ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 12.08.2006, 08:59
goran
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

I ja isto cekam kovert a sta u slucaj da nedoce taj kovert gde mozemo da se obratimo zasto nije dosao i staje pricina
  #32  
Staro 12.08.2006, 23:11
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

@Igor:
Kako se stvari cine, lutrija ostaje. (Ako ne jave od jednom drugacije, u sta sumnjam)
Hvala. :-)

@Goran:
Koji koverat cekas? Drugi, za intervju u ambasadi?
  #33  
Staro 14.08.2006, 13:59
Goran
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Da, cekam drugi koverat za intervju u ambasadi.
  #34  
Staro 15.08.2006, 06:38
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Nemoj da vices Gorane, svi ovde dobro vidimo. ;-)
(smanjio sam ti slova u komentaru)

To se ne zna. Zavisi ti i od broja i od gomile drugih stvari. Pogledaj recimo komentare broj 99 i 100.
  #35  
Staro 17.08.2006, 10:19
Dobitnik
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Jedno pitanje:
Da li je neko ko je izvucen slao mail KCC-u da proveri da li su mu dokumenta stigla u Kentaki, i da li je sve u redu sa istim? Ako jeste, da li su mu odgovorili?
  #36  
Staro 18.08.2006, 02:15
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

U SAD-u (a i ostatku sveta) posta ne samo da ide NORMALNO, nego se na istoj sve i zasniva. ;-)
Ako nasi posalju (najslabija karika), stize 100%! A sitna je doplata da posaljes preporuceno, samo da znas. Ja nisam ni to, stigla je uredno.

Moje skromno misljenje je da ne treba biti paranoican ni oko jednog koraka u proceduri.
  #37  
Staro 18.08.2006, 09:13
magy
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Kako se blizi septembar (moguc pocetak pristizanja pisama za intervju), evo pojacava se i poseta sajtu. Napetost raste, a? I mene je uhvatila nervoza, ali mislim da ne treba pisati u KCC jer tamo lepo pise "...nemojte nas kontaktirati, osim u slucaju da ima promene rodjenje deteta, razvod isl..." Slazem se sa Meelosh treba cekati. Jedan koristan (ali neproveren) podatak. Cuo sam da ko ne zivi u mestu-drzavi rodjenja treba da pribavi potvrdu iz policije i iz mesta prebivalista napr. Beograd i mesta rodjenja npr. Zagreb. Dali neko zna vise detalja? Dali dokumenti moraju da budu "friski" do 6 meseci ili je to nebitno?
  #38  
Staro 18.08.2006, 21:02
Nemanja
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Ja imam zakazan intervju u ambasadi 20 oktobra!!!!!
Sada pocinje jurnjava za dokumentima.
Sto se tice policijskih sertifikata,mislim da je "bolje spreciti nego leciti" pa pribaviti sve potrebno,u svakom slucaju okrenucu sledece nedelje ambasadu i pitati ih.
Bolje da ih zovem pa da uradim sve kako treba,nego da pogresim.
Sa srecom ostalima!!!
Inace samo da znate da su izasli cut off brojevi za oktobar,za Evropu 3450.
P.S.magy koji ti je Case Number?
  #39  
Staro 21.08.2006, 12:07
Dobitnik
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

@ Nemanja
Koliko novca zvanicno kosta green card, tj. koliko su ti naveli u pismu da treba da uplatis?
Cestitam!!!
  #40  
Staro 23.08.2006, 00:42
Vedrana
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Čestitam Nemanja, SRETNIČE!Ja i muz cekamo obavjestenje za intervju, broj mi je 12xx, nije Srbija vec Sarajevo, nadam se da će uskoro. Bijela koverta mi je dosla 17 maja. HVALA NAJLJEPSA ZA SVE INFORMACIJE NA SAJTU, SUPER KORISNO JE, sad nam ostaje samo da cekamo.
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:51.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.