ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju > Agencije za prijavu

Agencije za prijavu Uputstva, procedure i utisci vezani za agencije za prijavu na lutriju

Agencije za prijavu » Sutra rezultate od Lutrije koja je bila otkazana???????? » Bitni linkovi
Agencije za prijavu USAFIS O Lutriji Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 21.07.2011, 20:45
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Sta da radimo ako ukinu necemo moci igrati do 70-te godine zivota?
Kad je mijan pisao neke stvari vi ste me pravili budalom, omalovazavali i smejali mi se. Eto vam sad vasa zezancija. Nije ovo plejstejsn pa ako sam izgubio igru nema veze nastavljamo sledeci mec, nemam sta izugbiti jer je samo igra. Ovo je vise od igre. Ako ukinu lutriju mozete da imate volje i energije koliko hocete za svaku novu godinu, ali rekao sam fino da se ima sta izgubiti. I mozda cemo svi na kraju i izgubiti.
Miljane, ti si neumoran... Sta ako ukinu lutriju, tvoj zivot vise nece imati smisla ?

O tome se i ranije pricalo, kao sto je i Zana rekla, ali nikada nij stiglo mislim ni do kongresa... Naravno da postoji mogucnost da se tako nesto konacno i desi, pa sta da se radi. Iovako je USA jedina zemlja na svetu koja ima legalnu emigraciju koja se dobija na lutriji gotovo bez ikakvih kvalifikacija. Gledaj malo iz njihovog ugla: svake godine ti se useli u zemlju 55.000 nekih ljudi koji su sta..., zavrsili srednju skolu i dosli da obore cenu rada. Ne kazem da su u pravu, ali sta ces - imaju pravo, njihova zemlja.

Meni nije bio cilj nikog da ismevam, ali ne zelim da moj zivot izgubi smisao i da smatram sebe "gubitnikom" ako jedna zemlja na svetu ukine lutriju...

Glavu gore, bori se i mozes otici na neki drugi nacin ili u neku drugu zemlju koja legalno prima emigrante, ali kvalifikovane i trazene u tom trenutku.

Puno srece svima...., pa da "nas" ne ukinu barem jos 50-ak godina
Reply With Quote
  #12  
Staro 21.07.2011, 21:19
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TheRealRocknRolla Prikaz poruke
Mene najvise kao i ostale zanima ovaj deo:
"Some of those who received visas in this selection have appealed before the Federal Court in Washington, which last week rejected all complaints. The new "extraction" of people who obtain visas to move-in the U.S. will be held tomorrow."

Ima li tu istine?
Jos uvek cekam informaciju o tome odakle je ovaj "citat"? Bas me interesuje koja zvanicna institucija ili zvanicnik koristi ovakvu konstrukciju recenica i wording tipa "Extraction" i "move-in the U.S." i ko je rekao da su prethodno izvuceni "dobili vize"...
Reply With Quote
  #13  
Staro 21.07.2011, 21:38
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jovke Prikaz poruke
Da li za sutrasnje izvlacenje da eventualno jos nekog dodaju za vizu svi imamo sanse ili samo ljudi koji su izvuceni u Maju?
Sta ba izvlacenje??

Kakvo izvlacenje sad?? Izvlacenje zivaca ili....
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
Reply With Quote
  #14  
Staro 21.07.2011, 21:51
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Sta ba izvlacenje??

Kakvo izvlacenje sad?? Izvlacenje zivaca ili....
"The new "extraction" of people who obtain visas to move-in the U.S. will be held tomorrow."
Ja sam pomislio da ce sutra neke ljude dodati na listu dobitnika.
Ako sam pogrijesio izvinjavam se, nije mi bila namjera da unosim pometnju.
Reply With Quote
  #15  
Staro 21.07.2011, 21:57
Vladana123 Vladana123 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2011
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Po
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik jovke Prikaz poruke
"The new "extraction" of people who obtain visas to move-in the U.S. will be held tomorrow."
Ja sam pomislio da ce sutra neke ljude dodati na listu dobitnika.
Ako sam pogrijesio izvinjavam se, nije mi bila namjera da unosim pometnju.
I ja isto to shvatila..ako gresim,nikom nista,Nada jos postoji
Reply With Quote
  #16  
Staro 21.07.2011, 22:07
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vladana123 Prikaz poruke
I ja isto to shvatila..ako gresim,nikom nista,Nada jos postoji
Pa svi smo shvatili isto - zato sto je tako drug clan napisao. Zato i trazim izvor - e sad, ako je ovo "makedonsko-engleski" prevod u kucnoj radinosti - ja preferiram da se ne prevodi molicu vas, jer se i bez toga odlicno razumemo. Ako se bas prevodi, onda neka to bude na srpski (hrvatski, bosnjacki etc). Ako se citira, onda se lepo citira tako kako je drugarica i napisala i onda bar svi znamo o cemu se radi.

Ovako je stvarno bljak - unosenje pometnje izgleda zabave radi.

Doduse, sta se sve pise lately - ja se vama preko divim ako stvorite pravu sliku o tome sta se ovde desava. Neke kuce od cokolade i marmelade, prikrivanje pozadine koje kakvih bajki...ajme meni A ja samo pruzim ruku sa terase i mrmot mi doda cokoladu
Reply With Quote
  #17  
Staro 21.07.2011, 22:37
Vladana123 Vladana123 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2011
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Po
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Pa svi smo shvatili isto - zato sto je tako drug clan napisao. Zato i trazim izvor - e sad, ako je ovo "makedonsko-engleski" prevod u kucnoj radinosti - ja preferiram da se ne prevodi molicu vas, jer se i bez toga odlicno razumemo. Ako se bas prevodi, onda neka to bude na srpski (hrvatski, bosnjacki etc). Ako se citira, onda se lepo citira tako kako je drugarica i napisala i onda bar svi znamo o cemu se radi.

Ovako je stvarno bljak - unosenje pometnje izgleda zabave radi.

Doduse, sta se sve pise lately - ja se vama preko divim ako stvorite pravu sliku o tome sta se ovde desava. Neke kuce od cokolade i marmelade, prikrivanje pozadine koje kakvih bajki...ajme meni A ja samo pruzim ruku sa terase i mrmot mi doda cokoladu
Zana, el si ti zaboravila da kod Srba mora sve da bude komplikovano?!?!
Reply With Quote
  #18  
Staro 21.07.2011, 23:07
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

ja isto mislim da makednoski ne mora da se prevodi. Mogu samo oni koji pisu na tom jeziku da se trude da sto vise ubacuju srpsko-hrvatskih reci i svi cemo razumeti.
Reply With Quote
  #19  
Staro 22.07.2011, 09:30
TheRealRocknRolla TheRealRocknRolla je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.09.2010
Poruke: 35
Nepromenjeno

Tek sad stigao da odgovorim, izvor ne pouzdan > FB.
Sta da se radi "ko se topi za pjenu se hvata nad glavom se nadodaju ruke".
Reply With Quote
  #20  
Staro 22.07.2011, 11:07
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

Manje provera se vrši kada neko aplicira za turističku vizu, pa ne vidim zašto je baš DV lutrija "izvor terorista".
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Mejl o ponistenju rezultata lutrije citizenx Stare teme 310 29.07.2011 14:26
Da li je moguće dobiti GC preko lutrije ako si ilegalac u SAD-u? tina14_4 Stare teme 11 03.12.2010 19:10
termini nove lutrije meliha Vaša strana 2 11.08.2010 17:13
Nepisana pravila koja ce poboljšati vase finansijsko stanje emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 10.07.2007 16:12

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:58.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.