ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1401  
Staro 10.09.2016, 12:19
Loly Loly je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Ljudi, imam jedno pitanje. Igrali smo lutriju i dečko i ja. Niko od nas nije dobio email da proveri svoj status ponovo. Preko fb-a i foruma sam saznala da je bio drugi krug izvlačenja i da je izvučeno novih 7700 ljudi. E sad da ne bi pravila zabunu, da li postoji šansa da su nas diskvalifikovali? Ja sumnjam da na fotografije nisu bile dobre...i da je to razlog...
Za DV 2018 , pravac Staklenac i profi fotograf
Puno sreće želim svima! 💋
Reply With Quote
  #1402  
Staro 10.09.2016, 12:46
krempita's Avatar
krempita krempita je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.06.2011
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 52
Pošalji Skype™ poruku korisniku krempita
Nepromenjeno

Da li ti slika nije valjala nazalost nikad neces saznati.Mail su dobijali samo oni koji su izvuceni.Jednostavno,mozda samo niste imali srece ovaj put.Oktobar se blizi pa cemo svi opet oprobati svoju srecu.
__________________
DV2017-
DV2018-
DV2019
DV2020
Reply With Quote
  #1403  
Staro 10.09.2016, 12:52
Loly Loly je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Ne odustajemo! Možda budemo imali sreće u 2018.
Reply With Quote
  #1404  
Staro 10.09.2016, 15:02
TinkerbellB TinkerbellB je offline
Član
 
Datum prijave: 08.09.2016
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SEEUSAIC Prikaz poruke
Da pojasnimo neke cinjenice, kako ne bismo zbunjivali ostale clanove:
  • Department of State vas NIKADA nece obavestiti postom, telefonom ili putem e-maila da ste izvuceni u programu DV Lottery. Na svakom ucesniku je da sam proveri status svoje aplikacije koristeci konfirmacioni broj dobijen nakon predaje aplikacije

  • Niko od naknadno obavestenih dobitnika NIJE dobio email da je izvucen, vec da proveri svoj status ponovo, uz napomenu da su izvuceni dodatni dobitnici.

Ovo je jako bitno, jer na taj nacin razlikujemo prevare or legitimnih email-ova. Molimo vas da budete pazljivi pri pisanju izjava tipa "sve dok mi na mail nije stiglo da sam izvucena".

Hvala na razumenju, cestitke na izvlacenju i srecno u daljem procesu.

Sup.Mod.
Ne znam koji deo Vam nije bio jasan kada sam napisala da sam dobila e-mail sa informacijom da sam randomly izvucena. Naravno nakon iscitavanja ovog foruma sam otisla na zvanicni sajt, ulogovala se sa svojim brojem i podacima i dobila identicnu informaciju koja je stajala i u e-mail adresi. Verujem da se ovde dosta ljudi javlja, neki mozda i nisu najupuceniji u celu proceduru oko lutrije, apliciranja za vizu i slicno ali ne zaboravire da ima i nas koji znamo da razlikujemo spamove od pravih mailova i koji se ne zalecemo na prvu.
Tako da, smatram da nikoga nisam dovela u zablutu iznoseci cinjenice, a i ako se ne varam randomly selected bi bar u srpskom znacio nasumicno izabran/izvucen u ovom kontekstu.

Zahvaljujem na cestitkama premda ne deluju od srca i sve najbolje.
Reply With Quote
  #1405  
Staro 10.09.2016, 16:25
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TinkerbellB Prikaz poruke
Ne znam koji deo Vam nije bio jasan kada sam napisala da sam dobila e-mail sa informacijom da sam randomly izvucena. Naravno nakon iscitavanja ovog foruma sam otisla na zvanicni sajt, ulogovala se sa svojim brojem i podacima i dobila identicnu informaciju koja je stajala i u e-mail adresi. Verujem da se ovde dosta ljudi javlja, neki mozda i nisu najupuceniji u celu proceduru oko lutrije, apliciranja za vizu i slicno ali ne zaboravire da ima i nas koji znamo da razlikujemo spamove od pravih mailova i koji se ne zalecemo na prvu.
Tako da, smatram da nikoga nisam dovela u zablutu iznoseci cinjenice, a i ako se ne varam randomly selected bi bar u srpskom znacio nasumicno izabran/izvucen u ovom kontekstu.

Zahvaljujem na cestitkama premda ne deluju od srca i sve najbolje.
Koliko sam ja pratio, Vi biste bili prvi izabrani/a koji je dobio/la mail u kome se izricito kaze da je izabran/a.
Na forumu svi imamo postovanja jedni prema drugima i moderatori reaguju upravo u ovakvim slucajevima kada je potrebno tacno objasniti sitne razlike. Ko moze i zeli da da doprinos i svojim savetom i/ili iskustvom pomogne drugima uvek je dobrodosao. Ovo nije mesto za raspravu i netrpeljivost. Siguran sam da niste zeleli da Vas post zvuci tako.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1406  
Staro 10.09.2016, 16:46
beholder's Avatar
beholder beholder je offline
Član
 
Datum prijave: 08.03.2015
US lokacija: ???
YU lokacija: Beograd
Poruke: 27
Post

I ja sam se iznenadila kada sam shvatila da su slali mail obaveštenja za dodatnu (ponovnu) proveru statusa ljudima koji su izvučeni, znam da to nije bila praksa. Kako god, SVE ČESTITKE malobrojnim dodatnim izvučenima!!!!! Nadam se da se vesele i da će podeliti svoje sveže iskustvo sa nama na forumu. Negde sam pročitala da je navodno 7770 dodatnih brojeva izvučeno (da li na nivou celog sveta ili kako je već raspoređeno ne znam), tako da su dodatni izvučeni zaista imali puno sreće (veću nego na redovnom izvlačenju)!!! Svaka čast, popunjavajte na vreme DS-260, i uživajte u obavezama pre intervjua!!!!!
__________________
DV2017-Not selected
DV 2018 - 1 prijava - drugi put- Not selected
Reply With Quote
  #1407  
Staro 10.09.2016, 17:15
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TinkerbellB Prikaz poruke
Ne znam koji deo Vam nije bio jasan kada sam napisala da sam dobila e-mail sa informacijom da sam randomly izvucena. Naravno nakon iscitavanja ovog foruma sam otisla na zvanicni sajt, ulogovala se sa svojim brojem i podacima i dobila identicnu informaciju koja je stajala i u e-mail adresi. Verujem da se ovde dosta ljudi javlja, neki mozda i nisu najupuceniji u celu proceduru oko lutrije, apliciranja za vizu i slicno ali ne zaboravire da ima i nas koji znamo da razlikujemo spamove od pravih mailova i koji se ne zalecemo na prvu.
Tako da, smatram da nikoga nisam dovela u zablutu iznoseci cinjenice, a i ako se ne varam randomly selected bi bar u srpskom znacio nasumicno izabran/izvucen u ovom kontekstu.

Zahvaljujem na cestitkama premda ne deluju od srca i sve najbolje.
Ni mi ne znamo koji deo vama nije jasan - apsolutno nije tacno da ste dobili email sa informacijom da ste izvuceni. Ili, hocete da kazete da Department od State laze:

Citat:
While DV applicants may receive an email from the U.S. government reminding them to check their status online through DV Entrant Status Check, they will not receive a notification letter or email informing them that they are a successful DV entrant. Applicants can only find out if they were selected to continue with DV processing by checking their status online through the DV Entrant Status Check at http://www.dvlottery.state.gov.
Molimo vas da komunicirate pristojno i sa moderatorima i ostalim clanovima na ovom Forumu. Ovde smo da pomognemo jedni drugima. Hvala na razumevanju.

Sup.Mod.

Last edited by SEEUSAIC; 10.09.2016 at 17:22.
Reply With Quote
  #1408  
Staro 16.09.2016, 11:19
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TinkerbellB Prikaz poruke
Ne znam koji deo Vam nije bio jasan kada sam napisala da sam dobila e-mail sa informacijom da sam randomly izvucena. Naravno nakon iscitavanja ovog foruma sam otisla na zvanicni sajt, ulogovala se sa svojim brojem i podacima i dobila identicnu informaciju koja je stajala i u e-mail adresi. Verujem da se ovde dosta ljudi javlja, neki mozda i nisu najupuceniji u celu proceduru oko lutrije, apliciranja za vizu i slicno ali ne zaboravire da ima i nas koji znamo da razlikujemo spamove od pravih mailova i koji se ne zalecemo na prvu.
Tako da, smatram da nikoga nisam dovela u zablutu iznoseci cinjenice, a i ako se ne varam randomly selected bi bar u srpskom znacio nasumicno izabran/izvucen u ovom kontekstu.

Zahvaljujem na cestitkama premda ne deluju od srca i sve najbolje.

Drug mi je izvucen "nakndadno" i kaze da je tex maila bio samo "proverite vas case broj na zvanicnom sajtu.." videcu da mi prosledi mail, jer znam da NEMA SANSE da su napisali E IZVUCEN SI. Ili ako bi mogla da screenshootujes email
Reply With Quote
  #1409  
Staro 19.09.2016, 20:10
Sanela17 Sanela17 je offline
Član
 
Datum prijave: 19.09.2016
Poruke: 1
Smile

Pozdrav svima,
ako sam dobro razumela, od oktobra 2016. pocinju prijave za izvlacenja 2017., odnosno odlazak 2018.?
Reply With Quote
  #1410  
Staro 19.09.2016, 22:43
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sanela17 Prikaz poruke
Pozdrav svima,
ako sam dobro razumela, od oktobra 2016. pocinju prijave za izvlacenja 2017., odnosno odlazak 2018.?
Upravo tako, od Okt do Nov se prijavljujes, u Maju Izvlacenje. U koliko dobijes br recimo do 12000 mozes do Dec da odes... al korak po korak..
__________________
____________________________

2014 - 2 prijave, duplo nista
2015 - 2 prijave, duplo nista
2016 - 2 prijave , IZVUCENI - broj 14XXX
25. Maj - poslat DS-260
27. Decembar - Zakazan lekarski
12. Januar 2017. - Zakazan intervju i POZELENELI
13. Januar - Vize u pasosu
04. Mart - Off we go!
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:49.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.