ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #511  
Staro 12.05.2018, 20:55
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Ja sam takođe izvučen, iz 5. puta. Nikada nisam bio u Americi, niti sam ikada aplicirao za vizu, a takođe nisam nikada ni kontaktirao sa nekim iz Amerike. Ja verujem da je izvlačenje potpuno random, zato što uopšte nema nekog pravila kod izvučenih, tipa većina je ispod 30 godina, u braku ili singl, sa decom ili bez, sa visokim obrazovanjem i sl. Npr., pre nekoliko godina neko je pisao da je izvučen čovek koji je imao preko 60 godina i koji je u penziji.
Podaci koji se šalju u prijavi, slika i ostalo, služe da bi se sprečile zloupotrebe, duple prijave i sl., a brojevi se izvlače.
Odlično, drago mi je da je tako, i sama se tome nadam i čestitam svima koji su uspjeli.
Hvala svima na ovim i budućim odgovorima, pozdrav, Makici hvala također
Reply With Quote
  #512  
Staro 12.05.2018, 21:17
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ja još nisam uspeo nažalost. Moj broj je 267XX i veliko pitanje je da li ću stići na red.
Reply With Quote
  #513  
Staro 13.05.2018, 08:09
daca4 daca4 je offline
Član
 
Datum prijave: 10.08.2017
US lokacija: Micigen
YU lokacija: Laktasi
Poruke: 6
Nepromenjeno

Pozdrav narode, evo i mi smo se prvi put prijavili iz BIH smo. Jedva cekamo taj utorak da vidimo sta ce biti..... srecno svima!
Reply With Quote
  #514  
Staro 13.05.2018, 08:29
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Ja još nisam uspeo nažalost. Moj broj je 267XX i veliko pitanje je da li ću stići na red.
Ufff da... to je najteže...kada čovek nešto "ima"- pa nema, nema goreg.. međutim još uvek postoji nada da će sve da izađe na dobro, ne prepuštajte se još..iako znam da postoje i oni koji imaju strašno visoke brojeve i gde realno gotovo da i nema šanse Svima vama koji ste izvučeni, a ovako sada "na čekanju", želim od sveg srca da bez problema konačno i pozelenite.. A nama ostalima više sreće ovaj put ...meni lično, Bog zna koji..(više od 10 je sigurno), šta da se radi..idemo dalje...sve do GC
Reply With Quote
  #515  
Staro 13.05.2018, 10:24
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Mislim da ne treba gubiti nadu i da se ne treba ljutiti na druge kada pokušaju da objasne. Na žalost, tekst može biti pogrešno shvaćen. I ja često volim da dajem kontraverzne izjave, ali postavljam emotikone, da bi ljudi razumeli da se šalim.
Svi smo se mi ovde skupili, sa željom da jednog dana pronađemo put u bolji život.

Nekome se čekanje oduži. Znam čoveka koji je tek sa skoro 60 godina dobio GC. Pričao mi je kako je to želeo celog života. Ovde sam upoznao ljude koji nisu tako mladi, a ipak se bore da odlaskom spasu, barem svoju decu. Čitao sam da je jedan poznati IT stručnjak i legenda, otišao sa decom u USA iako ima 65 godina.

30.000 ljudi svake godine ode odavde. Sa prostora Jugoslavije se, u proseku, iseli više od 100.000 ljudi godišnje. Treba se žestoko boriti da bi se ušlo u tu grupu. Može se ući samo ako se dobro sarađuje sa drugima i uči od drugih. Zbog toga sam se šalio sa "prekookeanskim virusom"

Dakle, ne ljutite se na one koji su već tamo, na one koji su na putu za
Ameriku i one koji još uvek maštaju o tome. Niko vam ne želi loše. Naprotiv, svi mi želimo da se vidimo tamo jednog dana na velikoj "Zelena lutrija" žurci.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #516  
Staro 13.05.2018, 11:18
Captain Captain je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Nevesinje, Republika Srpska, BiH
Poruke: 13
Nepromenjeno Dv 2019

Pozdrav ljudi...zna li se koliko otprilike odobre viza za nas iz BiH?
Ne bih rekao da nas puno bude i prijavljeno na GC...ja koliko sam pricao sa poznanicima i prijateljima iz drugih gradova, cini mi se da jako malo ljudi uopste zna za lutriju.
Srecno svima!
Reply With Quote
  #517  
Staro 13.05.2018, 13:11
NinoTheLik NinoTheLik je offline
Član
 
Datum prijave: 17.07.2016
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: BiH
Poruke: 14
Nepromenjeno

Srecno svima 15tog, svi imamo nadanja ali na kraju realnost bude potpuno drugacija. Otom potom..
__________________
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2019 - Nada poslednja umire 2x
Reply With Quote
  #518  
Staro 13.05.2018, 16:37
Mrrk Mrrk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: ny/chi
YU lokacija: danilovgrad/podgorica
Poruke: 36
Nepromenjeno

Nista bez da vadimo albanski ili uzbekistansli pasos po 4,5 5 6k viza dobijaju
Reply With Quote
  #519  
Staro 13.05.2018, 21:11
Raducojo Raducojo je offline
Član
 
Datum prijave: 30.01.2017
US lokacija: Čikago
YU lokacija: BiH
Poruke: 19
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mrrk Prikaz poruke
Nista bez da vadimo albanski ili uzbekistansli pasos po 4,5 5 6k viza dobijaju
Znam da je šala,ali vađenje pasoša neke druge zemlje vam sigurno neće pomoći
__________________
DV 2018 - Has not been selected x 2
DV 2019 - Has not been selected x 2
Reply With Quote
  #520  
Staro 14.05.2018, 09:19
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Captain Prikaz poruke
Pozdrav ljudi...zna li se koliko otprilike odobre viza za nas iz BiH?
Ne bih rekao da nas puno bude i prijavljeno na GC...ja koliko sam pricao sa poznanicima i prijateljima iz drugih gradova, cini mi se da jako malo ljudi uopste zna za lutriju.
Srecno svima!
I o tome vam postoji dosta podataka na forumu, samo treba malo vremena i volje da se sve polagacko apsorbuje..ali i to će da dođe na red kada i ako vas zapadne takva sreća, naime nije tako lako dospeti u tu povlaštenu grupu izabranih, a mnogima tako deluje...
Ne znam kako se Vama čini iz perspektive komunikacije sa komšijama i okolinom, ali verujte dosta ljudi s prostora EX YU itekako je upoznato s lutrijom, još iz vremena kuverti i fizičkog poštanskog prometa.
U suštini sve se otprilike vrti više-manje oko 2,8% po državi ex yu teritorija.
Evo ovde vam šaljem zasad samo toliko koliko sam u minuti pronašla statistike vezano za BIH i lutriju (pre neki dan sam baš i bila na podforumu gde vam je pobliže izloženo statistički novijeg datuma) a ovo je iz nekog novinskog članka (za 2014 i 2015):

"Analizirali smo zvanične statistike State Departmenta za prethodne sezone i došli do ovih zaključaka:

U Programu DV-2015 iz BiH se prijavilo 6088 ljudi, od toga je izvučeno 171. To čini njih 2,8% pobjednicima!
U Programu DV-2014 iz BiH se prijavilo 5093 ljudi, od toga je izvučeno 153. To čini njih 3% dobitnicima!
Dakle, u posljednje dvije godine šanse za učesnike iz BiH bile su jako velike, oko 1:35!

Statistike za Republiku Srbiju za prethodne godine:
U program DV-2015 prijavilo se 15.693 ljudi, od toga je izvučeno 399. To čini njih 2,54% pobjednicima!
U program DV-2014 prijavilo se čak 19.146 ljudi, ali je više i izvučeno: 582. To čini njih 3,03% pobjednicima!
U program DV-2013 prijavilo se 12.431, od toga je izvučeno 303. To čini njih 2,44% pobjednicima!"
Nadam se da sam ovime bar malko pomogla. Pozz
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.