ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 11.05.2016, 13:48
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Zanima me sledece (trazio sam ali nisam nasao), da li je neko ko ima srednju trogodisnju i visoku skolu (takodje trogodisnju) bio odbijen za vizu? Znam da se visokom skolom ispunjavaju uslovi za vizu ali me zanima da li je neko imao ovakav slucaj.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #102  
Staro 13.05.2016, 16:36
GSPvozac GSPvozac je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2016
US lokacija: Westmont,IL
YU lokacija: Obrenovac
Poruke: 46
Nepromenjeno

Iskrsla mi je sledece srede tura sa kamionom, da odem do Moskve. Mozda zvuci banalno, ali svi znamo kakva je svetska politicka scena pa sam se poplasio da li ce me ako dodje do razgovora u ambasadi pitati sta sam radio preko beloruske i ruske granice zbog pecata u pasosu. Za svaki slucaj pozvao sam ambasadu da pitam da li to moze da mi napravi problem. Odgovor sluzbenika, NE, zivite, radite i putujte normalno kao i do sada.
Reply With Quote
  #103  
Staro 13.05.2016, 21:23
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrija89 Prikaz poruke
Zanima me sledece (trazio sam ali nisam nasao), da li je neko ko ima srednju trogodisnju i visoku skolu (takodje trogodisnju) bio odbijen za vizu? Znam da se visokom skolom ispunjavaju uslovi za vizu ali me zanima da li je neko imao ovakav slucaj.
bez brige si ako imas trogod stednju i trogod visu, evo ja sam primer da nissam odbijen, samo cete pitati koja ti je to visa skola i koji smer i to je to
Reply With Quote
  #104  
Staro 01.07.2016, 02:17
milan.b milan.b je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.08.2014
Poruke: 61
Nepromenjeno

pozdrav svima. imam dva pitanja.
1. završio sam trogodišnju mašinsku školu i odmah nakon toga redovno završio i četvrtu godinu srednje mašinske škole, dakle 12 godina školovanja je bilo u kontinuitetu. da li prave problem oko toga? što je prvo završena trogodišnja škola a zatim jedna godina? ima li to neke veze?
2. na prvom prijavljivanju sam naveo u formularu i suprugu sa kojom sam u zajednici već 6 godina, iako smo tada bili samo u vanbračnoj zajednici. imamo i dete od 4 godine. za to da smo izvučeni smo saznali 3. maja a venčali smo se 12. maja. obrazac 260 smo popunili kao zvanično venčani i tako ga poslali. može li to da nam napravi neki problem?
Reply With Quote
  #105  
Staro 01.07.2016, 16:09
radeLe radeLe je offline
Član
 
Datum prijave: 21.06.2016
US lokacija: Kalifornija...jednog dana.
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 14
Nepromenjeno

Za ovo drugo pitanje mislim da može biti zeznuto. Da ne ispadne sad da te plašim, ali ako sam dobro razumeo, ti si prijavio da si oženjen, iako to zvanično još uvek nisi bio. To je kao da sad staviš za obrazovanje da si završio master, a tebi ostala još dva ispita i master rad. To je neka moja logika. E sad, imate dete, pa to možda može ići na vašu ruku ako bude došlo do problema. Sačekaj bolje nekog iskusnijeg, možda je neko već bio u takvoj situaciji. Pozdrav O/
Reply With Quote
  #106  
Staro 02.07.2016, 00:11
milan.b milan.b je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.08.2014
Poruke: 61
Nepromenjeno

mi uopšte nismo znali da ne priznaju vanbračnu zajednicu...zato smo kasnije i odlučili da se venčamo...
Reply With Quote
  #107  
Staro 02.07.2016, 08:29
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milan.b Prikaz poruke
mi uopšte nismo znali da ne priznaju vanbračnu zajednicu...zato smo kasnije i odlučili da se venčamo...
Molimo vas da ne postavljate istu poruku na vise tema. Jednom je sasvim dovoljno. Hvala.

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #108  
Staro 02.07.2016, 09:26
milan.b milan.b je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.08.2014
Poruke: 61
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SEEUSAIC Prikaz poruke
Molimo vas da ne postavljate istu poruku na vise tema. Jednom je sasvim dovoljno. Hvala.

Sup.Mod.
nikakav problem, samo sam mislio da će ovako videti više ljudi pa ćemo dobiti odgovor brže. pošto nam niko do sada nije odgovorio sa konkretnim informacijama
Reply With Quote
  #109  
Staro 03.07.2016, 01:55
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milan.b Prikaz poruke
nikakav problem, samo sam mislio da će ovako videti više ljudi pa ćemo dobiti odgovor brže. pošto nam niko do sada nije odgovorio sa konkretnim informacijama
Upravo smo vam odgovorili na temi "Vanbracna Zajednica". Sto se tice vanredno zavrsenog cetvrtog razreda, to je takodje problem u vecini slucajeva, zato budite spremni da dokazujete kvalifikacije i na osnovu radnog iskustva. Koju god varijantu da prihvate - vama je sve jedno, dokle god vam izdaju vizu.

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #110  
Staro 03.07.2016, 08:50
milan.b milan.b je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.08.2014
Poruke: 61
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SEEUSAIC Prikaz poruke
Upravo smo vam odgovorili na temi "Vanbracna Zajednica". Sto se tice vanredno zavrsenog cetvrtog razreda, to je takodje problem u vecini slucajeva, zato budite spremni da dokazujete kvalifikacije i na osnovu radnog iskustva. Koju god varijantu da prihvate - vama je sve jedno, dokle god vam izdaju vizu.

Sup.Mod.
školu sam završio redovno samo što imam dve diplome. posle trećeg razreda sam dobio diplomu auto-limara, a posle četvrtog mašinskog tehničara u istoj školi. dakle 12 školovanja godina bez prekida.

Last edited by milan.b; 03.07.2016 at 09:01.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.