ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #491  
Staro 29.04.2020, 11:22
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marjan77 Prikaz poruke
Ne, što se tiče Albanije, imam utisak da 80% njih koji učestvuje pozeleni. Mislim da je žena prvog predsednika (Washitong) bila albanka i zato istorijski imaju dobre odnose.
Srbija dobije oko 200 mesta a siguran sam da najmanje njih 2000 učestvuje, to je nekih 10% ... sa ovom pretpostavkom a sa izvucenih 2000 iz Albanije, rekli bi da njih 20000 učestvuje.

To su neke moje pretpistavke o načinu odabira i nisu motivisane nikakvoj deskriminaciji, jer i lofično je da tako nešto postoji jer je ovo napravljeno zbog mešovitosti nacije a ne da od 55000 uďe 54000 srba
Kazu keva George Washingtona je bila albanka. A George Washington je ostavio pismo u kom pise da mu cuvaju Albaniju, koje je Clinton procitao i eto ti nasi problemi........tako sam nasao na netu, ne znam dal je istina ista od toga
Reply With Quote
  #492  
Staro 29.04.2020, 14:17
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Ipak je pomereno za 6. Jun

https://www.facebook.com/12926647375...19740/?app=fbl
Reply With Quote
  #493  
Staro 30.04.2020, 04:03
Amerashi's Avatar
Amerashi Amerashi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.03.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

Pozdrav forumasi .
Long time no hear .
Nakon dugo vremena provedenog lutajuci planetom , varacam se sa jos jednom prijavom za DV 2021 .
Neznam da mi ima iko jos od starih forumasa tu sto su bili kada sam u pocetku bio davne 2017 te .
Nadam se najboljem ..
Reply With Quote
  #494  
Staro 03.05.2020, 18:45
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Nazalost, previse nas je ovde od 2017,da bude jos losije puno ih je i od ranije...

Tacno kao sto ste naveli gore, kvota za region pa ne vise od 7% od ukupnog broja i onda u evropi koja ima dovoljno drzava niko se ne moze ni pribliziti kvoti 7% jer ce neko ostati bez viza...

Realnost kao sto sam rekao vec mnogo ranije, 1% verovatnoce za singl i 2% za prijavu oba supruznika... Nije savrsena ali bajbolja lutrija sa najvecom verovatnocom... Iako zvuci suludo lakse je dobiti green card nego cetvorku na lutriji 7/39,jedino sto ne mozemo igrati dva puta nedeljno...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #495  
Staro 03.05.2020, 19:24
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Amerashi, nazalost Vlada33 je potpuno u pravu..neki smo igrali s pauzama cak i pre 2000-te ali registrovani mnogo mnogo posle. Konkretno ja sam vise iz navike , mozda cak i nekog osecanja zajednickog sna
ili ako nista drugo..onda eto iz inata ovde
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #496  
Staro 03.05.2020, 22:20
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jamive Prikaz poruke

Htio bih samo da pitam šta će se događatai tada, tj. da li će onda izvlačiti kandidate za DV-2021, tj. da li onda idu koverte itd? Zanma za ambasadu i ostale stvari....
Reply With Quote
  #497  
Staro 04.05.2020, 19:35
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivo333 Prikaz poruke
Htio bih samo da pitam šta će se događatai tada, tj. da li će onda izvlačiti kandidate za DV-2021, tj. da li onda idu koverte itd? Zanma za ambasadu i ostale stvari....
Ivo, tada ce da objave rezultate koje mozes da proveris sve do kraja septembra, tako da nema bas neke zurbe- I ukoliko si bas ti dobitnik odmah imas nize uputstvo sto I kako dalje popunjavas I saljes.. A onda opet posle slanja dokumenata proveravas na entrant check status kada ti zakazuju intervju. a narocito vec odavno ne vredi to s kovertama...
Mislim da nebI trebalo da brines o tome ovako unapred, dok je to jos u fazi snova... Jer sanse za dobitak su veoma male 😔, a vremena za veselje I istrazivanje foruma oko slanja dokumenata-ukoliko ti se posreci - biti ce I vise nego dovoljno. Sretno👍😁🍀
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #498  
Staro 05.05.2020, 14:20
tw33tyl1na's Avatar
tw33tyl1na tw33tyl1na je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.08.2019
US lokacija: wish-Austin, TX
YU lokacija: Belgrade, SRB
Poruke: 36
Nepromenjeno

Eh, da je srece sad bismo odbrojavali sate do objavljivanja izvucenih, ovako ostaje jos mesec dana da se strpimo (i nadamo ).
__________________
2x DV2021 - has not been selected
2x DV2022 - has not been selected
Reply With Quote
  #499  
Staro 08.05.2020, 12:32
pelcer224 pelcer224 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.10.2013
Poruke: 79
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik svetlana33 Prikaz poruke
Amerashi, nazalost Vlada33 je potpuno u pravu..neki smo igrali s pauzama cak i pre 2000-te ali registrovani mnogo mnogo posle. Konkretno ja sam vise iz navike , mozda cak i nekog osecanja zajednickog sna
ili ako nista drugo..onda eto iz inata ovde
Sve vas pozdravljam. Navratio sam posle 2 godine da provjerim za dva drugara prijave, pa vidim da je to odlozeno. Nakon 11-12 godina porodicnog igranja lutrije, mi smo prestali igrati i prije 3 godine odselili u Evropu. Shvatili smo da su sanse na lutriji nikakve i da samo gubimo vrijeme oko te igre. Savjetujem svakom da se grabi Evrope , evo sada olaksan je odlazak u Njemacku sve do kraja 2020 po starom zakonu. I ja sam mrzio njemacki jezik pa ga ipak naucio, i ja sam cekao sa suprugom na lutriji dobitak 12 godina ali smo shvatili da od toga nema nista, lutrija je gubljenje vremena, ali sada smo potpuno druga porodica sa drugim zivotom od onog sto smo ostavili u Bosni, srecni, radimo oboje, djeca u skolskom procesu uklopljena daleko od Balkana. Svako dobro. Cao...
Reply With Quote
  #500  
Staro 08.05.2020, 13:44
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Thumbs down

Citat:
Prvobitno poslao korisnik pelcer224 Prikaz poruke
Sve vas pozdravljam. Navratio sam posle 2 godine da provjerim za dva drugara prijave, pa vidim da je to odlozeno. Nakon 11-12 godina porodicnog igranja lutrije, mi smo prestali igrati i prije 3 godine odselili u Evropu. Shvatili smo da su sanse na lutriji nikakve i da samo gubimo vrijeme oko te igre. Savjetujem svakom da se grabi Evrope , evo sada olaksan je odlazak u Njemacku sve do kraja 2020 po starom zakonu. I ja sam mrzio njemacki jezik pa ga ipak naucio, i ja sam cekao sa suprugom na lutriji dobitak 12 godina ali smo shvatili da od toga nema nista, lutrija je gubljenje vremena, ali sada smo potpuno druga porodica sa drugim zivotom od onog sto smo ostavili u Bosni, srecni, radimo oboje, djeca u skolskom procesu uklopljena daleko od Balkana. Svako dobro. Cao...
Ne bi se složio da je lutrija gubljenje vremena.
Lutriju jednostavno treba REALNO shvatiti.
Šanse su nikakve i kao što kažu izvuće te jednom u 200 godina od prilike
Evo npr. mene izvuklo iz drugog puta, tako da, nikad se ne zna...

Ovaj forum je pun ljudi koji su preko lutrije već otišli u SAD.
Ne treba niko ko želi da ide u SAD prestati igrati lutriju, jer je ovo jedini lakši način da se kroči na tlo SAD.
Lutrija svima treba biti plan C, možda i D, pa ako dobiješ dobio si ma gdje god se nalazio u tom trenutku...

Ono što je najbitnije, lutrija je BESPLATNA i uvijek će i biti, stoga ne vidim razlog zašto neko ne bi pokušavao eto "onako" svake godine... Potrebno je manje od dve minute da se prijaviš na lutriju

__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:45.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.