidi se iz tvog nastupa i komentara prema drugim i drugacijim, kojima bi da zabranis nesto a trazis neka ljudska prava!
Reply With Quote
  #18  
Staro 31.03.2013, 19:46
DraganBG DraganBG je offline
Član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik drolma Prikaz poruke
Molim vas, interesuje me samo da li biste pozeljeli svojoj djeci da sutra zive sa istopolnom osobom? Kada raspravljate o ovoj temi primjenite svoja razmisljanja, slaganja ili neslaganja, sa clanovima svoje porodice brata, sestre, sina, kcerke, pa ce sva odobravanja dobiti drugaciju dimenziju.
S obzirom da se deca radjaju kao takva i niko ih nije "naterao" ili regrutovao da budu gej, da ja tebi postavim drugo pitanje: Sta bi radila da ti sin sutra kaze da je gej? Da li bi ga i dalje volele ili bi ga se odrekla - tvoja krv, tvoje dete, na kraju i tvoja genetika? E sad stvari poprimaju drugačiji ugao! Kad vec savetujes da se pogledaju stvari iz drugog ugla, ovo ti gledanje stvari iz drugog ugla!

Ne treba da ti bude bitno sta misle tamo neki nebitni ljudi tipa: komsije, rodjaci, poznanici, bitno je jedino kako se oseca tvoje dete i da li si mu pruzila podrsku i ljubav. Zato je tolerancija bitna - da bi takvo tvoje potencijalno dete moglo normalno da raste i razvija se, a ne da oboje strahujete da li ce biti bezbedno ili diskriminisano. Kao sto vidis -uopste nije u pitanju da neko nekoga ovde "tera" da bilo koga voli, vec je akcenat na toleranciji, koju ti i tebi slicni nemate.
Reply With Quote
  #19  
Staro 31.03.2013, 19:50
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sima Prikaz poruke
Evo odmah kao lekar da ti kažem da je dokazano da homoseksualnost NIJE bolest, već prirodni varijetet, a to, da ti prevedem, znači prirodna varijacija, kao što se rađaju levoruki ljudi, a većina je desnoruko, ili tebi možda još bliže objašnjene: većina ovaca je belo, a rodi se neka i crna što je normalna genetska varijacija.

Ovu temu sam otvorio i namenio gej ljudima da se dodatno informišu, a ne da mi neki nepismeni prosipaju tu svoje "mudrosti", i lažni moral. Bolje idi pročitaj nešto što nje "vjerska knjiga" i obrazuj se malo, i uzdrži se od zlonamernih komentara na ovoj temi.



Nemoj molim te ti da mi pričaš iz Bosne kako je u Americi, kad ne znaš. Moj dečko i ja sasvim slobodno se držimo za ruku na ulici, poljubimo se isto kao i strejt parovi i nkom ništa. Verujem da u raznim zabitima nije toliko tolerantno, ali u većim gradovima nema problema.

I kao što rekoh, uzdrži se ove teme, molim te!
ja vodim normalnu raspravu,al to su vasa prava uzdrzite se,nemoj pisat itd. time automatski ugrozavas moja! Nemoj mi molim te pricat o medicini da ti ne nebrajam ko mi je sve u porodici doktor,hirurg itd. i to jeste poremecaj,jer normalno je da se ljudi razmnozavaju,da musko bude sa zenom,znaci automatski je to poremecaj,cim se musko ponasa ko zensko,cim ima pokrete zene to je cisti poremecaj,a i o Americi ti mogu pricat jer pola familije mi je dole tako da nevidim razlog cime se ti to osjecas pametnijim da ti je nebi pricao?znaci ti si doktor,ako mozes da mi kazes koja ti je struka pa onda mozemo da pricamo detaljnije! Da su tvoji roditelji imali taj poremecaj ti nebi imao priliku da budes to sto jesi,sto ti automatski dokazuje da to nije normalno! I sta ljudi koji su iz Bosne nesmiju da pricaju o Americi,il da znaju sve o istoj?
Reply With Quote
  #20  
Staro 31.03.2013, 19:52
Suncica's Avatar
Suncica Suncica je offline
Član
 
Datum prijave: 28.10.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 24
Nepromenjeno

Mene samo interesuje kako neko ko nije otvorenih shvatanja misli da zivi u Americi ili bilo gde van Balkana, obzirom da se ovde ljudi okrecu kada vide i Cnrca na ulici. .
Tema je otvorena za one koje interesuje gej zivot u USA, drugi ne moraju da citaju, jos manje da komentarisu. 21. vek je. Zivite i pustite druge da zive.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Najjeftinije države i gradovi za život u USA zanesena Lokacije u USA 37 09.11.2018 18:28
Koliko košta život u Americi dreadnot Vodič za emigrante 289 01.01.2018 08:35
Posao,djeca i život Bullet4MySelf Vaša strana 8 14.11.2012 21:29
Život na Balkanu hope Vaša strana 27 18.05.2012 12:02
Varijante za život u USA - Studiranje Mikimax Vaša strana 46 22.04.2012 02:04

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.