ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » cut off number » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 11.06.2019, 11:20
skorpija2 skorpija2 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2019
US lokacija: Dallas, Texas
YU lokacija: Banja Luka, BiH
Poruke: 8
Nepromenjeno cut off number

Momak je izvucen na Lutriji za prosle godine, i sve papire je poslao u Julu. Ove godine smo se vjencali u Januaru. Citali smo svasta nesto po netu, pa nam nije jasno to do kojeg broja moze ici, jer mi smo 29xxx, pa nismo bas sigurni da cemo stici.

Kakvi su vasi savjeti za pripremu za intervju, koje dokaze priloziti osim slika i tako toga. BiH je u pitanju.

hvalaa
Reply With Quote
  #2  
Staro 11.06.2019, 23:17
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Prvo, cestitke, a onda hladan tus: Nemate pojma u sta ste se upustili

Salu na stranu. To ce biti velika promena u vasim zivotima. Dobro se pripremite. Na Forumu ima puno korisnih informacija.

Puno stvari utice na cut off. Najbolje bi bilo da sednede i krenete od dobitnika DV-2019. Pogledajte deo foruma koji se odnosi na Visa Bulletin, a onda krenite da citate iskustva onih koji su vec u Americi. Ima puno toga da se procita i nauci. Ne uzimajte sve informacije zdravo za godoto.

Steta sto se vise nasih iskusnih ljudi ne javlja sa svojim dozivljajima i iskustvima.


Samo hrabro. Dok ne postanete nemojte stajati. A onda, sta cete. Morate doci da vidite da je ovde trava stvarno zelenija nego kod vas
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #3  
Staro 12.06.2019, 00:43
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Prvo, cestitke, a onda hladan tus: Nemate pojma u sta ste se upustili

Salu na stranu. To ce biti velika promena u vasim zivotima. Dobro se pripremite. Na Forumu ima puno korisnih informacija.

Puno stvari utice na cut off. Najbolje bi bilo da sednede i krenete od dobitnika DV-2019. Pogledajte deo foruma koji se odnosi na Visa Bulletin, a onda krenite da citate iskustva onih koji su vec u Americi. Ima puno toga da se procita i nauci. Ne uzimajte sve informacije zdravo za godoto.

Steta sto se vise nasih iskusnih ljudi ne javlja sa svojim dozivljajima i iskustvima.


Samo hrabro. Dok ne postanete nemojte stajati. A onda, sta cete. Morate doci da vidite da je ovde trava stvarno zelenija nego kod vas
............Nemamo kad da pisemo, radi od jutra do sutra
Reply With Quote
  #4  
Staro 12.06.2019, 23:24
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
............Nemamo kad da pisemo, radi od jutra do sutra
Onda je opravdano. Mi koji stalno sedimo za racunarom mozemo da pisemo.

Kad mi dosadi programiranje, pogledam sta ima novo na forumu, pa se usput i javim.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #5  
Staro 13.06.2019, 00:19
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Samo jedna stvar. Devojka je napisala da joj je dečko izvučen prošle godine, ne ove. Tako da je ostalo još 3 meseca do kraja.

@skorpia2

Da li te je dečko tj. muž dodao u DS260 obrazac kada ste se venčali? Da li ste poslali skenirana dokumenta? Moj savet je da dobro prostudirate ovaj forum, na gotovo sva pitanja ćete naći odgovore.
Reply With Quote
  #6  
Staro 13.06.2019, 07:45
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Samo jedna stvar. Devojka je napisala da joj je dečko izvučen prošle godine, ne ove. Tako da je ostalo još 3 meseca do kraja.

@skorpia2

Da li te je dečko tj. muž dodao u DS260 obrazac kada ste se venčali? Da li ste poslali skenirana dokumenta? Moj savet je da dobro prostudirate ovaj forum, na gotovo sva pitanja ćete naći odgovore.
Samo jos ovo... napisala je da su se vencali u Januaru ove godine a ds obrazac je popunjen u Julu prosle godine... sto bi znacilo da je u svom ds obrascu naveo da je single tako da bi i to moralo da se otkljuca i promeni
__________________
Prva Prijava za DV 2019-Selected
Case Number : 2019EU30xxx
DS 260 poslat : 27.05.2018
Lekarski pregled : 17.07.2019
Intervju: 08.08.2019
Vize u pasosima : 10.08.2019
Reply With Quote
  #7  
Staro 17.06.2019, 17:05
skorpija2 skorpija2 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2019
US lokacija: Dallas, Texas
YU lokacija: Banja Luka, BiH
Poruke: 8
Nepromenjeno

Pisali smo mail kako da otkljucamo DS da bi ubacili mene, ali oni su nam rekli da to ne moze tako.

Thank you for your inquiry.

We are unable to assist you with your request regarding case number 2019EU29XXX. The Kentucky Consular Center can see that your DS-260 has been submitted and you will have an opportunity to view and make any necessary changes to your DS-260 after your initial Diversity Visa interview at a United States Embassy or Consulate. If there are changes within the information of your DS-260, please carry all documentation with you to your interview. If you need to submit a new DS-260 for a new spouse or child, please contact the Embassy or Consulate where your interview will take place after you receive a scheduling confirmation letter through the Diversity Visa Entrant Status Check system. For changes to an existing DS-260, it is not necessary to contact the Embassy or Consulate in advance.

Onda smo zvali direktno, pa su nam objasnili da kad dobijemo mail za zakazivanje intervjua, da onda popunimo DS za mene i zakazemo intervju za oboje. Molim vas ako je neko bio u slicnoj situaciji da se javi. Hvala svima na odgovorima
Reply With Quote
  #8  
Staro 17.06.2019, 17:57
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik skorpija2 Prikaz poruke
Pisali smo mail kako da otkljucamo DS da bi ubacili mene, ali oni su nam rekli da to ne moze tako.

Thank you for your inquiry.

We are unable to assist you with your request regarding case number 2019EU29XXX. The Kentucky Consular Center can see that your DS-260 has been submitted and you will have an opportunity to view and make any necessary changes to your DS-260 after your initial Diversity Visa interview at a United States Embassy or Consulate. If there are changes within the information of your DS-260, please carry all documentation with you to your interview. If you need to submit a new DS-260 for a new spouse or child, please contact the Embassy or Consulate where your interview will take place after you receive a scheduling confirmation letter through the Diversity Visa Entrant Status Check system. For changes to an existing DS-260, it is not necessary to contact the Embassy or Consulate in advance.

Onda smo zvali direktno, pa su nam objasnili da kad dobijemo mail za zakazivanje intervjua, da onda popunimo DS za mene i zakazemo intervju za oboje. Molim vas ako je neko bio u slicnoj situaciji da se javi. Hvala svima na odgovorima
Imate puno cekora za da zavrsite slucaj a vremena malo.
Prvo je da sad vas suprug zatrazi da otkljuca DS 260 kako bi azurirao podatke da je sad vec vencan. Otkad napravi to odma neka pusti skenirane dokumente rodni list, prvu stranu iz pasosa i Uverenje da nije osudzivan kako bi dobio datum za intervju. Tad ako ima dostupne vize moze da ubaci i vas kao sto vi vec rekli. Mnogo ste komplikovali slucaj niste verovali da cete stici na red al evo ove godine 2019 je izasla. Nek vam je sa srecom
Reply With Quote
  #9  
Staro 18.06.2019, 11:59
skorpija2 skorpija2 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2019
US lokacija: Dallas, Texas
YU lokacija: Banja Luka, BiH
Poruke: 8
Nepromenjeno

To su svi dokumenti koje trebe da posalje i to saljem na onaj KCCDV@state.gov mail?
Napisem case number i ostale podatke i to posaljem? Malo smo izgubljeni u svemu ovome. Citam po sajtu ali izgleda svi su upuceni bolje, pa su i svi odgovori nekako polovicni. Ja sam zivjela u Americi 3 godine i studirala, za taj dio tamo mi nije problem, ali sto se tice ove lutrija jako slabo znam. Voljela bih kad bih imala kontakt od nekoga ko prolazi ovo isto, ili da mi se javi u pp kako bih mogla fino da pitam sve sto me zanima.

Reply With Quote
  #10  
Staro 18.06.2019, 12:05
skorpija2 skorpija2 je offline
Član
 
Datum prijave: 21.05.2019
US lokacija: Dallas, Texas
YU lokacija: Banja Luka, BiH
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Samo jos ovo... napisala je da su se vencali u Januaru ove godine a ds obrazac je popunjen u Julu prosle godine... sto bi znacilo da je u svom ds obrascu naveo da je single tako da bi i to moralo da se otkljuca i promeni


Milice, na tvom profilu vidim lokaciju Dallas, Tx. I mi planiramo da idemo tamo, jer sam ja tamo vec zivjela i moja porodica je tamo. Ako hoces mozes mi se javiti, da razmjenimo iskustva, i da mi molim te odgovoris na par pitanja.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Social Security Number & Green Card asmiki Vodič za emigrante 1055 13.02.2024 13:55
A number Zmiana Intervju (interview) - Ambasada 13 25.01.2014 14:59
"Confirmation number" problem! DarkoDunjic Stare teme 89 02.05.2013 10:28
"number of children" u prijavi za DV AuroraBorealis Vaša strana 5 14.08.2012 01:47
DHS "A" Number kovacevs Uputstva za dobitnike 10 05.05.2011 03:56

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:34.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.