ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #401  
Staro 07.05.2007, 20:07
Drmisa
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Meeloshe da li je istina da te na lekarskom pregledu skidaju do gole koze? To sam radio samo u vojsci pa i tada je delovalo ponizavajuce.
  #402  
Staro 07.05.2007, 20:44
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Nije, samo najobicniji pregled. Mislim da je moralo do pojasa, ne secam se da sam farke morao da skinem. A i bio je muski doca, tako da (bar po meni) ni nije bilo smisla. ;-)

Inace, sve lekarsko je jedan-na-jedan ti i doca, nema mase okolo.
  #403  
Staro 07.05.2007, 21:03
ana
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Cao
samo jedno pitanje ... moji roditelji su dobili kovertu is kentakija,e sad ja je jos nisam videla. ali su mi rekli da su upustva na srpskom. jel to tako treba? nikad to nisam cula pre...
hvala
  #404  
Staro 07.05.2007, 21:52
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Zdravo Ana, i dobrodosla. Procitaj pazljivo ceo tekst sa sve komentarima (trebace ti!).

Mislim da sam napisao negde gore, ali ako nisam, evo: Uputstva salju na obe verzije! I srpsko i englesko uputstvo ces dobiti. Naravno, pricam samo o onih par papira gde se sve objasnjava, ne formulari i ostalo...
  #405  
Staro 07.05.2007, 22:41
Miodrag
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Dobio sam 3 maja kovertu iz Kentakija, samo mi nisu jasne neke stvari oko popunjavanja formulara, odnosno, posto sam se singl prijavio na lutriji, da li treba da popunim sva tri formulara i da li mogu da ostavim neka prazna polja, i da li moram odmah da upisem adresu na koju treba da mi stigne zelena karta, ili mogu bez problema da polje ostavim prazno. Zamolio bih vas ako moze neko da mi pomogne oko popunjavanja formulara posto sam slab sa engleskim jezikom ? Unapred zahvalan.
  #406  
Staro 07.05.2007, 23:37
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Ne moras da das adresu sve do ambasade. Ja sam poslao formulare bez adrese (svako polje koje ne popunis mora da ima "N/A").
  #407  
Staro 08.05.2007, 11:51
zoran
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

svaka cast za ovakvu pomoc i ovakav opis pojmova oko ove vize koji moze svima samo biti od pomoci.
Jedino ne mogu prihvatiti jednu totalno pogresnu informaciju, a to je vezano oko popunjavanja prijave.
Molim te Milose samo mi recvi gde si ti upisao broj pasosa u prijavu jer ja vec tri godine predajem za tu vizu i apsolutno je netacno da uopste postoji rubrika za unosenje broja pasosa.
svi koji su iz Bosne predali za ovu vizu ako zele neka se jave da razmijenimo informacije. jovicic_z@yahoo.com
  #408  
Staro 08.05.2007, 13:43
jecka
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Da li ima neko ko bi mogao da mi pomogne da popunim formulare tacno kako treba, posto se plasim da ne pogresim negde. Bilo bi lepo kad bi neko mogao da skenira i popuni formulare sa Petar Petrovic pa da okaci negde ovde da svi imamo template za to. Javljam se da to dobrovoljno ucinim kad popunim moje kako treba...ali za njih mi treba pomoc.
  #409  
Staro 08.05.2007, 22:14
Vanja
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Cao svima!
Lepo je videti da nas ima jos (99%) srecnih dobitnika, super je sto se jos ljudi javilo nakon mog poslednjeg post-a.
Raspitala sam se kod nekih prijatelja i iznenadjena sam cinjenicom da ponekad prvo pismo putuje bas bas dugo. Naime, 2004 godine je 2je ljudi iz Beograda dobilo prvo pismo tek u oktobru?! (nakon prijavljivanja u nov 2003)... A drugo pismo sa zakazanim intervjuom bogami tek u maju sledece godine?!
Tako da ima nade ze sve one koji jos uvek cekaju prvi poziv.

Zbunjuje me sto na official sajtu idalje stoji stara cena dv visa, sto bas nije fer, dobro je sto sam i to saznala ovde jer je bukvalno duplo poskupelo...

Puno pozdrava za Meelosha i jos jednom pohvale za super sajt
  #410  
Staro 09.05.2007, 12:04
Miodrag
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Da li mozda zna neko link na kome moze da se vidi kako treba da izgledaju popunjeni formulari koji se dobijaju u prvom pismu iz Kentakija, ili jos bolje da ako neko ima dobre volje to objasni ovde ?
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.