ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #471  
Staro 04.05.2018, 23:09
JaneGallagher JaneGallagher je offline
Član
 
Datum prijave: 20.10.2017
US lokacija: San Francisco
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Apolonius Prikaz poruke
Lep pozdrav svima. Prva poruka :asadpokloniseipočni:

Prvi put sam se prijavio za sledeću godinu, DV2019.

Čitao sam malo forum, videh da je bilo i ljudi koji se nisu predavali i uspeli iz 13. pokušaja. Nadam se da ima zabeleženih slučajeva i da se dobija iz prve, jer se meni, ljudi, JAKO IDE u Ameriku u januaru. Ma, što pre!

Srećno svima!
Moja druga poruka! Prijavljujem se drugi put, ovaj put x2 Aj da nam se posreći pa u januaru zajedno da putujemo :P I meni se ide, sve sam ovde završila što sam imala (taj neki osećaj) ))
Reply With Quote
  #472  
Staro 05.05.2018, 09:55
zuke zuke je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno

Jel oni salju mail dobitnicima bas tada, oko 15.5.ili treba neko vrijeme da prodje? Sta kazu vasa iskustva?
Reply With Quote
  #473  
Staro 05.05.2018, 10:47
Apolonius Apolonius je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2018
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JaneGallagher Prikaz poruke
Moja druga poruka! Prijavljujem se drugi put, ovaj put x2 Aj da nam se posreći pa u januaru zajedno da putujemo :P I meni se ide, sve sam ovde završila što sam imala (taj neki osećaj) ))
Jane, isto se osećamo.

Držim fige svima, ako je prošle godine bilo 560 karti za Srbiju, nadajmo se da će povećati i ove godine za par stotina, pa da nam svima šanse budu veće.

Još malo smo u single digits... Još 10 dana

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zuke Prikaz poruke
Jel oni salju mail dobitnicima bas tada, oko 15.5.ili treba neko vrijeme da prodje? Sta kazu vasa iskustva?
zuke, ne šalju mejlove. Čitao sam, a i tako su nas obavestili po kompletiranju aplikacije, da onaj broj koji ste dobili prilikom prijave treba da sačuvamo i sami proverimo rezultate 15.maja.
Reply With Quote
  #474  
Staro 05.05.2018, 19:42
supernoproblemo supernoproblemo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2017
US lokacija: Iowa, Indiana, Illinois
YU lokacija: Srbac, Bosna i Hercegovina
Poruke: 15
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JaneGallagher Prikaz poruke
Moja druga poruka! Prijavljujem se drugi put, ovaj put x2 Aj da nam se posreći pa u januaru zajedno da putujemo :P I meni se ide, sve sam ovde završila što sam imala (taj neki osećaj) ))
Pozdrav, slično se osjećam. Toliko mi nekako adrenalin raste kako se priblizava taj dan. Dvije prijave imam, supruga i ja. Ja sam aplicirao iz RS-BIH, ne znam koliko je bilo prosle godine dobitnika, nadam se da ce nas biti vise ove godine. Imam dvoje male djece a u Americi nemam nikog svog, medjutim mislim da je to manji problem ukoliko dobijem kartu, pozzz svima.
Reply With Quote
  #475  
Staro 05.05.2018, 20:29
JaneGallagher JaneGallagher je offline
Član
 
Datum prijave: 20.10.2017
US lokacija: San Francisco
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik supernoproblemo Prikaz poruke
Pozdrav, slično se osjećam. Toliko mi nekako adrenalin raste kako se priblizava taj dan. Dvije prijave imam, supruga i ja. Ja sam aplicirao iz RS-BIH, ne znam koliko je bilo prosle godine dobitnika, nadam se da ce nas biti vise ove godine. Imam dvoje male djece a u Americi nemam nikog svog, medjutim mislim da je to manji problem ukoliko dobijem kartu, pozzz svima.
Ja imam neku blisku porodicu, ali otuđeni smo skroz, tako da kao da ih i nemam Ne verujem da mi pomogli ni oko adrese - niti bi ih pitala za bilo kakvu uslugu, tako da ću za to, ako bude, morati da se snađem drugačije...
Reply With Quote
  #476  
Staro 06.05.2018, 09:04
Mrrk Mrrk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: ny/chi
YU lokacija: danilovgrad/podgorica
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ljudi nemojte se previse nadati jer sto se vise nadate vise cete se razocarati
Reply With Quote
  #477  
Staro 06.05.2018, 11:37
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mrrk Prikaz poruke
Ljudi nemojte se previse nadati jer sto se vise nadate vise cete se razocarati
Bravo!!! Ali moraš razumeti i ljude koji prvi put idu, tj prijavljuju se. Odavno sam prestao da mislim o GC. Ako me izvuku super, ako ne, život ide dalje. Meni je bitno da poznajem lično ljude koji su dobili, tako da mi to daje nadu da DVL nije obična priča, nego realna šansa za dobitak!
A šanse su mi verovatno, 1:30000....
__________________
DV2015 - has not been selected x2
DV2016 - has not been selected x2
DV2017 - has not been selected x2
DV2018 - has not been selected x2
DV2019 - has not been selected x2
DV2020 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #478  
Staro 06.05.2018, 13:50
tataprase tataprase je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.06.2010
US lokacija: Miami,Tampa
YU lokacija: srbija,sid
Poruke: 45
Nepromenjeno

Nisu to loše šanse, realno sve je moguće. Isto tako, nije prvi put, ali nada umire poslednja, a i oktobar je blizu, pa opet, kažu kolo sreće se okreće
Reply With Quote
  #479  
Staro 06.05.2018, 16:16
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Mom drugu i meni se desila slična stvar. Njega je sestra nagovorila da igra još jednom, pa ako ne prođe, da odustane. Rezultat: dobio GC
Kada sam ja hteo da odustanem, on me je nagovorio, navodeći svoj slučaj. Rezultat vidite u potpisu.

Kažu da je pred zoru noć najtamnija. Ne gubite nadu.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #480  
Staro 06.05.2018, 19:17
nocturnal nocturnal je offline
Član
 
Datum prijave: 25.04.2018
Poruke: 18
Nepromenjeno

^joj kako ja volim takve price, bas su mi lepe

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mrrk Prikaz poruke
Ljudi nemojte se previse nadati jer sto se vise nadate vise cete se razocarati
pa pokusam ja sa sobom racionalno ali ne vredi i uopste nema veze sto me nisu izvukli 7+ puta. svako izvlacenje se radujem kao da ce me bas taj put izvuci
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:16.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.