ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 22.02.2019, 20:39
Gambler Gambler je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.08.2018
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 69
Nepromenjeno

Mi smo poslali DS260 obarzac 31.5 2018. A inace, ovaj mail da su dokumenta u redu nasao sam u spam-u, slucajno. Inace su mi do sad svi njihovi mailovi stizali u inbox. Proverite spam...

@Marko33 jesi li dobio mail od KCC kada si poslao Ds260? Nama je stigao odgovor da je ds 260 complited i u attachmentu je bila comfirmation page.

Last edited by Gambler; 22.02.2019 at 20:44.
Reply With Quote
  #62  
Staro 22.02.2019, 20:53
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Gambler Prikaz poruke
Mi smo poslali DS260 obarzac 31.5 2018. A inace, ovaj mail da su dokumenta u redu nasao sam u spam-u, slucajno. Inace su mi do sad svi njihovi mailovi stizali u inbox. Proverite spam...

@Marko33 jesi li dobio mail od KCC kada si poslao Ds260? Nama je stigao odgovor da je ds 260 complited i u attachmentu je bila comfirmation page.

dobio sam ovaj odgovor:

Thank you for being a valued U.S. Consular Electronic Application Center (CEAC) customer. Your online Immigrant Visa and Alien Registration Application Form(DS-260) has been submitted.


+ moji podaci i confirmation dokument koji je atačovan u pdf formatu.
Reply With Quote
  #63  
Staro 22.02.2019, 20:55
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Proveravali spam vise puta ali nema nista ... Cudno je sto posle slanja 15 novembra opet su trazili 30 januara dva puta da im posaljemo u roku od 6 sati a onda na moje pitanje kcc u pre tri dana salju kao odgovor posaljite opet ... Mi opet juce saljemo dva puta za svaki slucaj i sinoc saljem pitanje kcc u - Da li su primili dokumenta oni brzo odgovaraju Ako ste dobili povratni mejl da se dokumenta obradjuju to je ok a ako niste poslali dokumenta pisace u automatskom mejlu da nisu dokumenta stigla ... A mi imamo vec pet automatskih odgovora da se nasa dokumenta obradjuju ... Nista nam nije jasno ???Probali i sa suprugovog i sa mog mejla,probali i sa kompjutera i telefona,probali i kao gmail i kao mail sa ajfona .... Uvek isto.Dokumenta su provereno ok,cak smo i slali jedno drugom dokumenta da vidimo kako stizu i sve lepo,jasno,skenirano u profi kopirnci,velicina oko 12MB,sve uredu ali nikako da nas obraduju da su pregledali ...

Last edited by snezana beograd; 22.02.2019 at 21:01.
Reply With Quote
  #64  
Staro 22.02.2019, 21:05
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

snežana, kad ste popunili ds260? moguće da je kod mene i kod vas to razlog što ne dobijamo odgovor da je sve u redu. ećina ljudi sa foruma je poslala u maju.
Reply With Quote
  #65  
Staro 22.02.2019, 21:06
Gambler Gambler je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.08.2018
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 69
Nepromenjeno

@snezana Beograd, sto ih ne pozovete? To vam je najbrza varijanta. Znacete odmah sta se dogodilo.

@Marko33, to je to. Dobio si mail za ds 260. U redu ti je ds obrazac. A za dokumenta ne znam. Ako nece tvoj broj jos, sacekaj. Ako ti je blizu najbolje da zoves. Ja bih zvao.
Sad videh da si 11xxx. Zovi KCC covece sta cekate

Last edited by Gambler; 22.02.2019 at 21:13.
Reply With Quote
  #66  
Staro 22.02.2019, 21:11
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

ja sam 11xxx, sačekaću do kraja februara, ako ne stigne, zvaću
Reply With Quote
  #67  
Staro 22.02.2019, 21:15
babicf babicf je offline
Član
 
Datum prijave: 07.03.2017
US lokacija: New York
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 26
Nepromenjeno

ds poslat 17.5. Mail sa dokumentima poslao sa case number tip " 2019eu21xxx" i attach pasos, policija i izvod iz maticne knjige rodjenih.
Video sam da su ljudi slali mail tip Case Number xxxx, znaci u ime mail-a samo 2019eu21xxx nista vise i ona klasicno postovani izvolite dokumenta da tako kazem
Probajte da zovete njih.
Drugo ja sam vec u americi pa sam ovde vec u sistemu ( nije turisticka viza vec druga) i nas ne moraju toliko spec da proveravaju ( vec imam izgradjen kreditni skor, ssn, vozacku itd)pa smo mozda tako lako i prosli ne znam dajem samo primer ali najvaznije je da ih zoves na tel i da objasnis sta i kako
Jedna stvar koju sam ovde naucio a da je mozda razlika u odnosu na nas je to sto kod nas je mail najvazniji cisto da bi bio neki pisani trag, ovde je uzmes telefon u ruke i poziv, mail su formalnosti
Reply With Quote
  #68  
Staro 22.02.2019, 21:54
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Po odgovorima Kcc a oni kao da uopste nemaju uvid u dokumenta kad su poslata,jesu li poslata,jel dobijen automatski odgovor jer nam svaki put odgovore potpuno uopsteno,neodredjeno ... Manje znamo kad dobijemo odgovor nego pre sto ga dobijemo ... Tako da cisto sumnjam da ce nam nesto reci sto bi nam bilo od koristi.Jos cemo morati sa Engleskim da se pripremimo za telefonski razgovor.Potpuno bezveze sto se ne moze poslati mejl ovima koji dokumenta primaju ...
Reply With Quote
  #69  
Staro 22.02.2019, 22:22
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Iskreno ne znam što toliko oklevate da pozovete, jedino ako vam je engleski toliko loš, da mislite da nećete moći da se sporazumete. U KCC-u rade ljudi koji su navikli da ih zovu ljudi kojima engleski nije maternji jezik,tako da i ako promašite neku reč i sl. to vam sigurno neće zameriti, bitno je da se sporazumete. Najbolje napišite tj napravite teze za sve što želite da ih pitate, da ne zaboravite, objasnite situaciju i trebalo bi da vam bar malo pomognu.
Reply With Quote
  #70  
Staro 22.02.2019, 22:25
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik babicf Prikaz poruke
ds poslat 17.5. Mail sa dokumentima poslao sa case number tip " 2019eu21xxx" i attach pasos, policija i izvod iz maticne knjige rodjenih.
Video sam da su ljudi slali mail tip Case Number xxxx, znaci u ime mail-a samo 2019eu21xxx nista vise i ona klasicno postovani izvolite dokumenta da tako kazem
Probajte da zovete njih.
Drugo ja sam vec u americi pa sam ovde vec u sistemu ( nije turisticka viza vec druga) i nas ne moraju toliko spec da proveravaju ( vec imam izgradjen kreditni skor, ssn, vozacku itd)pa smo mozda tako lako i prosli ne znam dajem samo primer ali najvaznije je da ih zoves na tel i da objasnis sta i kako
Jedna stvar koju sam ovde naucio a da je mozda razlika u odnosu na nas je to sto kod nas je mail najvazniji cisto da bi bio neki pisani trag, ovde je uzmes telefon u ruke i poziv, mail su formalnosti
samo jedno potpitanje. Citao sam neku knjigu advokata o imigraciji i tamo nisam bas najbolje shvatio tranziciju od E-vise ka GC bilo da se radi o EB vizi ili DV.

Navodno stoji da se E visa ne moze pretvoriti u GC, a negde cujem i da moze ?
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Pitanje u vezi I-94 obrazca... Aristotel Vaša strana 3 05.02.2014 03:11
Pitanje u vezi slike Bullet4MySelf Stare teme 5 07.10.2013 19:32
Pitanje u vezi formulara! Bullet4MySelf Stare teme 6 03.07.2013 19:54
Pitanje u vezi skole . lpastor Stare teme 13 25.02.2013 16:25

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:18.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.